Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont
Autor Wiadomość
forten
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Remont
Hej!
Planujemy z żoną remont i temat jest naprawdę skomplikowany. Osobiście nienawidzę remontów więc od razu chce zrobić coś, co będzie mega reprezentatywne i nowoczesne. Na stronie http://www.prodmar.pl/ jest sporo fajnych rozwiązań, ale nie znam nikogo, kto miałby kamienie naturalne w domu. Znacie może kogoś? Słyszeliście coś o takim rozwiązaniu?

Moje poprzednie tematy:
21-05-2018 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maciej_w
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Remont
Witam wszystkich!

Ja w tym roku szykuję się do remontu tarasu. Długo zastanawiałem się nad wyborem podłoża. Waham się pomiędzy deską kompozytową a drewnem. Znalazłem w Internecie stronę, na której można przeczytać o deskach kompozytowych, a mianowicie https://www.porownajtarasy.pl/blog/jaki-...rac-na,344. Po przeczytaniu tego artykułu chyba zdecyduje się jednak na deski kompozytowe. Będzie z nimi mniej problemów niż z deskami drewnianymi no i są zdecydowanie tańsze.

Moje poprzednie tematy:
    15-06-2018 12:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Remont
    Jeśli planujecie właśnie remont Waszego domu lub mieszkania, to zapewne czeka Was między innymi malowanie ścian. Czy dowiadywaliście się już, jaka biała farba na ściany ma najlepsze krycie? My zazwyczaj wybieramy farbę Dulux i zawsze jesteśmy z niej zadowoleni, więc możemy polecić. A Wy z jakimi farbami mieliście do tej pory do czynienia?

    Moje poprzednie tematy:
    20-04-2023 20:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,218
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Remont
    Szczerze mówiąc, ja też niedawno przygotowywałam się do remontu i szukałam informacji, jakiej farby użyć do elewacji. Znajomy podpowiedział mi, że strona https://duluxprofessional.pl/produkty/pr...c-anti-uv/ ma wiele przydatnych treści na ten temat i nie ukrywam, że bardzo mi to pomogło. Jeśli i Was interesują takie tematy, to polecam zajrzeć.

    Moje poprzednie tematy:
    24-04-2023 18:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    seba
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 905
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Remont
    Moim zdaniem wykonanie instalacji należy zlecić fachowcowi. Skontaktuj się więc z taką osobą jak elektryk Marcin Molski Warszawa: https://www.warszawa-elektryk.pl/ . To profesjonalista, który ma do czynienia z prądem na co dzień. Na pewno Ci pomoże.

    Moje poprzednie tematy:
      25-04-2023 14:39
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jjusti18
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,506
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Remont
      Jak chodzi o wybór płytek? To tutaj https://www.creora.pl/plytki-lastryko-tw...-lazienka/ możecie dowiedzieć się też jakie są aktualnie modne płytki? Czym się poszczególne modele charakteryzują i dlaczego warto się na nie zdecydować? Jak chodzi o mnie, to ja bardzo sobie cenię takie poradniki, ponieważ można z nich wiele wynieść.

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2023 04:06 przez jjusti18.)
      28-04-2023 00:59
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      fatyka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,293
      Dołączył: Jan 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Remont
      Jak według was powinno wyglądać malowanie sufitu i ścian ? Szczerze mówiąc warto korzystać z porad osób, które mają na ten temat większe pojęcie by nie dopuścić do pojawienia się smug czy plam na ścianach.

      Moje poprzednie tematy:
      25-07-2023 17:02
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Melka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 813
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Remont
      Jak robisz remont domu to przyda się taki producent farb jak Dulux. U niego zakupisz nie tylko farby ale dostaniesz masę pomysłów na wykonanie danego pomieszczenia. Ja uważam że sypialnia na biało to najlepsze rozwiązanie ale u nich przekonasz się jakie masz inne opcje.

      Moje poprzednie tematy:
      25-07-2023 22:03
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      fatyka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,293
      Dołączył: Jan 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Remont
      Znalazłam w ostatnim czasie takie produkty jak farby do drewna wewnątrz kolory . Muszę przyznać, że są one znakomitej jakości, co potwierdzają opinie, jakie usłyszałam. Co więcej, oferta dostępnych produktów jest naprawdę szeroka.

      29-09-2023 13:22
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      adolescencia
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 892
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Remont
      Remont to jest spora inwestycja, warto potem ubezpieczyć mieszkanie czy dom, żeby nie musieć ponosić dodatkowych kosztów, w razie gdyby coś się stało. A niestety takie rzeczy jak zalanie przez sąsiada z góry czy włamania się zdarzają. Teraz w sieci jest sporo ofert ubezpieczeń na dom i mieszkanie, przykładowe można zobaczyć tutaj https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm

      Moje poprzednie tematy:
      01-10-2023 18:08
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Remont małej łazienki Fiołek 164 84,752 03-04-2024 10:26
      Ostatni post: jowitta41
        Remont mieszkania Jędrzej 527 298,736 06-02-2024 11:08
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS