Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drzwi
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,516
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Drzwi
Jaką firmę możecie polecić jeśli chodzi o zakup drzwi drewnianych? Zależy mi tak ogólnie na jakieś sensownej ofercie przede wszystkim pod kątem wykonania takich drzwi i tego jak będą się prezentować. Chce coś stylizowanego na klasyczny wygląd więc pod tym kątem jakieś propozycje by mnie interesowały. Jak coś możecie podpowiedzieć to dawajcie znać.

Moje poprzednie tematy:
08-09-2021 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Drzwi
Skontaktuj się z firmą Revia (http://www.meblerevia.com/)

Moje poprzednie tematy:
03-01-2022 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Drzwi
W sumie same drzwi to ja mam ładne, ale klamki do drzwi wewnętrznych musiałabym kupić i na razie nie wiem, czy coś do tego nie dobrać. Córka mi narzeka, że jej pokój jest niezamykany, a ja jednak nie chciałabym, żeby miała tajemnice. I się waham, co mam zrobić. Może pomożecie?

Moje poprzednie tematy:
09-01-2022 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Drzwi
Cześć. Troszkę się dziwię, że w ogóle rozważasz coś takiego. Każdy powinien mieć w domu trochę prywatności. Moim zdaniem klamka w drzwiach to jest podstawa! Zajrzyj sobie do sklepu https://klamki-drzwiowe.eu/. Tutaj powinnaś znaleźć coś idealnego do pokoju córki, a najlepiej niech sobie dziewczyna sama wybierze.

Moje poprzednie tematy:
17-01-2022 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Drzwi
Jeśli chodzi o drzwi to ja tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/produkty/drzwi-tarasowe zamówiłam do siebie te na taras i polecam wam producenta bo drzwi są dobrej jakości i są energooszczędne. Cena mi pasowała też, zobaczcie sami na ofertę.

Moje poprzednie tematy:
24-01-2022 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Drzwi
Pamiętajcie o zakupie klamek. Ważne aby nie tylko pasowały stylem do drzwi, ale były również wygodne i odpowiednio wyprofilowane. Ja zamawiałam online w sklepie https://fernand.pl/64-klamki i jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.

Moje poprzednie tematy:
27-01-2022 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Drzwi
Mi są potrzebne drzwi wewnątrzklatkowe i rozglądając się za nimi, natknęłam się na ofertę firmy Mikea. Ich drzwi od razu mnie zainteresowały wyjątkowo dobrą ceną i wysoką jakością drzwi. Wybierając je mam pewność, że długo będą służyć, a na pewno dadzą mi komfort cieplny i wygłuszą moje mieszkanie.

Moje poprzednie tematy:
30-01-2022 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Drzwi
Hej. Wiecie co, ostatnio zaczęłam szukać miejsca, w którym mogłabym kupić porządne drzwi zewnętrzne. Na szczęście udało mi się znaleźć ten sklep stobrawa.pl w którym mają naprawdę spory wybór tego typu produktów w całkiem dobrych cenach. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek tam coś kupowaliście

Moje poprzednie tematy:
22-02-2022 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pola
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Drzwi
Drzwi do domu powinny być solidne, ciepłe, dobrze wykonane, no i ładnie wyglądać. My mamy drzwi stalowe KMT model Plus 75. Mają dobrą izolacyjność termiczną (spełniają warunki programu czyste powietrze -więc można na ich zakup dostać nawet 60% zwrotu ceny zakupu), zastosowany jest zamek listwowo-hakowy, który ułatwia zamykanie drzwi. No i jest duży wybór wzorów i kolorów - więc można wybrać coś idealnie wpasowujący się w styl domu.

Moje poprzednie tematy:
28-03-2022 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Drzwi
jeśli szukacie dobrych jakościowo drzwi drewnianych to warto skorzystać z oferty polskiego producenta, firmy KRIS DRZWI. W tamtym roku kupowałam tu drzwi zewnętrzne i wewnętrzne Smile solidna jakość wykonania, rozsądne ceny a do tego terminowa realizacja zamówienia. Na plus miła obsługa i szybki montaż.

Moje poprzednie tematy:
05-04-2022 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Drzwi pawelpruski 16 1,513 22-02-2024 12:30
Ostatni post: dajuber
  Drzwi hharry1 45 24,738 25-01-2024 14:09
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS