Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skuteczne odchudzanie
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Skuteczne odchudzanie
Kiedyś wydawało mi się, że samemu można zabrać się za odchudzanie bez szczególnej wiedzy. Jednak jak po dłuższym czasie nie widziałam efektów mojego odchudzania wolałam zgłosić się po pomoc do profesjonalistów. Teraz wiem że korzystanie z pomocy takich trenerów http://bodyhero.pl/trening-i-konsultacje/ szybciej pomogą nam osiągnąć upragniony cel.

Moje poprzednie tematy:
18-01-2018 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Skuteczne odchudzanie
Moim zdaniem podstawą skutecznego odchudzania powinna być przede wszystkim odpowiednia dieta, jak również spora dawka aktywności fizycznej. Przy czym cały proces odchudzania możemy nieco przyspieszyć, sięgając po takie środki jak https://sklep.orklacare.pl/colon.html . Dzięki takim środkom możemy chociażby podkręcić przemianę materii, ale oczywiście efekt końcowy zależy od naszej motywacji i wytrwałości.

Moje poprzednie tematy:
22-01-2018 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Skuteczne odchudzanie
Pamiętać trzeba że zioła czy suplementy jedynie wspomagają odchudzanie i bez naszej inicjatywy oraz determinacji same nic nie zdziałają.

Moje poprzednie tematy:
23-01-2018 01:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ekstra_Ewelina
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Skuteczne odchudzanie
Zgadzam się, dieta i ćwiczenia to podstawa niestety stosując tylko jedno albo drugie nie ma co liczyć na trwałe efekty. Ja na początku wykonywałam ćwiczenia na siłowni a okazało się, że robiłam to w zły sposób, więc radziłabym poprosić na początku o pomoc trenera personalnego. Wyjściem jest też wspomaganie odchudzania suplementami. Ja stosowałam Trizer i byłam bardzo zadowolona. No ale warto poczytać też opinie innych, mnie bardzo pomogły trochę przekonać się do tego tematu i do spróbowania: http://forum.jestemfit.pl/chce-schudnac/...laczu.html Jednak najważniejsze to pamiętać o systematyczności i determinacji. Bez motywacji dużo nie zdziałamy.

Moje poprzednie tematy:
    23-01-2018 12:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    vaban
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Skuteczne odchudzanie
    Ostatnio słyszałem od znajomego, że bardzo przydatne w odchudzaniu są suplementy diety. Tak on mówił, nie wiem czy to do końca sprawdzone. Ja w każdym razie zacznę korzystać, bo obliczyłem sobie na https://www.bmi-kalkulator.pl/, że niestety ale mam nadwagę.

    Moje poprzednie tematy:
      24-01-2018 23:21
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      dudson
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,401
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Skuteczne odchudzanie
      Poprzez internet natrafiłem na Marię Bucardi - polską wróżkę, zainteresowała mnie bardzo, zacząłem oglądać jej filmy na YT, przeczytałem nawet jedną książkę jej autorstwa, szybko okazało się, że przeprowadza rytuały https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swie...cyjnych/46 które są w stanie pomóc w np odnalezieniu miłości, rozwiązaniu problemów, lub odchudzaniu, więc zastanawiam się nad kupnem

      Moje poprzednie tematy:
      25-01-2018 02:16
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      tesska11
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 765
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Skuteczne odchudzanie
      Nie wiem czy można wierzyć w takie pojęcieTongue Ale niektórym się udaje.

      Moje poprzednie tematy:
        26-01-2018 16:24
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        KasiaeM
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 2
        Dołączył: Aug 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #8
        RE: Skuteczne odchudzanie
        Głodówka jest najgorszym pomysłem na świecie. Nie dość że to nie zdrowe, możesz nabawić się wielu schorzeń, dodatkowo nie schudniesz efektywnie. Najlepszym sposobem na zdrową utratę wagi bez większego wysiłku jest wykonanie sobie badania genetycznego, na którego podstawie jest dobierana indywidualna dieta zgodna z zapotrzebowaniem organizmu. Dodatkowo wykrywane są podczas tego badania również nietolerancje zależne od podłoża genetycznego. Od niedawna takie badania można wykonać w Polsce na http://genodiagdieta.pl/. Wynik pokazuje czarno na białym co jest dobre dla Twojego organizmu a co nie. DNA nie kłamie Wink

        Moje poprzednie tematy:
          26-01-2018 17:21
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          karateka123
          Member
          ***

          Liczba postów: 68
          Dołączył: May 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #9
          RE: Skuteczne odchudzanie
          Podobno dobre efekty daje praca z trenerem personalnym. Nigdy nie korzystałem z takiego wsparcia, ale jestem ciekawy, jak mogłoby, to się sprawdzić w moim przypadku. Z tego, co słyszałem dobre opinie ma studio treningu z Krakowa http://apogeepersonalstudio.pl/ i zastanawiam się czy nie skorzystać z ich oferty.

          Moje poprzednie tematy:
            28-01-2018 20:28
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Ela78
            Senior Member
            ****

            Liczba postów: 629
            Dołączył: Mar 2017
            Reputacja: 1
            Status: Offline
            Post: #10
            RE: Skuteczne odchudzanie
            Jeśli się odchudzać to z głową, sama chcę się pozbyć pare kg. Zaczęłam ćwiczyć, zastosowałam dietę i zamierzam jeszcze wprowadzić do diety soki naturalne. Dlatego pomyślałam że w najbliższym czasie kupie wolnoobrotową wyciskarkę do soków. Przeglądałam w necie wyciskarki i znalazłam firmy Muke. Dzięki wyciskarce zrobię świetne soki, nawet z twardych warzyw jak np burak, czy marchewka.

            Moje poprzednie tematy:
            29-01-2018 18:41
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Odpowiedz 


            Podobne wątki
            Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
              Odchudzanie Tapikur 20 2,479 10-04-2024 20:47
            Ostatni post: dajuber
              Krople na chrapanie, jakie stosujecie, które skuteczne? charlotte 11 6,363 15-11-2023 14:25
            Ostatni post: patisia78

            Skocz do:


            Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

            Reklama:


            auto promocje, wyprzedaże

            wyprzedaże, promocje - meble


            Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS