Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranżacja ogrodu
Autor Wiadomość
elegantka
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Aranżacja ogrodu
Jak wyglądają wasze ogrody? Wzięłam się za planowanie mego i szukam inspiracji. Wstępnie mam załatwione donice z betonu z http://www.vhct.pl/pl/donice-z-betonu-ar...tonicznego , a teraz wzięłam się za ogarnianie mebli do ogrodu. Może podzielicie się swoimi pomysłami?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2018 14:11 przez elegantka.)
01-03-2018 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mart12345
Senior Member
****

Liczba postów: 266
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Aranżacja ogrodu
Zobacz tutaj ogród wertykalny
- ogrody wertykalne
I ściany z roślin.

Mega to wygląda, uspokaja i jest nowoczesne Heart Mam nadzieję, że ogród wertykalny w mieszkaniu i zielona ściana w domu zainspirują Cię tak, jak mnie Tongue

Moje poprzednie tematy:
02-03-2018 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Aranżacja ogrodu
Aranżacja ogrodów, to bardzo ważna sprawa, która procentuje w przyszłości. Jak zadba się o właściwe rozplanowanie roślin w naszym ogrodzie to unikniemy tym samym wielu problemów w przyszłości .Trzeba tez poznać wcześniej wymagania roślin, które planujemy posadzić w naszym ogrodzie. To wszystko ma wpływ na ostateczny wizerunek naszego ogrodu, pzdr

Moje poprzednie tematy:
07-03-2018 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sandersania
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Aranżacja ogrodu
Ja obecnie jestem na etapie planowania mojego ogrodu i szukam jakiejś firmy, która oferuję materiały ogrodnicze. Znalazłam w sieci firmę http://www.butimex.com.pl/niemieckie_fol...,1,pl.html i zastanawiam się czy skorzystać z oferty tego sklepu. Może ktoś z was już kupował u nich jakieś materiały? Chętnie posłucham jakiś opinii.

Moje poprzednie tematy:
09-03-2018 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Aranżacja ogrodu
Może faktycznie warto skorzystać z usług architekta? Kto lepiej zaprojektuje taki ogród jak nie on? Ja raczej też oddałabym to w ręce kogoś, kto się zna na tym co robi. Ze swojej strony mogę polecić Ci http://www.vision-studio.com.pl/ . Nie bez powodu cieszą się w sieci tyloma pozytywnymi opiniami.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2018 00:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalinowska
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Aranżacja ogrodu
dokładnie profesjonalny projekt ogrodu, to najlepsze rozwiązanie, zwłaszcza , jeśli ktoś się na tym nie zna, polecam http://www.projektogrod.eu/

Moje poprzednie tematy:
06-07-2018 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Aranżacja ogrodu
Jeżeli chcesz dobrze zaaranżować ogród to polecam Ci lampy oświetlenia ulicznego od tego producenta https://www.art-metal.pl/product-cat/lat...zne-typ-g/ dzięki takim lampom oświetlenia ulicznego będziesz posiadać nie tylko dobre oświetlenie w nocy ale również, nie banalny design ogrodu za dnia, jest to bardzo ważny aspekt każdej aranżacji, aby coś było praktyczne i cieszyło oko.

Moje poprzednie tematy:
07-07-2018 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jolajw
Senior Member
****

Liczba postów: 341
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Aranżacja ogrodu
U mnie w ogrodzie pięknie będą wyglądały donice kompozytowe Nie wiem, czy mieliście okazję już coś takiego oglądać, ale moim zdaniem donice kompozytowe robią cały efekt, ponieważ wszystkie kwiaty wyglądają w nich pięknie. Ja teraz muszę zaopatrzyć się w jakieś nowe donice kompozytowe.

Moje poprzednie tematy:
08-08-2018 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tesska11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Aranżacja ogrodu
Macie jakieś ładne figurki w ogrodzie?

Moje poprzednie tematy:
    10-08-2018 10:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    adolescencia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 892
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Aranżacja ogrodu
    Bardzo fajnie, że dzielicie się doświadczeniami w tego typu tematach. Jeżeli chodzi o moje doświadczenie w tym temacie to powiem Wam, że miałam spore wyzwanie przed sobą. My posiadamy niewielki ogród, który przynależy do naszego mieszkania w bloku. Długo myśleliśmy nad tym jak ładnie i skutecznie zaaranżować tą przestrzeń. Szukałam inspiracji w internecie, czytałam różne poradniki i uważam, że to było bardzo pomocne. Jeżeli ktoś z Was jest w podobnej sytuacji to zachęcam do sprawdzenia wpisu dostępnego na stronie: https://www.profbud.info/blog/maly-ogrod...ka-w-bloku Nam naprawdę się on przydał Wink Znajdziecie tam sporo konkretów. Ogród udało się z powodzeniem zaaranżować. W końcu mamy swoją niewielką, przytulną przestrzeń na świeżym powietrzu. Już nie mogę się doczekać cieplejszych dni żebym swobodnie mogła wypić kawkę w moim nowym, pięknym ogrodzie! Mam nadzieję, że moja wypowiedź w tym temacie będzie przydatna również dla kogoś z Was Smile

    Moje poprzednie tematy:
    20-02-2022 13:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      co do ogrodu? Ametyst 10 256 26-03-2024 18:00
    Ostatni post: zuzia.gola
      aranżacja wnetrz emprise 103 26,167 21-03-2024 14:46
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS