Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ogrody
Autor Wiadomość
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #31
RE: ogrody
Prawda jest taka, że należy kompleksowo dbać o ogród. Należy wybrać rośliny, które wyglądają oryginalnie, ale nie wymagają jakiejś skomplikowanej pielęgnacji. Jeśli zdecydujecie się na krzewuszkę, to tutaj https://studiodomu.pl/ciecie-krzewuszki-...-poradnik/ dowiecie się kiedy należy ją obcinać. Macie tam sporo praktycznych porad.

Moje poprzednie tematy:
07-08-2022 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: ogrody
Na pewno wartościowym elementem jeśli chodzi o wybór ogrodzenia , jest postawienie na rozwiązania, które są spójne i dopasowane w sposób jak najbardziej wiarygodny i konkretny zarazem co do Twoich potrzeb. Dlatego tak istotne wydaje się dopasowanie do podstaw i pomysłu, a także wizji co do jego wyglądu. Stąd przepiękne ogrodzenia od posesjaplus.pl to propozycja wprost stworzona dla Ciebie. Z pewnością przeglądając ofertę znajdziesz tam ogrodzenie idealne dla Ciebie!

Moje poprzednie tematy:
29-08-2022 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: ogrody
W takim razie skoro mamy tutaj osoby, co znają się na projektowaniu ogrodów to oferta https://www.gardenfaber.pl/meble-ogrodowe-w-krakowie/ waszym zdaniem jest atrakcyjna? Mi się wydaje ze tak jednak zanim dokonam zakupu chcialbym sie jeszcze upewnic. Pozdrawiam serdecznie.

Moje poprzednie tematy:
01-09-2022 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: ogrody
Na pewno przydadzą Wam się w ogrodzie też różne sprzęty i akcesoria. Warto więc wiedzieć, gdzie można je kupić. Polecam zajrzeć do tego sklepu internetowego: https://erpixkarcher24.pl/116-ogrod . Wybór jest bardzo duży.

Moje poprzednie tematy:
    06-09-2022 16:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,222
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #35
    RE: ogrody
    Przyznam szczerze, że sama ostatnio miałam ochotę zmienić swój ogród, jednakże brakuje mi w tym temacie wiedzy i stwierdziłam że lepiej zostawić to specjalistą. Po długim namyśle w końcu zdecydowałam się na firmę http://gardenwizja.pl/oferta/ i mam nadzieję, że będę zadowolona z efektu końcowego.

    Moje poprzednie tematy:
    15-09-2022 21:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Konstancja99
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 603
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #36
    RE: ogrody
    ja lubię zamawiać drzewka i krzaczki online, bo zazwyczaj te w marketach są niskiej jakości z obciętą bryłą korzeniową. A zamawiając np w Szkółce Bór mam pewność, że wszystko z nimi będzie ok i się przyjmą.

    Moje poprzednie tematy:
    27-09-2022 18:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wigzi
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,036
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #37
    RE: ogrody
    Nie sądziłam, że aż tak się wciągnę w mój ogród, jestem nim zachwycona, co róż coś do niego kupuje. Ostatni wpadły mi w oko różne krzewy i musiałam o nich trochę poczytać, a poradnik https://twojwlasnyogrod.pl/ mi w tym pomógł.

    Moje poprzednie tematy:
    17-10-2022 13:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jowitta41
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,470
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #38
    RE: ogrody
    W moim ogrodzie spędzam sporo wolnego czasu, staram się, aby prezentował się on jak najlepiej.

    nowoczesna wersalka do salonu sklep

    Moje poprzednie tematy:
    18-10-2022 10:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Konstancja99
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 603
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #39
    RE: ogrody
    mnie marzy się ogród oraz sad w stylu sielankowym, wiecie takie jak kiedyś były czyli np jabłka grochówki, stare odmiany mirabelek, jakaś jodła, dąb. Znalazłam już nawet ciekawą ofertę drzew i krzewów na Szkółka Bór, ale ciągle zastanawiam się nad finalnym wyborem odpowiednich drzew.

    28-10-2022 11:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    blaack
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 566
    Dołączył: Apr 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #40
    RE: ogrody
    My na aranżację ogrodu nie mieliśmy kompletnie pomysłu, bo z mężem się na tym nie znamy i woleliśmy by ktoś wykonał dla nas projekt. W tym celu zgłosiliśmy się do lokalnej firmy https://kostbet.pl/projekty/ by wykonała dla nas projekt aranżacji przestrzeni ogrodowej premium. Po wykonaniu projektu otrzymaliśmy też wycenę potrzebnych materiałów z ich oferty i zdecydowaliśmy się na tę propozycję. Kost-Bet dostarczył nam materiały, a firma brukarska wykonała prace ogrodowe i na ten moment wygląda nowocześnie. Podziwiam kreatywność projektantów, ja bym w życiu nie wpadła na pomysł, że kwiaty mogą mieć donice z kostki brukowej - świetnie to wygląda.

    Moje poprzednie tematy:
    30-10-2022 06:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Ogrody zuzia.gola 19 4,383 22-08-2022 18:17
    Ostatni post: keszek
      Firma ogrody zimowe Exodarion 3 1,529 29-01-2022 12:38
    Ostatni post: byniek

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS