Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak czasu na gotowanie
Autor Wiadomość
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Brak czasu na gotowanie
Ooo, chciałam się wybrać na takie warsztaty. Ale epidemia wszystko popsuła.

Moje poprzednie tematy:
08-07-2020 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nastoloatka
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Brak czasu na gotowanie
Ja też mam bardzo mało czasu i chyba nawet bym nie chciała tracić go jeszcze na gotowanie. Dlatego już od jakiegoś czasu postawiłam na zamawianie jedzenia i dobry catering od https://fitcat.pl/ . Nie ukrywam, że przede wszystkim lepiej mi to wszystko smakuje, ale też w końcu odżywiam się prawidłowo i regularnie.

Moje poprzednie tematy:
15-07-2020 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Brak czasu na gotowanie
Kurczę, jak się jest samym to taki catering byłby może i spoko opcją, ale jak się już jest z kimś, a do tego jeszcze dzieci... to i tak gotować trzeba, więc catering to już nie byłaby dobra opcja. Też sądziłam, że gotowanie zabiera mi tyle czasu, ale jak ogłosili pandemię i siedziałam 2 miesiące w domu to gotowanie zaczęło mi się podobać. I nawet teraz jak już wróciłam do pracy to dalej mam chęć gotować i da się to zrobić szybko. Najwięcej czasu wg mnie traci się na to, że człowiek nie wie co ugotować i to zastanawianie się i szukanie pomysłów jest najbardziej czasochłonne. Dlatego ja już zaczęłam planować posiłki. Nawet jak mi coś wyskoczy i danego dnia nie zrobię tego co zaplanowałam, to nic się nie stanie, przesunie się po prostu ten plan. Ale jak siądę i sobie przygotuje, chociaż wstępnie, plan posiłków na 2 tygodnie i nie muszę się zastanawiać co danego dnia przyrządzić, bo już wiem, to jakoś szybciej to idzie.

Moje poprzednie tematy:
    21-07-2020 13:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Manianna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 911
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #24
    RE: Brak czasu na gotowanie
    Hejka,
    to zobacz np tutaj: https://dbam-o-siebie.pl/dietetyczna-kolacja maja fajne przepisy na dietetyczne kolacje. Super opisane - 7 przykladowych pomysłów na kolację - czyli akurat na caly tydzien. Gotowanie jest naprawde proste i przyjemne, ale tak jak pisalas - trzeba po prostu miec spis przepisow, najlepiej oczywiscie sprawdzonych i poleconych.

    Moje poprzednie tematy:
    28-10-2020 15:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Myszka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 615
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #25
    RE: Brak czasu na gotowanie
    Myślę, że ciekawym rozwiązaniem dla ciebie będzie skorzystanie z cateringu. Ale nie tylko, bo obecnie wiele restauracji oferuje catering obiadowy z dostawą jak np. https://zacisze.gda.pl/. Myślę, że warto sprawdzić oferty restauracji w danym mieście. A na pewno uda się znaleźć rozwiązanie.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2020 16:10 przez Myszka.)
    28-10-2020 16:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    tetrus
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 19
    Dołączył: Jan 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #26
    RE: Brak czasu na gotowanie
    Jeśli nie masz czasu na gotowanie, to w obecnej sytuacji warto wspomóc restauratorów poprzez zamawianie jedzenia na wynos. We Wrocławiu bardzo smaczne posiłki serwuje restauracja Rodzinna z ulicy Osobowickiej http://www.restauracjarodzinna.pl/dania-na-wynos.html. W tej knajpie zawsze można liczyć na pyszne dania polskie, które są przygotowywane tylko ze świeżych produktów na bieżąco wydawane przez kucharza odpowiadającego przed właścicielką za ich jakość. Cena zestawu to tylko 17 zł, więc jest niedrogo.

    Moje poprzednie tematy:
      12-11-2020 16:37
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      fiona11
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 822
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Brak czasu na gotowanie
      oj ja to doskonale znam, pracuje dużo i na co dzień w sumie nie mam możliwości by stać przez godzinę czy dwie w kuchni... Często wiem jadam na mieście, tak samo zresztą jak podczas wyjazdów z rodziną. Gdyby ktoś z Was odwiedzał sandomierz restauracje, którą mogę polecić to Grill Solo https://grillsolo.pl/. Smacznie, niedrogo i w bardzo przyjemnej atmosferze Smile

      Moje poprzednie tematy:
      26-11-2020 15:27
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jjusti18
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,506
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Brak czasu na gotowanie
      Na wszystko trzeba mieć czas. A jak jednak nie, to catering dietetyczny będzie jak najbardziej ok. Tylko pamiętajcie o tym też, że odpowiednio trzeba też organizm nawadniać. Tutaj https://dietly.pl//blog/jak-dbac-o-nawod...-organizmu możecie sobie poczytać dlaczego jest to takie ważne? Dowiecie się też od czego zależy takie zapotrzebowanie na wodę.

      Moje poprzednie tematy:
      28-11-2020 23:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      yoohoo
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,756
      Dołączył: Jan 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Brak czasu na gotowanie
      Gotowanie wcale nie musi być czasochłonne - takie risotto, na które przepis znajdziecie tutaj, jest prawie bezobsługowe, robi się samo. No i wszystkie makarony są błyskawiczne.

      03-12-2020 12:25
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Oliwia77
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 39
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #30
      RE: Brak czasu na gotowanie
      Akurat jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie tutaj wygrywa Catering Warszawa od SportFoodBox to nie jest rozwiązanie tylko i wyłącznie dla osób, które chcą schudnąć. To przede wszystkim rozwiązanie dla osób, które chcą odżywiać się zdrowo a nie mają czasu na samodzielne gotowanie i też nie do końca wiecie jak odpowiednio się za to zabrać. U mnie wygrywa dieta Wege Fit!

      Moje poprzednie tematy:
      19-05-2021 15:08
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Gotowanie Tapikur 83 53,368 03-12-2021 23:35
      Ostatni post: magda676
        gotowanie świąteczne bartu30 16 28,586 04-11-2019 13:59
      Ostatni post: Kornelia

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS