Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pary homoseksualne i dzieci.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Co myślicie o tym aby ludzie o orientacji homoseksualnej mieli dzieci ? Jesteście za czy przeciwko ? Dlaczego ?

Ja chyba jestem za, jest to lepsze na pewno niż domy dziecka dla dzieci jednak cóż ludzie nie są aż tak bardzo tolerancyjni i w szkole inne dzieci mogły by się śmiać. W sumie to sama nie wiem czy mam jakiekolwiek zdanie na ten temat, myślę że dzieci od 9 roku życia powinny same wybierać czy chcą mieć takich rodziców zastępczych.
Dla mnie stanowcze NIE, czemu? Bo takie homo wypaczą w dziecku normalny pogląd na świat (zazwyczaj homosy to są hipokryci, "mądrale" i... zapomniałem pewnego słowa). Dość już, że sam homoseksualizm istnieje, jego rozrost nam nie jest potrzebny. Wg. mnie sam homoseksualizm powinno się zwalczać ale to już takie moje obiekcje.
Nie mam nic do par homoseksualnych, ale do adoptowania przez nich dzieci zupełnie przeciwko. Wystarczy spojrzeć na społeczeństwo, poziom tolerancji jest na prawdę bardzo niski i taki dzieciak po prostu od samego początku będzie mieć do czynienia ze wszelkiego rodzaju wyzwiskami, obrazami, i obelgami. Co ono musiałoby przeżywać w przedszkolu/szkole, jakby padło pytanie "A DLACZEGO TY MASZ DWÓCH TATUSIÓW?"
A poza tym dziecko powinno wychowywać się w rodzinie 'modelowo' poprawnej MAMA i TATA. Rodzice są naszymi tak jakby PIERWSZYMI NAUCZYCIELAMI, naszymi wzorcami.
...
btw. Najpierw w ogóle nauczymy się akceptować związki homoseksualne, a dopiero potem gdzieś w dalekiej przyszłości można by pomyśleć o ewentualnej adopcji..
zgadzam się z Henu, takie związki mi nie przeszkadzają, ale adopcja nigdy.. jakby się poczuło dziecko mając tatę i tatę ?
Ja uważam, że pary homoseksualne jeżeli chcą wychowywać dzieci to powinni.
A to, że większość społeczeństwa jest ograniczona to już nie ich wina.
Jeżeli się kochają i mają warunki do posiadania dzieci to co im szkodzi. Popatrzmy np. na Ricky'ego Martin'a - ma dzieci, jest gejem, ma partnera i jeszcze do gazet pozuje z dziecmi i wgl i nikt nie ma do tego zastrzeżeń.
Lepiej chyba trafić do pary homoseksualnej niż gnić do 18 roku życia w domu dziecka..
No taka jest moja opinia i wydaję mi się, że dziecko mając dwie matki, czy dwóch ojców nie jest spaczone czy coś, o ile umieją je porzadnie wychować. Nie ważne kto wychowuje, ważne jak. Jeżeli dziecko wyjdzie na ludzi i będzie porządnym obywatelem to czemu nie, a pary homoseksualne jak chcą dziecko to albo szukają matki, które może któryś z ojców zapłodnić, bądź kobiety męzczyzny, ktory którąś z nich zapłodni lub adoptują, a przy adopcji wszystko sprawdzają i wgl.

Jak chcą i mogą to proszę bardzo, mnie to nie przeszkadza, a nawet jestem za.
Jestem za, nie ważne z kim się rodzic (biologiczny czy przybrany, bez różnicy) bzyka, tylko jak wychowuje dzieciaka. Gdyby po prostu to umożliwić homoseksualistom i olać tych, którzy hejcą takie pary, i odmawiają im praw, Ci by się w końcu zamknęli. Proste.
a niech se są, dziecko jak bd dobrze wychowywane nie bd miało zadnych "ułomnosci".
Z racji tego ze takie pary są bardziej tolerancyjne na swiat, dziecko niekiedy napewno zostanie lepiej wychowane niz takie jak w parze hetero Tongue
homoseksualista to człowiek,taki jak każdy inny i nie widzę żadnego powodu,dla którego nie mógłby wziąć ślubu,czy mieć dziecka
Nigdy w życiu do tego nie dopuszczę jak i większość osób chcą se robić śluby lizać się na ulicy albo "walić w kakako" niech wypier.... do Holandii stamtąd się to wszystko wzięło zresztą

"Dzisiaj mamy golą klate, pozbywają się zarostu
Pedalski strzał amora, sodoma i gomora
Cioty chcą mieć więcej praw, z napisem made in holand
Na kogo wyrośnie potem taki małolat
Nie powie stop adopcji tylko pedał i ignorant
Weź poradź coś na te anomalia
Taka niby rodzina, później dla dzieciaka trauma
Jak zacznie ogarniać, że to nienaturalne

Nie mógł być poczęty przez stosunki analne
Parady pedałów, na ulicach tranzystory
Rożowi chłopcy, kakaowe love story
Ja hetero jestem a ty? Tego jestem pewien
Czy ten świat zapomniał o Adamie i Ewie?"

A druga sprawa co powiesz kiedyś swojemu dziecku jak będzie widziało liżących się facetów??
ej ziomuś Avka masz takiego a nie innego a hejcisz homków ; O
JAKI OKSYMORON O k*urwa !! XD

jak sie facet z baba bd LIZAC to tez nie bd wiedzial co powiedziec dziecku xD chyba ze sobie buzki dadza xd takie O CMOK XD to looz, facet faceta tez niech sobie cmoknie xD
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie