Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zdrowie
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
zdrowie
Lubię czytać o zdrowiu. Często problemy nie są łatwe do rozwiązania. Albo pacjent nie potrafi o nich mówić wprost na przykład jak o tym jak leczyć egzemę Są takie choroby których też się wstydzimy. Dobrze ze sa materiały w necie do poczytania. Znacie ciekawe portale na ten temat?

Moje poprzednie tematy:
02-02-2019 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: zdrowie
My z żoną skupiamy się teraz głównie na zaglądaniu do poradników o zdrowiu i pielęgnacji dziecka. Kilka miesięcy temu zostaliśmy po raz pierwszy rodzicamiSmile Bardzo dużo przydatnych informacji znaleźliśmy na https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty , m.in. o przewijaniu, codziennej higienie maluszka, zabawie i usypaniu. Sporo wiedzy dostarcza nam też mama i teściowa.

Moje poprzednie tematy:
12-05-2019 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #3
RE: zdrowie
Ostatnio stwierdziłam, że moje błahe problemy ze zdrowiem są niczym w porównaniu do chorób, na które cierpią dzieci z Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Dopóki ich nie zobaczyłam i nie przeczytałam ich dramatycznych historii, nie docierało do mnie, że można tak cierpieć. Teraz robię wszystko, aby znaleźć darczyńców, bo te maluchy potrzebują drogich terapii, aby nawet przeżyć.

Moje poprzednie tematy:
02-07-2019 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: zdrowie
Jeśli masz problem z częstymi ranami przeczytaj sobie artykuł rodzaje ran i ich sposoby opatrywania. Ta wiedza może się przydać każdemu. Ja często mam jakieś rany, ranki albo otarcia dlatego zawsze mam w apteczce octenisept.

Moje poprzednie tematy:
05-08-2019 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: zdrowie
Zdrowie jest najwazniejsze - ale w starszym wieku ciezej o nie odpowiednio zadbac niestety. Moj dziadek ma spore problemy ze zdrowiem - ma teraz co prawda rozrusznik jednak musi uwazac na siebie. Niestety tez nikt za bardzo z rodziny nie ma czasu na opiekowanie sie nim, a chcemy dla niego jak najlepiej. Odkad przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu to rzeczywiscie jego stan zdrowia sie poprawil. Juz szybko sie tak nie meczy ze wzgledu na to ze przebywa pod calodobowa opieka medyczną no i odzywia sie tutaj zdrowo. Jestesmy juz o niego spokojni

Moje poprzednie tematy:
23-08-2019 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olazola
Senior Member
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: zdrowie
Zdrowie pracowników w firmie jest najważniejsze. Dlatego ja jako odpowiedzialny pracodawca zainwestowałem w https://zdrowiewfirmie.pl/ takie pakiety medyczne. Sprawdza się.
Moje poprzednie tematy:


Czasami koszmary mają imię
23-08-2019 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Folijka
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: zdrowie
Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że z pozoru błahej sprawy może później wyniknąć spory problem zdrowotny. Na przykład rana, oparzenie, zadrapanie, czy jakieś skaleczenie, które zaniedbamy mogą spowodować infekcje oraz problem z gojeniem. Moim zdaniem zawsze trzeba mieć w domu środek, który można użyć w takiej sytuacji, jak na przykład spray na rany octenisept, jest bezpieczny, łagodny i można go stosować w każdym wieku. Tym bardziej jeżeli macie dzieci, wtedy przypadki otarć czy ran są na porządku dziennym, warto od razu zadziałać, by rana szybko i ładnie się zagoiła.

Moje poprzednie tematy:
26-08-2019 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: zdrowie
Ja również bardzo lubię tematykę zdrowia. Świetnie, że dzielicie się takimi informacjami.

Moje poprzednie tematy:
27-08-2019 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: zdrowie
(26-08-2019 21:22)Folijka napisał(a):  Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że z pozoru błahej sprawy może później wyniknąć spory problem zdrowotny. Na przykład rana, oparzenie, zadrapanie, czy jakieś skaleczenie, które zaniedbamy mogą spowodować infekcje oraz problem z gojeniem.

Oj tak masz 100% racji. Mnie się kiedyś bardzo długo goiło poparzenie. Klasycznie oparzyłam się żelazkiem taka gapa ze mnie. Koleżanka poleciła mi maść https://ktomalek.pl/solcoseryl-ulotka-ce...ub-4333301, która wspomaga regenerację naskórka i łagodzi podrażnenia. Powiem szczerze, że jeszcze nigdy żadna maść nie przyniosła mi takiej ulgi jak Solcoseryl.

Moje poprzednie tematy:
30-08-2019 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: zdrowie
A ja się zastanawiam nad tym, czy znacie różne metody leczenia nowotworów? Słyszeliście może o integracyjnej metodzie w IMC? Na stronie https://imc.wroc.pl/oferta/leczenie-inte...owotworow/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2019 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdrowie daniel4437878 59 7,596 18-04-2024 14:34
Ostatni post: dajuber
  Zdrowie a apteka ragerian87 141 97,578 28-09-2023 15:44
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS