Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie czy dom
Autor Wiadomość
Domerad
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Mieszkanie czy dom
Witam
Zastanawiam się co kupić dom czy mieszkanie, czas wyprowadić się od rodziców i planuję poważnijeszy zakup. Co mi polecicie?

Moje poprzednie tematy:
26-03-2018 00:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MacieX822
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Mieszkanie czy dom
Dom to na pewno dużo większy wydatek. Wydaje mi się, że nawet dwa razy jak nie lepiej, jeżeli nie masz działki. Grunty budowlane też są bardzo drogie. Jeżeli interesuje Cie nieruchomość w Warszawie to zobacz sobie apartamenty na Sadybie http://villasadyba.com Bardzo nowoczesne mieszkania, świetnie wykończone i wyposażone w innowacyjne i energooszczędne systemy. Okolica też na pewno każdemu się spodoba, spokojna i dogodna lokalizacja z łatwym dojazdem do centrum

Moje poprzednie tematy:
29-03-2018 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Mieszkanie czy dom
Ładne domki szeregowe widziałam w Poznaniu http://nowezlotniki.pl/ Takie będą idealne. Nie są za duże. Można od razu się do nich wprowadzać. Lokalizacja też jest fajna. Także warto zerknąć na nie. Domek to zawsze domek.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2018 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Antosia32
Member
***

Liczba postów: 98
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Mieszkanie czy dom
Dom czy mieszkanie dwie opcje są godne uwagi. Wiele osób szuka ciekawych takich rozwiązań w dobrej cenie. Nie raz nowe domy czy mieszkania najlepiej się sprawdzają. Jeżeli zdecydujemy się kupić mieszkanie lub dom nowy lub budować to przyda się na pewno odbiór domu wrocław lub w innym mieście.

Moje poprzednie tematy:
    14-03-2019 19:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Natka17
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 253
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Mieszkanie czy dom
    Chyba nie ma osoby która nie marzyła by o własnym mieszkaniu. Ja już od kilku lat zbieram na to pieniądze, bo nie mogę się doczekać kiedy wyprowadzę się na swoje. Jeżeli interesują was mieszkania od deweloperów to koniecznie sprawdźcie stronę https://noweklucze.pl/deweloperzy Wydaje mi się, że zakup takiego mieszkania to naprawdę dobry pomysł. Takie apartamenty są zazwyczaj urządzone w pięknym stylu, który na pewno doda szykuje i elegancji całemu wnętrzu. Każdy przecież chce mieć ładne mieszkanie.

    Moje poprzednie tematy:
    19-03-2019 10:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Mieszkanie czy dom
    Zależy co kto woli. Trudno komuś doradzać. My stawiamy dom. Ustalamy teraz szczegóły z podwykonawcami kto czym ma się zająć. Wiele rzeczy chcemy zlecić firmie http://avio-star.pl/ bo mają odpowiedni sprzęt i doświadczenie.

    Moje poprzednie tematy:
    20-03-2019 00:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kokoszka
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 23
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Mieszkanie czy dom
    Zdecydowanie mieszkanie! Wiem, co piszę - ja też miałam taki sam dylemat, koniec końców wybrałam nowe mieszkanie od dewelopera - https://vantage-sa.pl i jestem z tego bardzo zadowolona.
    Ja kupiłam mieszkanie w Warszawie, bo tu żyję i pracuję, ale widziałam, że w ofercie mają też mieszkania we Wrocławiu.
    Mieszkanie wygodne, komfortowe, daje wiele możliwości aranżacyjnych. Budynek mieszkalny wykonany rzetelnie i fachowo, atrakcyjny pod względem architektonicznym. Zadbane tereny wokół niego, w sąsiedztwie tereny zielone. Dla mnie petarda. Po prostu raj na Ziemi.

    Moje poprzednie tematy:
    25-03-2019 21:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Mieszkanie czy dom
    Jak dom to koniecznie rekuperacja. W dzisiejszych czasach rekuperacja to właściwie już podstawa. Warto zapoznać się bliżej z tym tematem na stronach takich jak http://centrumrekuperacji.pl/. Tam poczytacie o wszystkich właściwościach rekuperacji.

    Moje poprzednie tematy:
    26-03-2019 14:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bluem
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,072
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Mieszkanie czy dom
    Przecież kupując mieszkanie od dewelopera nie musisz kupować niewykonczonego, Atal oferuje mieszkania z wykończeniem pod klucz takim jakie sobie wybierzesz

    Moje poprzednie tematy:
    25-06-2019 13:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    shizune
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 512
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Mieszkanie czy dom
    Zdecydowanie dom i to jeszcze w nowym budownictwie, jednak nie taki, który zbudowany został w pół roku. Każdy odpowiedzialny budowlaniec powie Wam, że mury muszą swoje odstać, albo że niektórych elementów nie można ot tak, łączyć. Zainteresowało mnie to Najlepsze biuro nieruchomości w sieci , szczególnie, że mają interesujące nieruchomości na sprzedaż. Z chęcią sprzedałabym za ich pośrednictwem moje małe mieszkanko i kupiła większy, rodzinny dom.

    Moje poprzednie tematy:
    29-06-2019 17:07
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      dom seniora fatyka 4 469 15-04-2024 13:01
    Ostatni post: Eagle
      Dom i ogród agnieszka.nykielt 313 141,190 03-04-2024 14:52
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS