Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Oszczędna wymiana waluty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wymianę waluty da się teraz zrealizować coraz bardziej oszczędnie. A to dlatego, że oprócz kantorów na mieście usługę tę można zrealizować w kantorach internetowych oraz w bankach. Bez względu na to jaka jest kwota przewalutowania, zawsze warto moim zdaniem rozejrzeć się za najkorzystniejszym kursem skoro mamy taki wybórSmile Ja tak robię i zawsze kantor online wypada najlepiej, różnice są rzędu kilkudziesięciu groszy na jednostce waluty na moją korzyść. Też korzystacie z tej formy przewalutowań, czy wolicie tradycyjną?
Dokładnie tak. Sam od jakiegoś czasu nie korzystam ze zwykłych kantorów (no chyba, że potrzebuje na już gotówki) tylko z kantorów internetowych. Moim ulubionym jest Cinkciarz, głównie ze względu na atrakcyjne kursy, ale także obsługę klienta i szybkość realizacji transakcji. Można do nich zadzwonić i zawsze pomagają Smile
Preferuję jednak niezależne od banków kantory. Ostatnio jak kupowałem EUR w jednym z nich, kurs sprzedaży o niespełna grosz się różnił od kursu po jakim skupują walutę, przy czym kantor online rónie szybko jak bank, czyli od razu zrealizował moje zlecenie przewalutowania.
Jak chcemy zaoszczędzić na wymianie waluty to warto zerknąć na propozycje na: https://www.igoriacard.com/ . Mając taką kartę możemy płacić kiedy chcemy do woli zagranicą. Walutowanie jest darmowe, a więc nie robi nam to dużej różnicy. Mniej biegania po kantorach.
Odwiedzanie kantorów na mieście to strata czasu, często też pieniędzy. Ja mam konto walutowe, a przewalutowania przez kantor online realizuję. Bezgotówkowo to trwa minutę. Przelewem i mogę za granicą tak samo kartą bez obciążeń finansowych płacić jak i ewentualnie wybrać tam z bankomatu. Zależy za co i gdzie płacę. W każdym bądź razie oszczędzam sobie fatygi związanej z wizytą w placówkach i mam z głowy wysoki spread czy niekorzystny kurs.
Uważam, że kantor online jest dużo lepszy od stacjonarnego, ponieważ zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i wygodę obsługi. Sama korzystam z usług gieldawalut.com, ponieważ oferuje ona najlepsze kursy na rynku. Dla nowych klientów przewidziany jest rabat 80% - warto skorzystać Smile
pewnie, ze lepszy - czesto nawet maja dodatkowe promocje i duzo lepsze kursy niz te stacjonarne. ja wymieniam przez https://www.pluskantor.pl/ i wszystko dziala bez problemu jak bankowosc elektroniczna.
U mnie w mieście jest fajny kantor
Niestety nie w każdym mieście jest właśnie kantor, który wycenia rozsądnie. Natomiast niezależnie od tego każdy możne skorzystać z usług e-kantoru i wymienić walutę po korzystnym kursieSmile Co do promocji, ja też natrafiłem na kantor online, który miał korzystną ofertę zniżkową. Otrzymałem 80% rabatu na koszt wymiany walut na okres miesiąca. W tym czasie zrealizowałem na preferencyjnych warunkach kilka transakcji, oszczędzając więcej kasy niż się spodziewałem.
Żeby oszczędzić przy wymianie walut to najlepiej po prostu sprawdzać, gdzie jest najbardziej opłacalnie. Jeśli chodzi o Kraków, to ja prawie zawsze waluty wymieniam u http://www.kantorfutura.pl/ . To jeden z lepszych kantorów w Krakowie. Na swojej stronie zawsze mają swój aktualny cennik wymiany walut Smile I dzięki temu wiem ile zapłacę jeszcze zanim przyjdę do okienka.
Stron: 1 2
Przekierowanie