Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
praca
Autor Wiadomość
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #101
RE: praca
Na portalu Fachpraca są różne oferty pracy dla hydraulika, ale nie tylko. Myślę, że spokojnie każdy znajdzie tam posadę, która będzie odpowiadała jego wymaganiom. Niektórzy pracodawcy podają nawet wysokość proponowanego wynagrodzenia.

Moje poprzednie tematy:
15-05-2020 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #102
RE: praca
Świetnym rozwiązaniem są agencje rekrutacyjne IT. Jedną z nich jest https://ffsolutions.pl/. Pełen profesjonalizm i skuteczność

Moje poprzednie tematy:
23-01-2021 05:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,468
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #103
RE: praca
Może macie swoje firmy i chcecie zainwestować w ich rozwój? Jeśli tak to zapoznajcie się z amister.pl to firma która zajmuje się rozwiązaniami z zakresu automatyki i robotyki. Na stronie przedstawione są ich produkty. Zobaczcie koniecznie. Polecam.

Moje poprzednie tematy:
24-01-2021 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #104
RE: praca
Bardzo dobrym rozwiazaniem jest skorzystanie z tej oferty tu darmowe ogłoszenia o pracy Tu bez problemu skorzystacie z wyszukiwarki lub możecie wybrać katergorię która was intersuje. Wyszukiwanie jest darmowe.

Moje poprzednie tematy:
01-02-2021 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #105
RE: praca
Sporo piszecie o freelancingu, ale wiecie jakie są najczęstsze błędy? Mianowicie jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez freelancerów jest brak komunikacji z klientami. To bardzo ważne, by informować klienta, informować o etapach projektu i ogólnie utrzymywać z nim dobre relacje. Relacja freelancer-klient i odpowiedni kanał komunikacji to coś więcej niż tylko dostarczenie produktu w wyznaczonym terminie, to ta dodatkowa mila, osobisty dotyk, który sprawi, że twój klient poczuje się wyjątkowo. Nikt nie chciałby być pozostawiony samemu sobie w ciemności.

Moje poprzednie tematy:
11-05-2021 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #106
RE: praca
Sporo kobiet pracuje jako konsultantki kosmetyczne i sprzedają takie produkty konsultantka.pl/produkty/ . Bardzo fajny sposób na dodatkowy zarobek, ale też można poświęcić się temu całkowicie i traktować tę pracę jako podstawową i budować swoją karierę lidera

Moje poprzednie tematy:
12-05-2021 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #107
RE: praca
Niezależnie od tego, czy chodzi o pisanie czy kodowanie dla pracodawcy, uczelni, czy nawet na własną rękę, freelancer musi być zawsze na bieżąco i co najważniejsze powinien być zorganizowany w swojej pracy.

17-06-2021 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #108
RE: praca
Warto się porozglądać za ofertami bezpośrednio na stronach firmowych jak https://imex-logistics.pl/Praca.html Często naprawdę perełki się trafiają. Mi się tak właśnie poszczęściło

Moje poprzednie tematy:
05-08-2021 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #109
RE: praca
Jeśli chcecie zatrudnić pracownika z Ukrainy, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://faktykrakowa.pl/20210105333942/j...w-krakowie . Jest tam bowiem wiele ciekawych i niezwykle pomocnych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Taka wiedza z pewnością bardzo się przyda.

08-08-2021 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzysianowski
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #110
RE: praca
W pracy korzystam z Volvo V60 jest to moje auto do spotkań biznesowych i na co dzień. Ofertę na Volvo znalazłem na tej stronie https://bielsko-biala.volvocarautoboss.p...volvo-v60/ i szybko umówiłem się na jazdę próbną, a potem leasing. Jeżeli potrzebujecie fajnego kombi to polecam.

Moje poprzednie tematy:
16-08-2021 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca pawelpruski 5 484 21-12-2023 15:09
Ostatni post: barto776
  Praca opiekunki w Holandii kejszek 5 2,716 26-11-2023 20:09
Ostatni post: Aldonka88

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS