Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiona restauracja
Autor Wiadomość
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Ulubiona restauracja
Niedługo przylatuje moja przyjaciółka ze Stanów i chciałabym się z nią wybrać do jakiejś ciekawej restauracji w Warszawie. Siostra była ze swoim mężem już w Bubbles Bar. Twierdzą, że jest to ich ulubione miejsce, którego szkoda byłoby nie odwiedzić. Posiada specyficzny domowy klimat, a obsługa dokłada wszelkich starań, aby goście czuli się dobrze. Z pewnością tam zajrzymy.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2018 12:19 przez patisia78.)
22-05-2018 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #12
RE: Ulubiona restauracja
My do restauracji bardzo rzadko chodzimy, ewentualnie wtedy gdy zapraszamy rodzinę na jakąś uroczystość. Przeważnie jeśli mamy iść coś zjeść to tylko popołudniu na kebaba z rodziną albo wieczorem zamawiamy do domu pizze. Ale najczęściej to pizza to dzieci uwielbiają Bekon z tej pizzerii http://katowice.pizzerianocna.pl/#promocje . Mają na prawdę przepyszne.

Moje poprzednie tematy:
26-05-2018 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Ulubiona restauracja
Jak dla mnie, to na pewno warto odwiedzić ten lokal http://hotelriviera.pl/gastronomia/restauracja/ . Mają tam nie tylko ciekawe i przede wszystkim świetne dania, ale również obsługa jest bardzo dobra. Fajny klimat, super miejsce.

Moje poprzednie tematy:
28-05-2018 01:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marii675
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Ulubiona restauracja
Ze swojej strony mogę polecić rewelacyjną restaurację w Rzeszowie. Znajduje się ona w Hotelu Iskra http://www.hoteliskra.pl/Restauracja . Serwują tu przepyszne dania w zadziwiająco atrakcyjnych cenach. Bardzo lubię przychodzić tu ze znajomymi kiedy jestem w okolicy.

Moje poprzednie tematy:
29-05-2018 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Ulubiona restauracja
Ja bardzo dużo dobrego słyszałam o Karczma Świerardów-Zdrój Prawdo podobnie nigdzie nie podają tak pstrąga jak tam. Pstrąg podawany jest po Izersku, a pochodzi z górskiej czystej wody rzeki Kwisy. Lubię ryby, bardzo bym chciała się tam wybrać i sprawdzić smak tego pstrąga, bo pierwszy raz słyszę o takiej nazwie.

Moje poprzednie tematy:
07-06-2018 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Ulubiona restauracja
A czy jest tutaj może też ktoś, kto przykładowo samodzielnie prowadzi taką restaurację? Pytam, ponieważ zastanawiam się gdzie najlepiej byłoby kupić wyposażenie. Może u firmy gastromania.pl? Tam widziałam ostatnio przykładowo kuchenka gazowa 2 palnikowa i inne podobne sprzęty. Co wy na to?

Moje poprzednie tematy:
25-03-2021 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Ulubiona restauracja
Karczma Kraków http://www.karczmamaciejowka.pl/ jest moją ulubioną, zawsze jak jesteśmy w pobliżu to do niej zajeżdżamy. Jedzenie, które można u nich zamówić jest przepyszne, nie sądziłem wchodząc do nich pierwszy raz, że będzie to moje ulubione miejsce z jedzeniem na mapie Polski.

Moje poprzednie tematy:
08-09-2021 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Ulubiona restauracja
Szczerze mówiąc nie kategoryzuję tak restauracji po prostu znam takie miejsca w których można dobrze zjeść. Ostatnim takim miejscem była restauracja https://westerncamp.pl/restauracja/ i jeżeli będziecie w tych rejonach przejazdem to mocno zachęcam do nich zajechać i zjeść. Kuchnia przepyszna, cenowo też okej więc na prawdę warto Big Grin

Moje poprzednie tematy:
23-12-2021 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Ulubiona restauracja
Jeśli lubicie sushi i jesteście z Warszawy lub będziecie tam przejazdem, to koniecznie odwiedźcie to miejsce - http://sushikoi.pl/. Podają tam najlepsze sushi jakie jadłam. Osobiście nie jestem z stolicy, jeżdżę tam tylko na delegacje, ale jak tylko mam możliwość to wybieram się tam na sushi Wink

Moje poprzednie tematy:
03-01-2022 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #20
RE: Ulubiona restauracja
Jedną z moich ulubionych restauracji w Warszawie jest Akademia, znajduje się ona w centrum stolicy. Jeśli zastanawiasz się nad tym gdzie zjeść dobry obiad, to jest to możliwe właśnie u nich. Kuchnia Polska, którą serwują jest smaczna i wszystko jest podane na świeżo.

Moje poprzednie tematy:
31-03-2022 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bardzo dobra restauracja daniel4437878 2 93 Wczoraj 17:49
Ostatni post: littleprincces
  Bardzo dobra restauracja daniel4437878 1 106 12-02-2024 13:59
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS