Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak oduczyć psa szczekania na ludzi?
Autor Wiadomość
ragerian87
Member
***

Liczba postów: 185
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jak oduczyć psa szczekania na ludzi?
Mieliście kiedyś problem ze swoim psem ponieważ notorycznie szczekał na gości ? Zobaczcie na ciekawe wskazówki : http://www.szkola-doberman.pl/szkolenie-...zczekania/ które nauczą waszego psa posłuszeństwa.
Moje poprzednie tematy:


https://f.kafeteria.pl/temat/f1/hurtowni...-p_7352688
https://kafito.pl/prezentacja/firma/2053...bawek.html
05-02-2016 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jak oduczyć psa szczekania na ludzi?
trudno będzie oduczyć psa szczekania, przecież to normalne że pies szczeka.

Moje poprzednie tematy:
11-02-2016 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loriena
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Jak oduczyć psa szczekania na ludzi?
Psa można oduczyć wielu złych zachowań, a takim jest też szczekanie na ludzi. Trzeba jedynie zwrócić się o pomoc do specjalisty od psychologii i zachowania psów, aby skutecznie skorygować niepożądane nawyki. Bardzo dobrą psią psycholożką jest pani Magda Pawlak, która już naprawdę wielu psom pomogła. Jeżeli ktoś mieszka w Warszawie lub okolicy, to może się umówić na wizytę, ale jest także możliwość terapii poprzez e-mail. Więcej informacji jest dostępnych na http://psipsycholog.com.pl/

Moje poprzednie tematy:
15-02-2016 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gatta
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,124
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Jak oduczyć psa szczekania na ludzi?
Są specjalne treningi. Może warto pójść na takie szkolenie?

Moje poprzednie tematy:
    16-02-2016 16:57
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kostusia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,024
    Dołączył: Oct 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Jak oduczyć psa szczekania na ludzi?
    Psy tak czasem mają, często są albo zazdrosne albo zaniepokojone. Jednak wszystkiego się da nauczyć psa jednak warto to robić od kiedy mamy pieska. Ja mam psa dośc długo i niestety tego czego nie dałam rady nauczyć go za młodu nie nauczyłam do dziś. Ostatnio dużo czasu sedzę w sieci i znalazłam u nich http://pawsitivedog.pl/ przepiękne obroże i smycze. Muszę koniecznie coś zamówić dla mojej suni bo zakochałam się w nich.

    Moje poprzednie tematy:
    01-03-2016 13:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maskyy
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Jak oduczyć psa szczekania na ludzi?
    Tylko go nie bij czasem, bo to nie jest normalne. Big Grin Staraj się by jak najwięcej ludzi miało z nim kontakt, głaskało go itp.
    Moje poprzednie tematy:


      masaż Gdańsk
      01-03-2016 16:49
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      speed
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 13
      Dołączył: Mar 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Jak oduczyć psa szczekania na ludzi?
      Odradzam psa w domu, przerabiałem to.
      Szczekanie, sierść, brud, konieczność spacerów, weterynarza, szczepień, itd.



      ____________________________________
      Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię czytać na tematy finansowe. Nie tylko będące ogólnikami, ale również mogące zmienić nasze życie. Pod kątem podejścia do finansów oraz rzeczy materialnych. Będąc jeszcze studentem zacząłem interesować się tematami ekonomicznymi. Nie wiem w jaki sposób, ale sektor bankowy odegrał w moich zainteresowaniach bardzo dużą rolę. Na blogu finansowym https://finansenaprosta.blogspot.com/ gdzie umieściłem opinie o koncie osobistym w banku, produktach lokacyjnych oraz oszczędnościowych. Myślę że warto tam zajrzeć i pomyśleć na temat swojego budżetu domowego, kwestii podejścia do oszczędzania. Big Grin
      Takie jest moje zdanie.

      Moje poprzednie tematy:
        (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2019 12:49 przez speed.)
        31-03-2017 16:00
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        papap
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 3
        Dołączył: Mar 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #8
        RE: Jak oduczyć psa szczekania na ludzi?
        no psa nie oduczysz tego, to naturalna reakcja psa na ludzi Smile

        Moje poprzednie tematy:
          31-03-2017 19:25
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          goshibi
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 3
          Dołączył: Apr 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #9
          RE: Jak oduczyć psa szczekania na ludzi?
          Gdy pies ciągle szczeka gdy ktoś przychodzi do naszego domu, lub zbliża się do terenu posesji to jest to w pewnym momencie bardzo wkurzające dla nas właścicieli tego psa oraz dla ludzi odwiedzających nas - bo pies nie rozumie co to znaczy 'cicho bądź' i dalej szczeka pomimo naszych nawoływań i próśb o ciszę.
          Ludzie bardzo często chcą oduczyć psa szczekania bo bywa to zachowanie bardzo uciążliwe, wyobraź sobie takie sytuacje:
          chcesz dłużej pospać - a pies szczeka aby wymusić Twoje wstanie z łóżka lub też budzi Cię szczekaniem bo coś usłyszał lub zobaczył
          czasem pies tak głośno szczeka biegając wzdłuż płotu, że nie da się spokojnie posiedzieć w domu gdy przy otwartym oknie, nie można też wyspać się w nocy bo pies ciągle szczeka
          bywa też tak, że pies szczeka i nie da Ci spokojnie obejrzeć filmu w telewizji - jeśli pies najpierw Cię zaczepia w inny sposób i chce zwrócić na siebie Twoją uwagę, a potem zaczyna szczekać to oduczenie psa szczekania w takich sytuacjach jest bardzo proste. Wystarczy psa ignorować.
          Jak oduczyć psa szczekać na ludzi lub dzwonek do drzwi? Aby oduczyć psa szczeniaka na spacerze na ludzi musisz rozpocząć całościowe szkolenie psa z zakresu psiego posłuszeństwa, bo gdy pies szczeka na ludzi na spacerze to może to być agresja, frustracja, wynik nudy lub lękliwość psa - także oduczenie psa szczekania wtedy nie jest takie proste, jeśli problem leży w lękliwości lub agresji psa to szkolenie musi być poprowadzone bardziej kompleksowo. Podobnie może być w sytuacjach gdy pies szczeka na dzwonek do drzwi, jeśli pies jest naprawdę agresywny lub bardzo lękliwy, to oduczenie szczekania może zająć trochę więcej czasu bo pies boryka się ze znacznie większymi problemami a szczekanie to tylko objaw zewnętrzny stanu emocjonalnego psa.

          _________________________
          księgowa Pruszków

          Moje poprzednie tematy:
            (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2017 12:17 przez goshibi.)
            02-04-2017 13:56
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            oweto
            Member
            ***

            Liczba postów: 51
            Dołączył: Jan 2017
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #10
            RE: Jak oduczyć psa szczekania na ludzi?
            Potrzebny będzie dobry trener. Cool
            Wiem że nie jest to tania sprawa ale posiadając w Banku ING nowoczesne konto możesz uzyskać korzystny debet i sfinansować tresurę Wink
            Samodzielnie nie zawsze jesteś w stanie uzyskać takie efekty jak zawodowiec, zwłaszcza jeśli nie masz profesjonalnej wiedzy z tego zakresu.

            Patrząc na dotychczasowy rozwój instytucji finansowych jest dość pozytywnego zdania. Opisane na blogu https://dajopinie.blogspot.com/p/bank-nest-konto.html konto w NEST Banku jest jednym rachunków dosć często polecanych w ostatnich latach. Mając nie tylko wysokie walory wobec klientów indywidualnych, ale także dla firm. Cool

            Moje poprzednie tematy:
            (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2019 20:12 przez oweto.)
            04-07-2017 23:26
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Odpowiedz 


            Podobne wątki
            Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
              jak ważna jest klimatyzacja ? karumas 5 470 29-03-2024 13:08
            Ostatni post: dajuber
              Kriolipoliza - Jak się przygotować i co robić po zabiegu? Meggem 1 139 06-03-2024 02:37
            Ostatni post: Areni

            Skocz do:


            Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

            Reklama:


            auto promocje, wyprzedaże

            wyprzedaże, promocje - meble


            Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS