Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie czy dom
Autor Wiadomość
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Mieszkanie czy dom
No mi ostatnio w oko wpadł pewien dom z drewna cennik mi odpowiada i teraz zastanawiam się nad realizacją tego można by powiedzieć marzenia... sądzicie, że całoroczne domy z drewna są warte zachodu i posiadają dużo zalet?

Moje poprzednie tematy:
30-06-2019 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Mieszkanie czy dom
Zdecydowanie dom! Ja właśnie znalazłam projekt domu na https://www.mgprojekt.com.pl/oszust i chcę zacząć budowę jeszcze w tym roku. Mieszkam w bloku i od kilku łądnych lat i mam serdecznie dosyć miasta. Marzę tylko o ucieczce na wieś gdzie będę miała spokój i własny ogród.

Moje poprzednie tematy:
03-07-2019 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Folijka
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Mieszkanie czy dom
Również uważam, że dom jest lepszym rozwiązaniem, przynajmniej dla mnie. Chociaż znam ludzi, którzy cenią sobie spokój jaki zapewnia im mieszkanie w bloku. Nie muszą sobie zawracać głowy np.ogrzewaniem, w razie czego mają techników różnych specjalizacji dostępnych ze spółdzielni. Jest to z jednej strony wygodne. Niezależnie jednak, gdzie znajdziecie swoje wymarzone miejsce to w przeprowadzce pomoże wam TDU, czy przeprowadzajcie się w kraju, czy są to przyjemne przeprowadzki międzynarodowe, są naprawdę niezastąpieni. Zaglądnijcie na stronę, zapoznajcie się ze szczegółami, a jeżeli potrzebujecie niestandardowej usługi - na pewno dopasują się do waszych potrzeb. Taka firma to skarb, bo zapewniają świetny kontakt i usługi wykonane na najwyższym poziomie.

Moje poprzednie tematy:
10-07-2019 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Mieszkanie czy dom
Jeśli już myślicie o budowie domu to pamiętajcie o ważnym aspekcie jakim jest dużo większy zakres budowy. Moi rodzice budują nowy domeczek i sami doświadczyli tych problemów. Sporo też szukali np. rozwiązań w kwestii kanalizacji, komu powierzyć te zadanie, ostatecznie padło na firmę https://www.uponor.pl/pl-pl/infra i są zadowoleni ale tak jak mówię, roboty z tym masy Smile

Moje poprzednie tematy:
10-07-2019 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dom seniora fatyka 4 469 15-04-2024 13:01
Ostatni post: Eagle
  Dom i ogród agnieszka.nykielt 313 141,190 03-04-2024 14:52
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS