Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
grzejniki
Autor Wiadomość
Maturzysta
Senior Member
****

Liczba postów: 419
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
grzejniki
Zostawiam wam do wglądu stronę http://iterma.pl/warp-s/1/437/ Bardzo ciekawa i spora oferta grzejników. Może i wam się przyda, gdy rodzice postanowią przewrócić dom do góry nogami. U nas najwięcej problemów było przy wyborze grzejnika do salonu. Bo faktycznie wybór grzejników ozdobnych jest bardzo ciekawy.

Moje poprzednie tematy:
12-01-2016 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: grzejniki
Jeżeli chodzi o grzejniki dekoracyjne to mnie najbardziej podobają się takie http://www.immergas.com.pl/Produkty,6142/PAX bo pasują do każdego wnętrza Smile A wy co sądzicie o nim ?

Moje poprzednie tematy:
17-05-2016 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grajcarek
Senior Member
****

Liczba postów: 406
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: grzejniki
W kwestii wyboru grzejników warto zwracać uwagę nie tylko na cenę (dla wielu ludzi to jest niestety główny wyznacznik), ale też na markę i jakość. Może powiem pokrótce w kilku słowach dlaczego. Otóż na trwałość grzejników stalowych (bo wydaje mi się, że o takowych tu mówimy) składają się takie czynniki jak:
- jakość stali
- grubość blachy
- jakość zastosowanej farby.

Mam porównanie jak wygląda grzejnik z najniższej półki cenowej używany w pomieszczeniu średniowilgotnym po kilku latach. Takie grzejniki często szybko żółkną (zwłaszcza, gdy posiadamy w domu instalację grzewczą na kocioł stały - wtedy w instalacji są często temperatury bliskie 100 st.C) i rdzewieją, a nawet przeciekają na spawach.
Z drugiej strony są producenci, którzy tak jak ten - nie boją się nawet dać 10 letniej gwarancji.

Moje poprzednie tematy:
18-05-2016 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: grzejniki
A czy ktoś z Was zamawiał może grzejnik w sklepie internetowym https://sklepenergii.pl? Trafiłam na niego w sumie przypadkiem, zauważyłam, że maja bardzo duży wybór takich grzejników, w tym również grzejników dekoracyjnych, które bardzo wpadły mi w oko Wink Jak sadzicie, opłaca się je tam zamówić?

Moje poprzednie tematy:
18-04-2019 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 679
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: grzejniki
Grzejniki to jedno. Według mnie w wielu przypadkach zdecydowanie istotniejsze jest samo źródło ciepła / ogrzewania. Już od jakiegoś czasu popularność odnawialnych źródeł energii stale się zwiększa i coraz częściej stosowane są choćby panele słoneczne, czy pompy ciepła. Ja sam posiadam pompy ciepła Fonko i jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony skutecznością ich działania. Jeśli się wahacie, to jak najbardziej polecam.

Blush
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
18-04-2019 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: grzejniki
Widzę tutaj naprawdę wiele przydatnych wskazówek. Świetnie, że dzielicie się informacjami w tego typu tematach.

Moje poprzednie tematy:
02-01-2021 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,230
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #7
RE: grzejniki
Moim zdaniem te wiecie, stare, żeliwne naprawdę dobrze trzymają ciepło. Przeprowadziłam się do bloku, gdzie są założone i nie mam z tym żadnego problemu. Nic mnie nie interesuje, frezowanie kominów robi spółka, to znaczy spółdzielnia i tyle. I mają to rozliczane z kosztów ogólnych. To więc myślę, że będzie dobrze.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2021 20:20 przez patisia78.)
08-01-2021 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie grzejniki kupić? olazola 8 836 14-03-2024 15:51
Ostatni post: dajuber
  Gdzie kupić panelowe grzejniki? olazola 1 498 02-04-2023 21:44
Ostatni post: ArekW

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS