Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drzwi
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,514
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Drzwi
Cześć i czołem! Jesteśmy z żoną na etapie budowania nowego domu w Nowej Hucie i powoli kompletujemy ekipy, które zajmą się poszczególnymi etapami prac. Mamy już dograną większość ekip, został tylko wybór speców od drzwi i okien. Chcemy mieć w domu drzwi Porta i tutaj moje pytanie: możecie polecić jakąś autoryzowaną grupę montażową Porta? Chętnie dowiem się, kto się sprawdził.

Moje poprzednie tematy:
19-12-2019 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Drzwi
Dobra ekipa. Potrafią zamontować drzwi w estetyczny sposób. Widać, że mają doświadczenie. Wybór drzwi też jest duży. Ja mam akurat drzwi wewnętrzne Porta z całym domu kupowane u nich i montowane przez nich. Na drzwi jest dosyć długa gwarancja i w sumie na montaż chyba też, więc nie ma się czego obawiać.

Moje poprzednie tematy:
03-04-2020 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Drzwi
W przypadku poszukiwań dobrej jakości drzwi wewnętrznych to osobiście mogę polecić Wam bardzo dobry artykuł https://remont.biz.pl/mieszkanie-2/drzwi...rozwiazan/ z którego będziecie mogli dowiedzieć się więcej, także na temat tego jaka opcja będzie lepsza przeszklona, czy może jednak lepiej wybrać te bez. Pozdrawiam serdecznie dajcie znać jakie decyzje podjęliście w tym zakresie.

Moje poprzednie tematy:
02-09-2022 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piotr_8
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Drzwi
Decydując się na drzwi warto wcześniej prześledzić najnowsze propozycje od wszystkich producentów. Dostępne drzwi wewnętrzne Nowy Dwór Mazowiecki to oferta solidnych drzwi, w różnych kolorach które będą estetyczne wkomponowane w istniejący wystrój domu czy mieszkania.

Moje poprzednie tematy:
14-09-2022 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Drzwi
Jeżeli potrzebne są drzwi do domu to najlepiej zamów je u tego producenta https://www.drutex.pl/ bo to polska marka i zapewnia wysoką jakość produktów w rozsądnej cenie. Oprócz drzwi zamówisz także okna, rolety czy systemy tarasowe. Idealne miejsce na takie zakupy.

Moje poprzednie tematy:
20-09-2022 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #6
RE: Drzwi
Wszystko zależy od tego, jakie konkretnie drzwi potrzebujecie i do jakiego pomieszczenia. Jeśli chodzi o przesuwne, to myślę, że ten sklep ma ciekawą propozycję. Jest tam bowiem wiele różnych opcji do wyboru. Być może uda się tam coś wybrać. Nie da się ukryć, że w takim przypadku należy wszystko dokładnie przemyśleć i przeanalizować.

Moje poprzednie tematy:
30-09-2022 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pola
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Drzwi
Co do drzwi wejściowych to warto wybrać coś naprawdę porządnego. U nas są drzwi stalowe KMT, model Supertherm 90. Mają dobrą izolacyjność termiczną (można się starać o dotację na ich zakup z programu Czyste Powietrze), są grube (jedne z najgrubszych na rynku), porządnie wykonane, i maja 2-letnią gwarancję.

Moje poprzednie tematy:
03-10-2022 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Drzwi
W zupełności się zgadzam, a też rozglądam się za drzwiami które spełnią warunki programu Czyste Powietrze i tu drzwi Wiśniowski Nova z termoizolacyjnością od Ud od 0,87 W/m2K biorę pod uwagę przy zakupie

Moje poprzednie tematy:
15-10-2022 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Drzwi
W takim razie co sądzicie o takim pomyśle jak drzwi chowane w ścianie jest to na ten moment dobre rozwiązanie? Zależy mi na zyskaniu miejsca i na fajnym designie. Zachęcam do wypowiedzi.

Moje poprzednie tematy:
20-10-2022 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Drzwi
jeśli chodzi o drzwi to osobiście postawiłabym jednak na lite drewno. Jeśli mowa o dobrych producentach to na pewno warto wspomnieć o firmie Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. Realizują zamówienia indywidualne, robią drzwi na konkretny wymiar ( nawet taki nietypowy). Na plus terminowa dostawa i szybki montaż.

Moje poprzednie tematy:
27-10-2022 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Drzwi hharry1 45 24,721 25-01-2024 14:09
Ostatni post: dajuber
  Drzwi pawelpruski 17 1,408 14-10-2023 12:40
Ostatni post: Maziaja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS