Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nieruchomości
Autor Wiadomość
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: nieruchomości
A na jakie nowe domy i mieszkania w poznaniu Waszym zdaniem warto zwrócić uwagę? To jedno z większych miast w Polsce dlatego na pewno zamieszkanie w nim będzie dobrą decyzją. Co do wyboru mieszkania z rynku pierwotnego to zobaczcie na https://agrobex.pl/ jakie mają w ofercie. To deweloper któremu można zaufać, budują funkcjonalne mieszkania a do tego oferują konkurencyjne ceny.

Moje poprzednie tematy:
07-08-2022 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: nieruchomości
Gdybyście szukali nieruchomości we Wrocławiu to na pewno polecam Wam zerknąć na ofertę https://www.traczyknieruchomosci.pl/nier...are-miasto agenci, którzy tutaj pracują posiadają dość duże doświadczenie więc na pewno uda się znaleźć mieszkanie na miarę waszych potrzeb. Pozdrawiam serdecznie.

Moje poprzednie tematy:
10-08-2022 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: nieruchomości
Jeśli natomiast zastanawiasz się nad tym jak sprzedać mieszkanie z lokatorem to polecam Ci skorzystanie z usług firmy GRB. Zajmują się właśnie takimi przypadkami.

Moje poprzednie tematy:
13-08-2022 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cukiereczek
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: nieruchomości
Myślę, że najlepiej zainwestować we własne mieszkanie, jeszcze w odpowiedniej lokalizacji i dużym mieście gdzie nie będzie problemu z pracą. Ja bym kupowała teraz w Warszawie, szczególnie w bloku zarządzanym przez per modum. Oni jako firma posiadają duże doświadczenie i potrafią tak zarządzać nieruchomością aby mieszkańcom żyło się jak najlepiej a wszystkie awarie były błyskawicznie usuwane.

Moje poprzednie tematy:
16-08-2022 00:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: nieruchomości
Fajnie że trafiłam na ten temat bo może ktoś jest zorientowany w temacie. Mianowicie interesuje mnie temat - dzierżawa a zasiedzenie nieruchomości , jak to wygląda od strony formalnej i praktycznej? Ktoś się spotkał z taką sytuacją?

Moje poprzednie tematy:
18-08-2022 02:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: nieruchomości
Do wykończenia nieruchomości niezbędni są wykwalifikowani fachowcy. Bez nich raczej trudno cokolwiek zorganizować. Dlatego polecam Wam serwis elektryczny Wrocław 24h: http://elektryka.wroclaw.pl/ . Na pewno będziecie z niego zadowoleni.

Moje poprzednie tematy:
01-09-2022 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: nieruchomości
Inwestycją która przyniesie nie tylko zyski ale także da Ci możliwość wypoczywania w malowniczym krajobrazie jest oferta apartamentów stworzonych przez świetnych budowniczych i projektantów z firmy https://www.pine.apartments/. Miejsce zostało opracowane w oparciu o współczesne i funkcjonalne standardy z zachowanie równowagi z naturą. Bardzo dużym plusem jest także funkcjonowanie w bliskim sąsiedztwie różnorodnych atrakcji turystycznych. Jest to idealna inwestycja wymagająca niewielkich kosztów.

Moje poprzednie tematy:
02-09-2022 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: nieruchomości
A mnie zainteresował właśnie apartament mikołajki, który udało mi się znaleźć u firmy Pratum Apartamenty. Coś wspaniałego niebywała inwestycja i jeszcze ta lokalizacja - ja na pewno bliżej zapoznam się z ich ofertą i wybiorę dla siebie mieszkanie. Warto z tej oferty skorzystać.

Moje poprzednie tematy:
07-09-2022 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,470
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #19
RE: nieruchomości
Jeżeli szukacie ekspertów w przypadku nieruchomości, to polecam Wam sprawdzić ofertę nowoczesnego i profesjonalnego Deweloperka Bydgoszcz . Jest to biuro nieruchomości, z którego usług sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony.

Moje poprzednie tematy:
15-09-2022 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: nieruchomości
Jak interesują cię nieruchomości na terenie śląska to wykorzystaj możliwości jakie daje współpraca z tym biurem nieruchomości https://www.cn-kaczmarek.pl/ Mają w ofercie wiele ofert i zapewnią wsparcie oraz porady. Dzięki nim zakupisz nieruchomość bez wad prawnych.

Moje poprzednie tematy:
19-09-2022 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  wycena nieruchomosci inwestycyjnych karumas 8 520 14-02-2024 20:06
Ostatni post: barto776
  Nieruchomości karumas 28 2,222 19-12-2023 10:13
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS