Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranżacja wnętrza
Autor Wiadomość
czang
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: Aranżacja wnętrza
Planuję remont, żeby stworzyć sobie idealną i niepowtarzalną przestrzeń, więc rozważam do zaprojektowania wnętrza skorzystanie z usług fachowców, bo nie mam o tym zielonego pojęcia. Kolega polecił mi kreatywny zespół projektantów z Salonu Des Concept Space w Radomiu, którzy korzystając z dostępnych w salonie wysokiej jakości materiałów, stworzą dla mnie indywidualny projekt. Można spotkać się z nimi w Salonie lub online, żeby ustalić a później dopracować wszystkie szczegóły.

Moje poprzednie tematy:
    30-08-2023 19:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajka22
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 550
    Dołączył: Dec 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #62
    RE: Aranżacja wnętrza
    Wiele osób lubi przed snem pooglądać filmy albo posłuchać odprężającej muzyki. Dlatego do sypialni można kupić panele wolnowiszące. Tutaj są dostępne https://www.mega-acoustic.pl/sklep/acous...nowiszace/ . Bardzo ładnie się prezentują i poprawią akustykę w pomieszczeniu. W ten sposób oglądanie telewizji będzie przyjemniejsze. To rozwiązanie na wiele lat, więc warto w nie zainwestować.
    Moje poprzednie tematy:


    06-09-2023 12:36
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,363
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #63
    RE: Aranżacja wnętrza
    Firmę która posiada bardzo bogaty asortyment mebli dla seniorów znajdziecie na stronie https://sklep.tobo.pl/category/meble-dla-seniora Dzięki ich wyspecjalizowanemu asortymentowi produktów wykonanych z najwyższej jakości materiałów stworzysz idealne warunki dla osób starszych. Ich długoletnie doświadczenie i doskonałe referencje dają Ci gwarancję zadowolenia z zakupu.

    Moje poprzednie tematy:
    07-09-2023 07:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    foxi
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 350
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #64
    RE: Aranżacja wnętrza
    Jeśli chodzi o aranżację wnętrz w naszym domu, to zajmujemy się tym tematem sami, we własnym zakresie. Nie korzystamy z pomocy żadnej firmy. Owszem, czasami zdarza się ,że zaglądamy do różnych propozycji aranżacyjnych jakie podrzuca nam internet. Ostatnio po remoncie wymieniliśmy niektóre detale w naszym mieszkaniu i na przykład odwiedziliśmy sklep euro firany , gdzie zakupiliśmy nowe firany do okien. Duży wybór , więc nie trudno było wybrać właściwe.

    Moje poprzednie tematy:
    27-09-2023 07:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,363
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #65
    RE: Aranżacja wnętrza
    Każdemu kto szuka wskazówek dotyczących co na komodę do przedpokoju polecam zajrzeć na stronę sklepu Meble4u. Znajdziecie tam wiele wartościowych treści które ułatwią Wam aranżację i pomogą zaoszczędzić czas. Dodatkowo znajdziecie u nich wiele ciekawych i funkcjonalnych mebli pozwalających na urządzenie każdej powierzchni bez względu na styl aranżacji. Posiadają ogromne doświadczenie i od lat wyposażają domy, mieszkania i biura w Polsce. Szczerze polecam ten sklep.

    04-03-2024 15:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    barto776
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,051
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #66
    RE: Aranżacja wnętrza
    Gdzie Wy szukaliście inspiracji podczas aranżacji Waszych wnętrz? Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu Moduleo z najróżniejszymi panelami podłogowymi i akcesoriami do nich, w tym np. Parador Classic .

    Moje poprzednie tematy:
    14-03-2024 20:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,222
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #67
    RE: Aranżacja wnętrza
    Według mnie, bardzo interesującym blogiem, który oferuje informacje na temat domu i aranżacji wnętrz, jest ten: http://www.najdom.pl/. Znajdziesz tam wiele wartościowych treści zupełnie za darmo. Moim zdaniem warto regularnie odwiedzać ich stronę, aby być na bieżąco z nowościami.

    Moje poprzednie tematy:
    15-03-2024 22:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,363
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #68
    RE: Aranżacja wnętrza
    Wiele pięknych i oryginalnych produktów do pokoju dziecka jak plakaty, metryczki, naklejki ścienne, tapety, panele tapicerowane i wiele więcej znajdziecie zaglądając do https://royalrabbits.pl/sklep/tapeta-urodzinowe-pieski/

    29-03-2024 21:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Aranżacja łazienki monikabert90 45 3,318 24-04-2024 10:41
    Ostatni post: dajuber
      aranżacja wnetrz emprise 105 26,694 23-04-2024 11:25
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS