Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie materiały reklamowe
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Tanie materiały reklamowe
Czy ktoś z was zamawiał już może przez internet jakieś materiały reklamowe? Zależy mi na przyzwoitych cenach, więc jeśli macie jakieś propozycje to koniecznie dajcie znać. Do tej pory w internecie trafiłem na ten link https://regalo.pl/sklep/ . Może warto się na nich zdecydować? Chyba, że macie jeszcze jakieś inne propozycje. Koniecznie dajcie znać, dzięki za pomoc!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
31-12-2020 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Tanie materiały reklamowe
A czy ktoś z Was kojarzy może taki internetowy Sklep reklamowy Agi.pl? Jeśli jeszcze nie, to polecam się tam rozejrzeć. Możecie tam całkiem niedrogo zamówić na przykład tabliczki informacyjne, stojaki, systemy wystawiennicze, ramy zatrzaskowe, ulotki, wizytówki i mnóstwo innych artykułów, które mogą się Wam przydać do profesjonalnej reklamy Waszej firmy Wink

Moje poprzednie tematy:
22-02-2021 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,354
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #3
RE: Tanie materiały reklamowe
W naszej firmie korzystamy z kolportażu ulotek i gadżetów reklamowych jako uzupełnienie reklamy biznesu i bardzo dobrze się to sprawdza, zwłaszcza w przypadku firm działających lokalnie. Jeżeli chcielibyście skorzystać z takiej oferty to polecam sprawdzić ofertę na stronie firmy http://posta.pl/.

Moje poprzednie tematy:
07-02-2022 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Tanie materiały reklamowe
Najtańszym sposobem na reklamę wciąż są ulotki. Czytałam, że szybko działa ta firma https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/ulotki/ . U nich można zamówić ulotki w różnych wymiarach. Wykonują ulotki składane alb pojedyncze. Oczywiście rodzaj druku i papieru klient wybiera sam. Nie jest to drogie rozwiązanie, a łatwo reklama firmy czy usługi może dotrzeć do wielu odbiorców. Warto skorzystać z oferty.
Moje poprzednie tematy:


15-02-2022 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kodzi
Senior Member
****

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Tanie materiały reklamowe
Moim zdaniem w reklamę trzeba zainwestować. Nie ma tutaj innego wyjścia. Żyjemy w czasach, gdzie konkurencja jest ogromna a co za tym idzie trzeba dbać o swoją widoczność głównie w sieci. Przecież to właśnie tam już chyba każdy z nas szuka zarówno produktów jak i usług właśnie w sieci bo tak najłatwiej. Jednak samemu zadbać o widoczność jest naprawdę trudno. Warto z tym zwrócić się do fachowców, których obecnie nie brakuje. Mnie w tym zakresie pomaga Pan Piotr, którego znalazłem na stronie https://piotrpolok.pl/seo-copywriting/ .

Moje poprzednie tematy:
19-02-2022 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Tanie materiały reklamowe
O, to może ten link Wam się sprawdzi. Pamiętajcie jednak, że tanie nie oznaczają tylko samego kosztu wytworzenia, ale również koszt tego, czy nam się uda dzięki niemu sprzedać. Jeśli tak, to nam się zwraca, czyli koszt maleje, jeśli nie - pozostaje bez zmian. Także trzeba naprawdę wiedzieć, co i jak ma być zakombinowane i zrobione.

Moje poprzednie tematy:
19-02-2022 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kotar
Senior Member
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Tanie materiały reklamowe
To przecież zależy w dużej mierze od tego, na co konkretnie postawicie. Nie ma co ukrywać, że jeśli chodzi o marketing, to przecież można podejść do tematu na wiele sposobów. Widziałem na stronie https://adwords-seo.pl/jak-i-o-czym-napi...nsorowany/ informacje o tym, w jaki sposób pisać artykuły sponsorowane. Myślicie, że warto sięgnąć po takie wsparcie?

Moje poprzednie tematy:
    18-05-2022 22:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      tanie ogrodzenia dudson 20 10,550 06-03-2024 02:29
    Ostatni post: Areni
    Star Tanie noclegi sivlari 4 1,440 31-01-2024 11:55
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS