Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwiaciarnia
Autor Wiadomość
done
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kwiaciarnia
Macie moze jakies pomysly jak rozkrecic taki biznes i czy bedzie on oplacalny?? Z gory dzieki za pomoc.

Moje poprzednie tematy:
09-10-2019 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czekoladka
Junior Member
**

Liczba postów: 35
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kwiaciarnia
To czy będzie opłacałny to głównie zależy od Ciebie. Mam tutaj na myśli poziom jaki chcesz zaprezentować przed swoimi klientami. Moim zdaniem nadal wielu chętnych do prowadzenia własnego biznesu nie zdaje sobie z tego sprawy - klient jest najważniejszy. Zadowolony z pewnością poleci nas swoim znajomym czy rodzinie, a to tak właściwie darmowa reklama i zaoszczędzone pieniądze. O wiele skuteczniej będzie zainwestować je w swój własny rozwój idąc przykładowo na szkolenie z florystyki. Trzeba też pamiętać o tym żeby znaleźć sobie odpowiedniego dostawy z zakresu artykuły florystyczne ponieważ wysoka jakość materiałów przełoży się na zadowolenie klientów. Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań jak - https://giftmania.com.pl/

Moje poprzednie tematy:
    12-10-2019 20:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kasiiiulkaa
    Member
    ***

    Liczba postów: 67
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Kwiaciarnia
    No z pewnością najważniejsza będzie odpowiednia reklama. W dzisiejszych czasach to najskuteczniejszy z pewnością będzie marketing internetowy. Myślę, że najlepiej byłoby Twoją kwiaciarnię zareklamować w google, ale też dobrze byłoby zastanowić się nad bing ads. U mnie świetnie się to sprawdziło ze względu na to, że prowadzę biznes w dość konkurencyjnej branży, a Bing jest wyszukiwarką mniej popularną od Google, dzięki czemu i konkurencyjność jest niższa, a zauważyłam znaczący wzrost klientów, więc myślę, że również warto spróbować. Smile

    Moje poprzednie tematy:
    22-10-2019 09:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    scyzoryk22
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 451
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Kwiaciarnia
    kasiiiulkaa, niby jakiś sposób to jest. Jednak większość osób korzysta z google, więc nie wiem czy jest sens w to inwestować. Na sam początek trzeba się profesjonalnie zająć wnętrzem lokalu oraz najbliższą okolicą. Dobrą alternatywą dla tradycyjnego szyldu są litery 3d http://max4media.pl/litery-3d-warszawa.html, które z pewnością Cię wyróżnią. Dodatkowo fajnie jest użyć ich również w środku jako dekorację.

    Moje poprzednie tematy:
    26-11-2019 08:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jowitta41
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,452
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Kwiaciarnia
    Koniecznie zapoznajcie się z ofertą pracowni blastycznej https://www.kwiataga.pl/ zajmują się oni florystyką okolicznościową i dekoracjami z kwiatów. Sprawdźcie ich oferty sa naprawdę interesujące.

    Moje poprzednie tematy:
    12-03-2021 13:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ignorantka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 405
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Kwiaciarnia
    Mamy swoją ulubionę kwiaciarnie, w której zazwyczaj zamawiamy kwiaty na różne okazje. Trzeba przyznać, że ta kwiaciarnia Poznań ma grono wiernych klientów, takich jak my, którzy są wierni jednej jedynej kwiaciarni. Jeżeli otworzysz kwiaciarnię równie dobrą, możesz to traktować jako dobrą inwestycję.

    Moje poprzednie tematy:
    26-12-2021 18:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alicja930
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 999
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Kwiaciarnia
    Jeśli zależy Ci na kwiatach wysokiej jakości, proponowałabym Tobie skorzystać z oferty kwiacirani https://kwiatytrojmiasto.pl/ - dodam, że swoje usługi oferują na terenie Trójmiasta. Zamówienie można złożyć online. Niejednokrotnie zamawiałam w niej kwiaty i nie zdarzyło się, abym była niezadowolona. Zawsze prezentowały się obłędnie!

    Moje poprzednie tematy:
    04-01-2022 21:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS