Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziecko
Autor Wiadomość
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,231
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: Dziecko
Zbliżają się urodziny mojej córeczki i powoli zaczynam szukać jakiś ciekawych prezentów dla niej. Na pewno chciałabym jej wręczyć jakąś ciekawą zabawkę i widziałam że na stronie tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/kolorowanki-..._5605.html można znaleźć ich bardzo duży wybór. Daj znać, czy by kiedykolwiek tam coś kupowaliście.

Moje poprzednie tematy:
11-10-2022 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Macerna
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #62
RE: Dziecko
O dziecko należy dbać jak najbardziej tylko jest to możliwe. Jeśli ma zespół Aspergera lub inne zaburzenie ze spektrum autyzmu, to należy upewnić się że dziecko będzie się rozwijać pomimo tego.

Moje poprzednie tematy:
13-10-2022 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #63
RE: Dziecko
Sporo czasu myślałem co kupić dla syna na urodziny o w końcu padło na zegarek, a kupiłem mu go w sklepie https://papaty.takedrop.pl/ jest zachwycony. Kontakt ze sklepem jest bezproblemowy i do tego ceny są przystępne.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2022 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grajcarek
Senior Member
****

Liczba postów: 406
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #64
RE: Dziecko
Są dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami. Każde dziecko lubi, gdy rodzic poświęca mu czas. Jeśli dziecko ma na przykład problem logopedyczny, to być może w jego wypadku sprawdzą się pomoce logopedyczne w sklepie Juniora. W sklepie tym pracują doświadczeni pracownicy, którzy pomogą nam w doborze odpowiedniej książki lub gry dla naszego dziecka.

Moje poprzednie tematy:
08-11-2022 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #65
RE: Dziecko
My przeszliśmy na mleko modyfikowane Bebilon Alerlac, które przeznaczone jest dla maluszków z alergią na białko mleka krowiego. Polecam to rozwiązanie, problem się skończył od ręki Smile Jeśli chodzi o zakup mlek Bebilon to w aptekach DOZ jest pełna ich dostępność.

Moje poprzednie tematy:
    08-11-2022 14:25
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Emil434
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 581
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #66
    RE: Dziecko
    W takim razie jeżeli przyszedł moment na dziecko, jednak też chcielibyście dowiedzieć się więcej m.in na temat tego jak dokładnie kształtują się warunki urlopu rodzicielskiego to mogę podrzucić do sprawdzenia świetny artykuł - https://okazje.lca.pl/legnica,news,91442...pisow.html z którego wyciągniecie konkretne informacje i co najważniejsze będziecie mogli skorzystać z wydłużonego okresu o czym mówi nowelizacja Kodeksu pracy.

    Moje poprzednie tematy:
    14-12-2022 12:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #67
    RE: Dziecko
    Myślę, że każdy z nas zna fajny sklep dla dzieci , w którym zazwyczaj kupuje. Ja również mam taki sklep, gdzie zawsze jestem zadowolona z jakości zamawianych przeze mnie produktów. Być może macie też takie swoje ulubione sklepy i podzielicie się nimi z nami. Może będą mieć równie ciekawe rzeczy.

    Moje poprzednie tematy:
    21-12-2022 23:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 852
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #68
    RE: Dziecko
    Dobrze jest też pomyśleć o rozwoju dziecka. Może dobrym kierunkiem będzie szkoła muzyczna poznań jeśli jest ono muzycznie utalentowane. Warto to przemyśleć

    Moje poprzednie tematy:
    31-12-2022 20:26
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    foxi
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 350
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #69
    RE: Dziecko
    Jakie prezenty wybieracie dla dorosłych. Myślę ,że najlepiej oprzeć się o zainteresowania tej osoby a taki prezent zawsze będzie mile widziany. Trochę inaczej sprawy mają się jeśli szukamy prezentu dla bardzo małego dziecka. Myślę ,że taka karuzela dla niemowlaka powinna zostać dobrze przyjęta.

    Moje poprzednie tematy:
    01-01-2023 11:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #70
    RE: Dziecko
    Wszystko też zależy od tego, w jakim wieku jest dziecko. Jeśli mówimy o maluchach to bardzo dobrym rozwiązaniem dla alergika może być także kaszka zbożowa bezglutenowa Bebilon Alerlac. Można ją też zastosować w alergii na białko krowie lub sojowe. Produkt ten możecie podać dzieciom od czwartego miesiąca życia.

    Moje poprzednie tematy:
    11-01-2023 16:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Co zrobić gdy dziecko nie chce się uczyć? Oliwa 0 1,013 03-10-2017 09:21
    Ostatni post: Oliwa

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS