Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Adwokat
Czy u was rozwód w Gdańsku przeszedł gładko i jakie macie wskazówki dla mężczyzny, który odkrył, mocno podejrzewa zdradę żony? Jak to wszystko ogarnąć, bo wiem, jaka jest sytuacja facetów w polskich sądach rodzinnych, krótko mówiąc tragiczna. Dajcie dobre słowo, podzielcie się historią, może uda mi się też coś zaplanować później.

Moje poprzednie tematy:
19-11-2020 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Adwokat
Powiem tak, jeśli jesteś zdecydowany na rozwód to weź adwokata. To chyba najlepsza rada. Wiesz, nigdy nie wiadomo jaki obrót przyniesie sprawa rozwodowa. Adwokat jest na różne możliwości przygotowany, wie co w danym momencie trzeba zrobić. Co prawda w Szczecinie jest kancelaria adwokacka Węgłowski, ale na całym Pomorzu też działają jak trzeba. Są bardzo pomocni w takich sprawach, starają się o jak najkorzystniejsze rozwiązanie dla klienta.

Moje poprzednie tematy:
20-11-2020 00:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Adwokat
Rozwodziłam się z adwokatem dr Adamem Gautierem w Gdańsku, dostępny pod telefonem 514 33 55 10. Dalej opiekuję się synem, uzyskałam alimenty, jakie chciałam. Mąż mi nie robi problemów. W sumie to się dogadaliśmy. Chciałam, żeby dzieci miały dalej ojca, ale w nieco innym trybie. Zamierzam ułożyć sobie życie z kimś innym, a adwokat mi to umożliwił bez ciągłego wracania do tematu rozwodu. Wszystkie sprawy pozamykałam już, dotrzymuję zobowiązań, mąż również i tak można działać. Polecam.

Moje poprzednie tematy:
20-11-2020 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Adwokat
W Trójmieście mega specem od rozwodów i później np. podziału majątku jest mec. Cejrowski, zobacz na https://cejrowski.pl/ i podpytaj w swojej sprawie.

Moje poprzednie tematy:
22-11-2020 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olka22
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Adwokat
Ja wiele pozytywnych opinii słyszałam na temat tej kancelarii adwokackiej https://adwokat-zywiecki.pl/ Koniecznie zapoznaj się z jej ofertą jeśli nadal szukasz pomocy prawnika. Myślę, że może ci bardzo pomóc.

Moje poprzednie tematy:
24-11-2020 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Adwokat elacara 14 757 06-04-2024 19:23
Ostatni post: patisia78
  Adwokat BooMan 18 1,160 27-03-2024 09:39
Ostatni post: Eagle

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS