Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ksiegowosc
Autor Wiadomość
dzika_pantera
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: ksiegowosc
Podoba mi się, znajdę taki kurs księgowości online i się troszkę poduczę, bo chciałabym się tym zająć na poważnie, a nie tylko tak, kiedy moja firma tego wymaga.

Moje poprzednie tematy:
12-02-2020 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: ksiegowosc
Ja natomiast uważam, że księgowość w JDG jest tak prosta, że można zająć się nią samodzielnie. Na rynku nie brakuje programów, które dodatkowo są w stanie ją uprościć. Ten program: https://www.ca-staff.eu/uslugi/rozliczanie-czasu-pracy umożliwi Ci chociażby rozliczanie czasu pracy.

Moje poprzednie tematy:
20-02-2020 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: ksiegowosc
Dobrze, a jeśli chodzi o rozliczenie podatku zagranicznego, na przykład austriackiego, to komu zaufalibyście? W sieci widziałam ofertę tego https://www.tax-pol.pl/uslugi/austria/zw...u-austrii/ biura, które to podobno bierze pieniądze dopiero wtedy, kiedy taki podatek da się odzyskać. Czy to jest prawda, waszym zdaniem? Czy już tego próbowaliście?

Moje poprzednie tematy:
21-02-2020 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
berenika22
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: ksiegowosc
Polecam zdecydowanie biuro rachunkowe https://www.abistema.pl , które prowadzi pełną księgowość w mojej firmie Rzetelna firma, która zna się na obowiązującym prawie. Dzięki temu zawsze są w stanie sprawnie udzielić odpowiedzi czy pomocy. Do tego wypełniają dokładnie dokumenty, mają ogromne doświadczenie i wiedzę w tym temacie.

Moje poprzednie tematy:
    23-04-2020 11:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    betty36
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 727
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: ksiegowosc
    Ja jestem zdania, że dzisiejsza księgowość potrzebuje przede wszystkim nowoczesnych rozwiązań. Ze swojej strony polecam Wam zerknąć na stronę: https://www.fillup.pl/e-skrzynka-dysk-ch...siegowych/ Znajdziecie tam informacje o chmurze online dedykowanej dla księgowych. Sama korzystam z takiego ulepszenia i jestem z niego bardzo zadowolona.

    Moje poprzednie tematy:
    28-05-2020 11:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kazmin55
    Member
    ***

    Liczba postów: 153
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: ksiegowosc
    Wydaje mi się, że jeśli ktoś z Warszawy lub okolic szuka sprawdzonej i pewnej księgowości dla swojej firmy, warto jest zajrzeć do oferty takich usług dostępnej tutaj https://www.mk-mkconsulting.pl/ . Znajomy współpracuje z nimi w tym zakresie i jest bardzo zadowolony

    Moje poprzednie tematy:
    21-07-2020 08:16
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Młoda_90
    Member
    ***

    Liczba postów: 150
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: ksiegowosc
    Księgowość nie jest łatwa wbrew pozorom. Trzeba dużo się uczyć i być na bieżąco ze zmianami. Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie podjąć tego wyzwania i nie poprowadzić samemu ksiegowości. Jeśli chodzi o jpk odwrotne obciążenie to mam to bardzo dobrze opanowane, ale to dlatego, że dotyczy mojej firmy. Nie muszę przecież uczyć się wszystkiego bo wystarczy, że ogarnę to co dotyczy mojego biznesu.

    Moje poprzednie tematy:
      24-09-2020 15:27
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      magda676
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,824
      Dołączył: Oct 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #18
      RE: ksiegowosc
      O podatkach i księgowości wiele można się nauczyć online i ja konkretnie polecam sprawdzać sobie takie informacje, jak schematy podatkowe . Na ich temat online można znaleźć wiele różnych informacji, więc myślę, że jak najbardziej możecie sobie korzystać.

      Moje poprzednie tematy:
      08-05-2022 22:01
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jjusti18
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,506
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #19
      RE: ksiegowosc
      A czy kojarzycie może biuro rachunkowe optimax.biz.pl ? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym, czy nie nawiązać z nimi współpracy? Poszukuję kogoś, kto ogarnie moje finanse w firmie, bo ja na tym się zupełnie nie znam i nie mam nawet na to czasu.

      Moje poprzednie tematy:
      21-05-2022 17:26
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      shizune
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 512
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #20
      RE: ksiegowosc
      W sumie teraz tyle się pozmieniało, że naprawdę trudno jest odzyskać równowagę i ja sama bardzo dobrze to rozumiem. Dlatego też nie mogę Was zostawić bez pomocy. Na 100% wiem, że pomoże Wam taki doradca podatkowy bydgoszcz . Nie będzie jednocześnie oszukiwał, bo będzie mu zależało na waszej firmie i dobrej renomie.

      Moje poprzednie tematy:
      21-05-2022 20:09
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Księgowość kambac 20 12,628 06-03-2024 02:28
      Ostatni post: Areni
        Księgowość w firmie zoee8 36 15,106 20-01-2024 16:36
      Ostatni post: Aldonka88

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS