Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samochód
Autor Wiadomość
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #51
RE: Samochód
A nic mi nie mówcie na temat takiego auta, bo mnie to już normalnie irytuje. W ogóle chciałabym, żeby skoda serwis poznań naprawił moje autko po czerwcowym weekendzie. W sumie nie wiem, jak to jest, ale zawsze w takich momentach po prostu psuje mi się autko. No, masakra jakaś totalna. Oby mieli oni wolne terminy.

Moje poprzednie tematy:
01-06-2021 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,470
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #52
RE: Samochód
Jeśli jesteście zainteresowani sprzedżą samochodu to mam dla was super ofertę auto skup Kraków jest to profesionalna bezpieczna firma dbająca o klientów Sprzedając samochód tej firmie pozbywacie się problemu w ciągu jednej transakcji, otrzymując gotówkę do ręki. Wydaje mi się że jest to najlepsza opcja

Moje poprzednie tematy:
07-06-2021 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klara
Senior Member
****

Liczba postów: 411
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #53
RE: Samochód
Poruszając się samochodem czasami można najechać na coś, co spowoduje usterkę opony. Sama w ostatnim czasie miałam taką sytuację. Nie wiedziałam czy mogę jechać dalej, więc nie chciałam ryzykować. Zaczęłam w sieci szukać jakiegoś wulkanizatora i tutaj https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-tar...gory-24-h/ znalazłam tego, z którego pomocy skorzystałam. Nawet nie wiedziałam, że już są w tym zakresie świadczone usługi mobilne.

Moje poprzednie tematy:
09-06-2021 08:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #54
RE: Samochód
A czy np. taki wynajem długoterminowy samochodów jest według Was warty uwagi? Ja właśnie dość pilnie poszukuję jakiegoś sprawdzonego rozwiazania... Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym zakresie tematycznym.
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
09-06-2021 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #55
RE: Samochód
Co do samochodów to ja dla swojego muszę nową polisę ac wykupić, wiecie może gdzie warto? Tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ widziałam jakie mają warunki i całkiem fajne są, wyliczyli mi też niską składkę, może bym ich wybrała?

Moje poprzednie tematy:
09-06-2021 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tola299
Member
***

Liczba postów: 170
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #56
RE: Samochód
Każdemu kto posiada własny samochód i wie co to znaczy skrobać zamarzniętą szybę w zimie polecam zakup świetnej skrobaczki Murska 575 z której korzystałem ostatniej zimy. Polecił mi ją znajomy który korzysta z niej od kilku lat i jest bardzo zadowolony z efektów . Serdecznie polecam.

Moje poprzednie tematy:
09-06-2021 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #57
RE: Samochód
Mój samochód ciągle się psuję i postanowiłam go sprzedać, zamiast inwestować w niekończące się naprawy. Skorzystałam z usług firmy https://skupsamochodowmyslowice.pl/auto-zlom-mikolow/, która skupuje auta na terenie całego śląska i dojeżdża do klienta. Sprzedaż odbyła się błyskawicznie, dostałam satysfakcjonującą mnie sumę i teraz rozglądam się za nowym samochodem.

Moje poprzednie tematy:
29-07-2021 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #58
RE: Samochód
Na drodze różne sytuacje mogą się zdarzyć. Może to być na przykład wymiana koła warszawa: https://zakrzewski-holowanie.pl/wymiana-kola/ . W takiej sytuacji najlepiej wezwać specjalistów, którzy nam pomogą.

Moje poprzednie tematy:
    06-08-2021 13:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    blaack
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 566
    Dołączył: Apr 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #59
    RE: Samochód
    Mając samochód warto jest też nie przepłacać za opony czy akumulator. Mnie osobiście zepsuł się miesiąc temu akumulator i jak patrzyłem ceny w sklepach to były naprawdę spore. Szukając akumulatorów w internecie trafiłem na portal motoryzacyjny rankingmotoryzacji.pl i znalazłem ranking akumulatorów na każdą kieszeń. Dobrze, że są takie strony bo dzięki temu mam dobry akumulator.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2021 22:48 przez blaack.)
    13-08-2021 22:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    piotr_8
    Member
    ***

    Liczba postów: 221
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #60
    RE: Samochód
    Elementy wyposażenia do busów, które mogą podnieść jakość obsługi pasażerów oraz komfort podróżowania oferuje firma http://artim-bus.pl . Są to między innymi mechanizmy do otwierania drzwi, stopnie wysuwane elektronicznie oraz elementy nawiewów w kabinie dla pasażerów.

    Moje poprzednie tematy:
    19-08-2021 12:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Samochód dostawczy na wynajem Emma 0 85 04-03-2024 08:59
    Ostatni post: Emma
      Samochód daniel4437878 1 92 05-02-2024 13:44
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS