Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kredyt gotówkowy
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
kredyt gotówkowy
Ostatnio zauważyłam iż jest możliwość wzięcia kredytu przez system bankowości internetowej. Czy ktoś z tego korzystał? Na jakiej zasadzie to działa? Czy trzeba potwierdzić taką operację osobiście w banku? Czytałam ranking kredytów gotówkowych i nie wiem na jaki ewentualnie bank się zdecydować .

Moje poprzednie tematy:
05-03-2020 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #2
RE: kredyt gotówkowy
Zerknijcie sobie tutaj https://www.splatachwilowek.pl/kalkulator-kredytowy/ na kalkulator kredytowy. Można tam bowiem szybko obliczyć jaką ratę będziemy mieli i jaka będzie całkowita kwota do spłaty i na tej postawie podjąć decyzję co do w ogóle wzięcia kredytu. Macie tam wszystko dokładnie opisane. Jest tam sporo praktycznych informacji.

Moje poprzednie tematy:
23-04-2020 00:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: kredyt gotówkowy
Wybór dobrego kredytu dla firmy jest bardzo ważny i w mojej opinii szczególnie warto zwrócić uwagę na to jakie warunki zapewniają oraz jak dokładnie kształtują się ceny. Ja ostatecznie zdecydowałem się postawić na https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/kredyty i uważam, że ten kierunek jest bardzo dobry zarówno ze względu na oferowane warunki, podejście do potrzeb klienta i minimum formalności, które trzeba załatwić. Dzięki temu mogliśmy szybko zacząć naszą nową inwestycję, co bez wsparcia finansowego by się nie udało Smile

Moje poprzednie tematy:
23-04-2020 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: kredyt gotówkowy
Ja uważam, że naprawdę dobrze się składa, że dzielicie się swoimi spostrzeżeniami w tym temacie. Wybór kredytu nie jest prostą sprawą, zwłaszcza teraz kiedy dostęp do różnych ofert jest ogromny. Warto odpowiednio zaznajomić się z tematem i pozyskać sprawdzone informacje. W końcu każdy z nas chce mieć pewność, że dokonał odpowiedniego wyboru. Ja mam troszkę doświadczenia w tej kwestii ponieważ sama długo zbierałam informacje. Finalnie zdecydowałam się na mistrzowski kredyt gotówkowy od banku Santander Consumer. Jeśli macie ochotę to na stronie: https://www.santanderconsumer.pl/kredyty...owy,5.html znajdziecie wyszczególnione informacje na jego temat. Z perspektywy czasu uważam, że to była naprawdę dobra, przemyślana decyzja. Kredyt pozwolił mi na sfinansowanie długo planowanej inwestycji. Jego warunki są bardzo klarownie opisane dzięki czemu możecie mieć pewność, że zrozumiecie zasady i nic nie przeoczycie. To w mojej opinii bardzo ważne ponieważ każdy chce mieć takie informacje czarno na białym Wink

Moje poprzednie tematy:
27-04-2020 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: kredyt gotówkowy
Sądzę nie ma nic dziwnego w pożyczaniu pieniędzy, ale trzeba mieć świadomość, że jest to rzecz do spłacenia. Faktycznie przeróżnie w życiu jest i w razie czego spłata chwilówek Rybnik okazała się kłopotliwa to trzeba szukać rozwiązań np. kredyt konsolidacyjny.

Moje poprzednie tematy:
28-08-2022 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kredyt elacara 9 648 04-04-2024 20:08
Ostatni post: marcela
  Pierwszy kredyt portatosto 22 11,955 03-04-2024 20:36
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS