Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fizjoterapia
Autor Wiadomość
ignorantka
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Fizjoterapia
Potrzebna będzie fizjoterapia Warszawa i doświadczeni fizjoterapeuci, którzy będą w stanie poradzić sobie z dosyć trudnym pacjentem. Jakiś konkretny ośrodek możecie polecić? Co sądzicie o Ortopedice?

Moje poprzednie tematy:
01-04-2019 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Fizjoterapia
Niestety nie znam tej kliniki, ale jeśli przypadek jest faktycznie ciężki, to lokalizacja takiego ośrodka nie powinna stanowić problemu. Ja od siebie mogę polecić fizjoterapia łódź i właściwie od Warszawy do łodzi jest całkiem niedaleko. Mam nadzieję, że wam pomogą.

Moje poprzednie tematy:
23-09-2019 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Fizjoterapia
Mój siostrzeniec potrzebuje fizjoterapeuty Jasło i raczej zdecydujemy się na pomoc ze strony tego miejsca https://www.fizjoterapiadziecikrosno.com/metody Czytaliśmy pozytywne opinie, wiele się dowiadywaliśmy i wydaje mi się, że to jak najbardziej korzystna opcja. Mam nadzieję, że rezultaty będą duże.

Moje poprzednie tematy:
16-02-2020 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Fizjoterapia
Jeśli natomiast kogoś z was bardziej interesowałaby fizjoterapia krakow, to polecam udać się na ulicę Zachodnią 7/5 A. Znajdują się tam gabinety fizjoterapeutyczne Be-Active, gdzie wykorzystywane są różne techniki terapeutyczne, między innymi terapia manualna czy też terapia czaszkowo-krzyżowa. Bez względu na to. czy borykacie się z bólami kręgosłupa, stanami pourazowym czy nawet bólami głowy, fizjoterapeuci pomogą Wam znaleźć skuteczne rozwiązanie tych problemów.

Moje poprzednie tematy:
23-03-2021 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
manita30
Member
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Fizjoterapia
ja chodziłam głównie na http://www.rehabilitacje.org/ mają bardzo dobry i konkretnych lekarzy a samo leczenie odbywa się w świetnych warunkach.
Moje poprzednie tematy:


adwokat Wrocław rozwód
25-03-2021 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona45
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Fizjoterapia
Warto też zajrzeć na fizjoterapeuta warszawa , która jest moim zdaniem fachowa i dobra i pomoże w różnych takich przypadkach o których mowa.

Moje poprzednie tematy:
    28-03-2021 19:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MampsaTobiego
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 15
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Fizjoterapia
    (16-02-2020 13:26)magda676 napisał(a):  Mój siostrzeniec potrzebuje fizjoterapeuty Jasło i raczej zdecydujemy się na pomoc ze strony tego miejsca https://www.fizjoterapiadziecikrosno.com/metody Czytaliśmy pozytywne opinie, wiele się dowiadywaliśmy i wydaje mi się, że to jak najbardziej korzystna opcja. Mam nadzieję, że rezultaty będą duże.

    My mieszkamy w Krośnie, więc w sumie niedaleko od Ciebie, ale zdecydowaliśmy się dojeżdżać na terapię do fizjoterapeuty w Rzeszowie. Znaleźliśmy FizjoMat Rzeszów z polecenia znajomych i przyznaję, nie żałuję. Są najlepsi. Moja córka dzięki nim stanęła na nogi. Tu macie namiary: https://fizjomat.rzeszow.pl/ Najlepsi!

    Moje poprzednie tematy:
    28-04-2021 01:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    farah557
    Member
    ***

    Liczba postów: 97
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Fizjoterapia
    Na stronie http://denfit.pl/ znalazłam ciekawe informacje o rehabilitacji dla osób, które pokonały covid-19. Wiele osób przeszło tą chorobę, ale odczuwają jej długofalowe skutki. Myślę, że komuś z Was przyda się taka informacja o możliwości dalszego leczenia.

    Moje poprzednie tematy:
    28-04-2021 10:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bierendaa
    Member
    ***

    Liczba postów: 91
    Dołączył: Dec 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Fizjoterapia
    Super są firmy, które proponują fizjoterapię mobilną, przyjadą do klienta na miejsce i zajmą się każdym tak jak trzeba. Ja znalazłam tak firmę fizjoterapiazukowo.pl która proponuje takie usługi właśnie. Pomagają przy wadach postawy, wykonują masaż zdrowotny, kompleksowo zajmą się waszym zdrowiem pod kątem profesjonalnej rehabilitacji.

    Moje poprzednie tematy:
      12-05-2021 19:02
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      tralinka
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 497
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Fizjoterapia
      A to pewne, że zabiegi i rehabilitacja jest konieczna, nie zaszkodzi na pewno? Ja przede wszystkim polecam zacząć od badań kręgosłupa i to takich obrazowych, sama byłam diagnozowana w https://carolina.pl/centrum-diagnostyczn...mputerowa/ i wiem, że jeśli na własną rękę podjęłabym rehabilitację to mogłabym sobie tylko zaszkodzić.

      Moje poprzednie tematy:
      11-08-2021 00:51
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Fizjoterapia Emma 2 147 31-07-2023 20:37
      Ostatni post: sylka
        Fizjoterapia we Wrocławiu Jankowiak 1 1,009 03-03-2022 00:28
      Ostatni post: monikabert90

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS