Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oszczędna wymiana waluty
Autor Wiadomość
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Oszczędna wymiana waluty
Wymianę waluty da się teraz zrealizować coraz bardziej oszczędnie. A to dlatego, że oprócz kantorów na mieście usługę tę można zrealizować w kantorach internetowych oraz w bankach. Bez względu na to jaka jest kwota przewalutowania, zawsze warto moim zdaniem rozejrzeć się za najkorzystniejszym kursem skoro mamy taki wybórSmile Ja tak robię i zawsze kantor online wypada najlepiej, różnice są rzędu kilkudziesięciu groszy na jednostce waluty na moją korzyść. Też korzystacie z tej formy przewalutowań, czy wolicie tradycyjną?

Moje poprzednie tematy:
06-07-2018 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Storek
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Oszczędna wymiana waluty
Dokładnie tak. Sam od jakiegoś czasu nie korzystam ze zwykłych kantorów (no chyba, że potrzebuje na już gotówki) tylko z kantorów internetowych. Moim ulubionym jest Cinkciarz, głównie ze względu na atrakcyjne kursy, ale także obsługę klienta i szybkość realizacji transakcji. Można do nich zadzwonić i zawsze pomagają Smile

Moje poprzednie tematy:
09-07-2018 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Oszczędna wymiana waluty
Preferuję jednak niezależne od banków kantory. Ostatnio jak kupowałem EUR w jednym z nich, kurs sprzedaży o niespełna grosz się różnił od kursu po jakim skupują walutę, przy czym kantor online rónie szybko jak bank, czyli od razu zrealizował moje zlecenie przewalutowania.

10-07-2018 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ela231
Member
***

Liczba postów: 245
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Oszczędna wymiana waluty
Jak chcemy zaoszczędzić na wymianie waluty to warto zerknąć na propozycje na: https://www.igoriacard.com/ . Mając taką kartę możemy płacić kiedy chcemy do woli zagranicą. Walutowanie jest darmowe, a więc nie robi nam to dużej różnicy. Mniej biegania po kantorach.

Moje poprzednie tematy:
23-07-2018 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Oszczędna wymiana waluty
Odwiedzanie kantorów na mieście to strata czasu, często też pieniędzy. Ja mam konto walutowe, a przewalutowania przez kantor online realizuję. Bezgotówkowo to trwa minutę. Przelewem i mogę za granicą tak samo kartą bez obciążeń finansowych płacić jak i ewentualnie wybrać tam z bankomatu. Zależy za co i gdzie płacę. W każdym bądź razie oszczędzam sobie fatygi związanej z wizytą w placówkach i mam z głowy wysoki spread czy niekorzystny kurs.

25-07-2018 00:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hiacynta3
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Oszczędna wymiana waluty
Uważam, że kantor online jest dużo lepszy od stacjonarnego, ponieważ zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i wygodę obsługi. Sama korzystam z usług gieldawalut.com, ponieważ oferuje ona najlepsze kursy na rynku. Dla nowych klientów przewidziany jest rabat 80% - warto skorzystać Smile

Moje poprzednie tematy:
01-01-2019 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Oszczędna wymiana waluty
pewnie, ze lepszy - czesto nawet maja dodatkowe promocje i duzo lepsze kursy niz te stacjonarne. ja wymieniam przez https://www.pluskantor.pl/ i wszystko dziala bez problemu jak bankowosc elektroniczna.

Moje poprzednie tematy:
03-01-2019 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bjornkju
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Oszczędna wymiana waluty
U mnie w mieście jest fajny kantor

Moje poprzednie tematy:
    04-01-2019 05:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ArekW
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 816
    Dołączył: Aug 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Oszczędna wymiana waluty
    Niestety nie w każdym mieście jest właśnie kantor, który wycenia rozsądnie. Natomiast niezależnie od tego każdy możne skorzystać z usług e-kantoru i wymienić walutę po korzystnym kursieSmile Co do promocji, ja też natrafiłem na kantor online, który miał korzystną ofertę zniżkową. Otrzymałem 80% rabatu na koszt wymiany walut na okres miesiąca. W tym czasie zrealizowałem na preferencyjnych warunkach kilka transakcji, oszczędzając więcej kasy niż się spodziewałem.

    11-01-2019 00:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    adolescencia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 892
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Oszczędna wymiana waluty
    Żeby oszczędzić przy wymianie walut to najlepiej po prostu sprawdzać, gdzie jest najbardziej opłacalnie. Jeśli chodzi o Kraków, to ja prawie zawsze waluty wymieniam u http://www.kantorfutura.pl/ . To jeden z lepszych kantorów w Krakowie. Na swojej stronie zawsze mają swój aktualny cennik wymiany walut Smile I dzięki temu wiem ile zapłacę jeszcze zanim przyjdę do okienka.

    Moje poprzednie tematy:
    21-03-2019 19:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      wymiana waluty a spłata kredytu blaack 12 3,809 05-04-2023 14:01
    Ostatni post: byniek
      Wymiana szyb MonikaRab 2 961 17-11-2022 14:05
    Ostatni post: fiona11

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS