Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-commerce
Autor Wiadomość
sabinkasanok
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
E-commerce
Witam, mam pytanie odnośnie tego całego e-commerce? Co to właściwie jest? Mam mały sklep z żywnością ekologiczną i ostatnio myślę o tym, żeby zacząć sprzedawać to online? Myślałam o tym żeby sprzedawać to prze takie grupy na FB? Ale no nie wiem... Znajomy mówi, że powinnam założyć sklep w Internecie. Nie znam się za bardzo na tych angielskich terminach i brzmi to jak jakaś czarna magia :/ Macie może jakieś ciekawe książki? Czasopisma? Artykuły, dzięki którym zglebię ten temat? Będę wdzięczna za polecenie czegoś Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Moje poprzednie tematy:
17-07-2018 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sabinka1993
Junior Member
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: E-commerce
Nie jest to co prawda książka, ani czasopismo o e-handlu, ale sprawdź sobie koniecznie. Bardzo fajny blog e-commerce. Sama sporo się z niego dowiedziałam. Najbardziej chyba spodobał mi się ostatni artykuł o RODO. Muszę przyznać, że sporo rzeczy o których tam napisali mnie zaskoczyło, więc no... Codziennie się czegoś nowego uczymy i dowiadujemy. Ale to dobrze, trzeba się rozwijać i poszerzać horyzonty, a mnie sprzedaż internetowa bardzo interesuje. Zerknij sobie: https://www.ecommerce2day.pl/
Ps. Widzę, że imienniczka, pozdrawiam serdecznie!

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2018 12:41 przez Sabinka1993.)
17-07-2018 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: E-commerce
Dobrym rozwiązaniem jest łączenie sprzedaży stacjonarnej z internetową. Ja tak właśnie działam, choć zacząłem od klepu stacjonarnego. W prowadzeniu sprzedaży internetowej najcięższym wyzwaniem było dla mnie zorganizowanie e-sklepu pod kątem logistycznym- do momentu gdy zdecydowałem się skorzystać z oferty https://kmc-services.com.pl/ . Powierzając magazynowanie, pakowanie i dostawy zewnętrznej firmie mogłem swobodnie zająć się reklamą oraz szukaniem nowych dostawców. Wyszło m to na korzyść bo miałem wreszcie czas na rozwój biznesu.

Moje poprzednie tematy:
25-03-2019 00:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: E-commerce
W przypadku poszukiwań dobrej firmy zajmującej się pozyskiwaniem like na Instagramie to warto zwrócić uwagę na InstaStories którzy akurat w tym zakresie są bardzo skuteczni. Jednocześnie obsługa miła i realizacja przeprowadzona w pełni profesjonalnie. Z resztą o tym dokładnie możesz przekonać się na - likes instagram Pozdrawiam i udanego rozwoju życzę![/align]

Moje poprzednie tematy:
04-01-2021 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: E-commerce
Jeżeli prowadzicie sprzedaż internetową czy ogólnie sprzedaż to polecam zerknąć tutaj https://www.sellizer.pl/cennik dowiecie się jakie funkcje oferuje narzędzie sprzedażowe Sellizer przy okazji obok jest cena tego wszystkiego. Wydaje mi się, że warto zainwestować, bo daje to dobre efekty Smile

Moje poprzednie tematy:
25-01-2021 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tym
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: E-commerce
Przy czym jeśli planujecie realny rozwój Waszej firmy, to powinniście się dobrze zastanowić nad tym, co faktycznie mogłoby pomóc Wam w prowadzeniu działalności w danej branży. Jeśli chodzi o e-commerce, to na pewno warto zwrócić uwagę na jakość pakowanych przesyłek. Na stronie http://perfectmeridian.pl/ znajdziecie na ten temat więcej informacji, więc śmiało zwróćcie na to uwagę i pomyślcie nad skorzystaniem z takich rozwiązań.

Moje poprzednie tematy:
    21-10-2021 17:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Aldonka88
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 385
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: E-commerce
    Jeżeli zamierzacie otworzyć swój biznes online i jednocześnie chcielibyście podążać za najnowszymi trendami to mogę polecić do sprawdzenia artykuł http://lista20.pl/najnowsze-trendy-w-e-c...e-sprawdz/ z którego będziecie mogli dowiedzieć się więcej jak się to zmienia i co warto wprowadzić do swojej firmy, aby jeszcze lepiej sprzedawać i pobudzać zainteresowanie wśród klientów.


    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-07-2022 16:24 przez Aldonka88.)
    20-07-2022 15:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Emil434
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 581
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: E-commerce
    Jeśli chcielibyście ze swoim biznesem oraz produktami zaistnieć w sieci, tym bardziej jeśli macie swój sklep internetowy to od samego początku należy zadbać o optymalizację i wartościowe treści, które wyróżnią nas na tle konkurencji. Ma to ogromne znaczenie, dlatego należy zwrócić uwagę na autorskie treści seo, artykuły, czy również opisy różnych produktów. A w tym może pomóc Agencja Copywriterska https://agencjacopywriterska.pl/produkt/...ternetowy/ którzy przygotują unikalny tekst oraz optymalizację pod wyszukiwarki.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2023 13:29 przez Emil434.)
    26-02-2023 13:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,313
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: E-commerce
    Jestem pewna że pomoc od zewnętrzny ecommerce manager, ecommerce manager pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele z bardzo korzystnym skutkiem. W tej branży godną polecenia firmą zajmującą się tego rodzaju sprawami jest Vorma. Oferowana przez nich usługa zdalnego e-commerce managera pozwoli ci na wykorzystanie ich doświadczenia i wiedzy dzięki czemu skutecznie przygotują dla Was wszystkie kroki do wdrożenia.

    Moje poprzednie tematy:
    05-10-2023 11:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS