Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fizjoterapia
Autor Wiadomość
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Fizjoterapia
Mi się wydaje, że nadal jest wiele osób, które nie docenia korzyści płynących z zabiegów fizjoterapeutycznych a to duży błąd. Sam pobyt w szpitalu i leczenie to nie wszystko, także ćwiczenia i zabiegi po stanowią część powrotu do zdrowia. Dlatego warto zdecydować się na fizjoterapię kiedy sytuacja tego wymaga. Jeśli chodzi o specjalistów z Rybnika to wiele pozytywnych opinii słyszałam o tym miejscu https://fizjoterapia.rybnik.pl/ . Można tu znaleźć doświadczonych fizjoterapeutów, którzy świadczą usługi dla dzieci i dorosłych

Moje poprzednie tematy:
23-02-2022 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,828
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Fizjoterapia
W Waszym gabinecie fizjoterapii świetną propozycją na pewno będzie elektroniczne zarządzanie dokumentacją , aby mieć wszystko właściwie uporządkowane. Ja przyznam szczerze, że właśnie rozglądam się za jakimiś dobrymi programami, aby można było z nich skorzystać.

Moje poprzednie tematy:
04-03-2022 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Fizjoterapia
Szukając konkretnej pomocy w zakresie skutecznego leczenia problemów zdrowotnych i powrotu do dobrego samopoczucia w trudnym okresie ciąży to tutaj jak najbardziej polecam również zwrócić uwagę na osteopatę na którego traficie w Pracowni Zdrowia https://pracownia-zdrowia.pl/osteopatia-kobiet-w-ciazy/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalne podejście i duże możliwości jeśli chodzi o fizjoterapię w przypadku takich problemów jak deformacje tkanki kostnej, aby ulżyć w cierpieniu. Pozdrawiam i pełni zdrówka dla całej rodzinki życzę!

Moje poprzednie tematy:
30-03-2022 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
julek1
Senior Member
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Fizjoterapia
Centrum terapii manualnej https://globaltherapy.pl to miejsce z certyfikowanymi fizjoterapeutami gdzie każdy pacjent otrzyma pomoc w pozbyciu się dolegliwości bólowych. Terapia manualna, masaż klasyczny leczniczy oraz relaksacyjny, to sposoby na wyleczenie stanu pourazowego, bólu związanego z wadą wrodzoną czy z wiekiem. Zakres usług, jakie są dostępne w gabinecie pozwalają odzyskać pełną sprawność mięśni i stawów.

Moje poprzednie tematy:
    05-04-2022 09:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lilka91
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,116
    Dołączył: May 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #25
    RE: Fizjoterapia
    Oj znam to. Mnie tak bolał kręgosłup , że ledwo żyłam! Dopiero wizyty w https://technologiaciala.pl/ pomogły. Nie sądziłam, ze fizjoterapia może zdziałać takie cuda! Zaczęłam też ćwiczyć w domu i jest dużo, dużo lepiej.
    Moje poprzednie tematy:


    jaka mata piankowa dla niemowlaka
    18-04-2022 00:25
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    rebeca
    Member
    ***

    Liczba postów: 182
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #26
    RE: Fizjoterapia
    Zawsze warto pójść do dobrego rehabilitanta. To podstawa, gdyż dzięki temu możemy być pewni, ze szybciej wrócimy do zdrowia. Moja mama długo zmagała sie z problemem kolan, znajomy poleci jej rehabilitacje w przychodni Nasz Lekarz. Bardzo dobrzy rehabilitanci, mama chwalił sobie zabieg fali uderzeniowej, faktycznie sprawdza sie w przypadku problemu z kolanami.

    Moje poprzednie tematy:
      18-04-2022 21:51
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      ninjaa
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 642
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Fizjoterapia
      ja też zdecydowałam się na fizjoterapię Smile jeśli chodzi o uczelnię to postawiłam na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Polecam, super szkoła. Wysoki poziom, doświadczeni wykładowcy, niewysokie czesne. Na organizację zajęć też nie można narzekać.

      Moje poprzednie tematy:
      20-04-2022 11:06
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jjusti18
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,506
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Fizjoterapia
      Mam mieć własny gabinet fizjoterapii, ale wciąż zastanawiam się, co to ma być i dlaczego. Nie wiem, jakoś nie mam głowy do jego wyposażenia, dlatego może Wy mi w tym pomożecie? Chodzi na przykład o coś, co tak naprawdę będzie przydatne. Na pewno nowoczesne biurka muszę kupić, a co poza tym? Macie jakieś info dla mnie?

      Moje poprzednie tematy:
      27-06-2022 20:09
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      byniek
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,592
      Dołączył: Feb 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Fizjoterapia
      Potrzebny mi jest aktualnie relaks, dlatego chcę Was zapytać o coś konkretnego. Masaż leczniczy w Poznaniu najbardziej polecany to gdzie, do jakiego gabinetu się zgłosić? Musze w koncu odpoczac od pracy zeby po urlopie móc wrócić na pełnych obrotach... pozdrawiam!

      Moje poprzednie tematy:
      01-07-2022 09:15
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kamila_7
      Member
      ***

      Liczba postów: 218
      Dołączył: Jul 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #30
      RE: Fizjoterapia
      Centrum medyczne w Koninie https://rehclinic.pl zapewnia szereg zabiegów oraz technik terapii manualnej, proponując m.in. igłoterapię, taping, masaż czy też hydroterapię. Oferują w pełni profesjonalną rehabilitację ortopedyczną i neurologiczną — również u dzieci, a do tego wspomagają w walce z wadami postawy. Oprócz licznych metod pracy z ciałem nastawionych na poprawę mobilności czy łagodzenie bólu w ich ofercie znajdziecie także szereg zabiegów SPA, do których należą przeciwzmarszczkowe, pielęgnacyjne i relaksacyjne zabiegi na ciało i twarz, a także wyszczuplające i modelujące.

      Moje poprzednie tematy:
        15-07-2022 13:22
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Fizjoterapia Emma 2 156 31-07-2023 20:37
        Ostatni post: sylka
          Fizjoterapia we Wrocławiu Jankowiak 1 1,018 03-03-2022 00:28
        Ostatni post: monikabert90

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS