Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odchudzanie
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Odchudzanie
Nie wiem, skąd taki nagły boom na te wszystkie chemiczne poprawiacze. Przecież tylko naturalne składniki pozwolą zachować długie zdrowie. Dobrze widać to na przykładzie wiedzy z http://arturtopolski.pl/category/ziola/ Sam inspiruję się takimi rzeczami i wracam do naturalnego jedzenia.

Moje poprzednie tematy:
24-05-2018 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Odchudzanie
Całe szczęście, że powstaje coraz więcej miejsc, które mogą pomóc w utracie zbędnych kilogramów Smile Słyszeliście na przykład o Studiu Kobiet Lubicz w Lubiczu Górnym? Efekty studia kobiet lubicz, które widziałam ostatnio na ich stronie internetowej, naprawdę zrobiły na mnie niemałe wrażenie Wink

Moje poprzednie tematy:
31-08-2020 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Odchudzanie
Ja to mam słomiany zapał, chwilę się odchudzam, a potem znowu wracam do starych nawyków.

Moje poprzednie tematy:
02-09-2020 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olsiaa
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Odchudzanie
Odchudzanie na pewno warto wspomóc suplementacją i witaminami a sporo tego na pewno znajdziesz u nich https://najlepszesuplementy.pl Sporo moich znajomych kupuje u nich suple i bardzo sobie chwalą.

Moje poprzednie tematy:
03-09-2020 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Odchudzanie
Na ten moment jeśli chodzi o skuteczną walkę z nadmiarem tłuszczu w ciele to mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Klinikę Przemian, która zajmuje się wykonaniem takich zabiegów jak - kriolipoliza kraków dzięki czemu w końcu osiągnęłam idealną wagę i skutecznie ją utrzymuję Smile

Moje poprzednie tematy:
04-09-2020 00:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Odchudzanie
Odchudzać trzeba się z głową - trzeba regularnie ćwiczyć i trzymać sie odpowiedniej diety. Wspomaganiem diety mogą być odzywki od 7Nutrition lub właśnie suplementy. Tutaj https://7-nutrition.com/ jest ich spory wybór - to jedne z najlepszych dostępnych produktów tego typu na rynku moim zdaniem bo mam juz kilka testów za sobą z róznych firm a tutaj zarówno smak, cena oraz działanie jest na wysokim poziomie

Moje poprzednie tematy:
05-09-2020 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Odchudzanie
W przypadku suplementacji diety odchudzającej substancją taką jak piperyna, opinie nie odbiegają od bardzo pozytywnych. Może warto wziąć to pod uwagę? Na tej stronie https://www.zdrowonaturalnie.pl/piperino...chudzanie/ jest ciekawy artykuł na ten temat.

Moje poprzednie tematy:
30-09-2020 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Odchudzanie
Myślę, że warto wykonywać też różne zabiegi, dzięki którym zadbacie o piękno Waszego ciało. Na stronie http://www.newbodyline.pl/ znajdziecie sobie świetne miejsce, w którym takie zabiegi są wykonywane. Będziecie zadowolone efektami!

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2020 13:45 przez magda676.)
07-10-2020 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #9
RE: Odchudzanie
Odchudzanie to zawsze ogromne wyzwanie. Niemniej jednak jego podstawą poza aktywnością fizyczną powinno być odpowiednie żywienie. Dla osób zabieganych ciekawym rozwiązaniem może okazać się catering dietetyczny Ząbki . Stawiając na taką opcję, nie musimy obawiać się o wysoką kaloryczność posiłków. Co więcej, są one zawsze świeże, idealnie sprawdzą się także w pracy, a przy tym do końca roku z kodem MaczGo5 możemy uzyskać 5% zniżki na zamówieniaSmile

Moje poprzednie tematy:
14-10-2020 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hutkowa
Member
***

Liczba postów: 168
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Odchudzanie
Walczę teraz o upragnioną sylwetkę, jest ciężko, bo niestety lubię podjadać, a jak wracam z pracy to mogę wciągnąć pól lodówki, kupiłam sobie shake fitMe, od kilku dni piję zamiast kolacji. Czuję się najedzona i nie jest mi ciężko na żolądku, mam więcej energii też na pewno

Moje poprzednie tematy:
16-10-2020 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jak zacząć odchudzanie Tapikur 28 6,901 22-07-2022 23:36
Ostatni post: Edytamaciuś
  Sposoby na odchudzanie sylka 23 6,328 03-11-2021 16:10
Ostatni post: Lukrecja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS