Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pary homoseksualne i dzieci.
Autor Wiadomość
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #18
RE: Pary homoseksualne i dzieci.
(09-07-2012 15:13)slash napisał(a):  
(09-07-2012 14:36)Sebas napisał(a):  dla mnie to jedno i to samo ten i ten jest odmieńcem ale to był tylko przykład my jesteśmy gorzej traktowani bo dbamy o bochaterów , kibice Lecha Poznań co roku odpalają race i czczą pamięć powstańców wielkopolskich, jeździmy do Częstochowy na pielgrzymki itd: i to się władzy nie podoba a że takie ... są chronione to wiadomo nie od dziś i to mi się nie podoba dlatego ich nie lubię niech odpowiadają tak jak my



chyba zostawiłeś mózg na meczu.

Slash jesteś moim mistrzem! ;3

Drogi Sebasie, pedofile są jak dla mnie chorzy psychicznie skoro gwałcą i molestują dzieci. Tego władze NIE POCHWALAJĄ, więc nie wiem czemu uważasz inaczej.
Homoseksualizm nie jest chorą ani odmiennością.
Nie sądzę, aby policja miała coś do tego, ze jeździcie na pielgrzymki, ale okej.
Homoseksualiści NIE SĄ chronieni przez państwo, bo państwem też kierują ludzie, którzy mogą również być nie tolerancyjni.
Nie mam pojęcia czemu w temacie o parach homoseksualnych i ich dzieciach spamujesz pedofilami i kibolami... Piszesz bardzo chaotycznie i trudno rozgryźć o co Ci chodzi.
Moje poprzednie tematy:


09-07-2012 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Pary homoseksualne i dzieci. - Scelerisque - 09-07-2012 15:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS