Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ciaza
Autor Wiadomość
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #91
RE: ciaza
My staramy sie o dziecko już jakiś czas. Robilismy badania i wszystko jest ok. Myślę, że musimy troche odpuścić i bez stresu się starać. Poza tym zaczęłam przyjmować Miositogyn - https://miositogyn.pl/ To suplement diety dla kobiet planujących ciążę. Zalecany jest szczególnie po 30 roku zycia, więc to cos dla mnie Smile Ma bardzo dobry skład i wspiera owulację, poprawia jakosć komórki jajowej oraz reguluje hormony.

Moje poprzednie tematy:
04-11-2021 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tym
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #92
RE: ciaza
Sama ciąża może być wspaniałym czasem Smile Jeśli jeszcze nie jesteście pewne, czy na pewno będziecie miały dziecko, to po prostu wykonajcie sobie test ciązowy. To rozwieje wszelkie wątpliwości Wink Moim zdaniem warto byłoby wykonać takie badanie możliwie jak najszybciej, by móc zacząć o siebie jeszcze bardziej dbać.

Moje poprzednie tematy:
    04-11-2021 23:36
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kazikdobry
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 871
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #93
    RE: ciaza
    (31-12-2015 11:34)Maturzysta napisał(a):  Jakie dolegliwosci zostaly wam po ciązy? Czy wszystko minelo?

    U mojej żony dolegliwości minęły ale uaktywniła się choroba tarczycy. Jak to mówią ciąża jedne choroby zabiera inne uaktywnia niestety,

    ---------------
    fizjoterapia

    https://www.stillacademy.pl/

    [Obrazek: embriologia-g%C5%82%C3%B3wna.jpg]

    Moje poprzednie tematy:
    23-11-2021 12:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ewelinka01
    Member
    ***

    Liczba postów: 109
    Dołączył: May 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #94
    RE: ciaza
    W czasie ciąży my kobietki musimy bardzo o siebie zadbać, w końcu w tym czasie już nie chodziu tylko o nasze zdrowie. Smile Także dobrze jest zrobić badania prenatalne by mieć wszystko pod kontrolą. W Gyncentrum u pani doktor Rozmus-Warcholińskiej robiłam te badania i cieszę się że trafiłam na tak fajną panią doktor. Smile

    Moje poprzednie tematy:
    08-02-2022 13:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #95
    RE: ciaza
    Poronienie to zawsze duże przeżycie dla każdej kobiety i ciężko zrozumieć, dlaczego się tak wydarzyło. Najważniejsze moim zdaniem jest trafienie do dobrego specjalisty, który pomoże określić przyczynę poronienie i leci badania po poronieniu. Ja o takich badaniach czytam właśnie na stronie https://badaniaprenatalne.pl/poronienie/...oronieniu/ . Wiedza jest bardzo ważna.

    Moje poprzednie tematy:
    07-03-2022 14:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nina18
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 277
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #96
    RE: ciaza
    Artykułów na temat ciąży jest w Internecie bardzo dużo. Jednak nie każde są wartościowe. Dlatego warto szukać takich, które na pewno są sprawdzone. Na https://mamadha.pl/10--tydzien-ciazy---z...plodu--usg jest dostępny artykuł na temat 10 tygodnia ciąży. I moim zdaniem jest warty przeczytania.

    Moje poprzednie tematy:
    07-03-2022 16:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fatyka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,293
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #97
    RE: ciaza
    Właśnie ja niestety dosyć długo nie mogłam zajść w ciążę, chodziłam do różnych klinik leczenia niepłodności, ale jednak największą pomoc otrzymałam w https://parens.pl/ . Leczenie okazało się dla mnie bardzo skuteczne i już po niedługim czasie zostałam mamą także cieszę się, ze wybrałam tą klinikę

    Moje poprzednie tematy:
    15-06-2022 09:42
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alicja930
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 999
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #98
    RE: ciaza
    Jak będziesz rozglądać się za wózkiem, a na pewno przyjdzie taki czas, zastanów się nad EasyGo Optimo Air. Po uprzednim "prześwietleniu" go w necie, będę go kupować Smile

    Moje poprzednie tematy:
    06-10-2022 15:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kodzi
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 262
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #99
    RE: ciaza
    Przez bardzo długi czas miałam problem z zajściem w ciążę, jednak po przebadaniu się wyszło, że jestem zdrowa i to u męża jest jakiś powód do niepokoju. Z badań krwi dowiedzieliśmy się, że ma podwyższony poziom FSH oraz LH i na konsultacji andrologicznej zdiagnozowano mu żylaki powózka nasiennego podczas badania usg. W klinice https://klinika-artemida.pl/ wykonaliśmy zabieg usunięcia żylaków i przy okazji podjęliśmy się leczenia niepłodności. W ciągu następnych trzech miesięcy udało nam się zajść w ciążę i dzięki badaniu prenatalnemu znamy nawet płeć.

    Moje poprzednie tematy:
    18-10-2022 20:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,222
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #100
    RE: ciaza
    Jeśli chodzi o l4 w ciąży to rzetelne i prawdziwe informacje w tym zakresie, na pewno znajdziecie na stronie internetowej od niezbednikmlodejmamy.pl. W moim odczuciu posiadają naprawdę bardzo interesujące treści na stronce, gdzie na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie. Polecam.

    Moje poprzednie tematy:
    18-11-2022 01:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Ciąża najna 75 40,697 12-09-2023 07:20
    Ostatni post: Emma
      Ciąża - wszystko co powinnyśmy o tym stanie wiedzieć. Myszka 52 21,525 24-05-2022 23:44
    Ostatni post: alka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS