Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekty domu
Autor Wiadomość
stano
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Projekty domu
Hej, przymierzam się do zakupu domu, mam już kilka ciekawych na oku ale nie jestem w stanie się jeszcze zdecydować. Powiedzcie mi proszę co sądzicie na temat takich domów https://invest-house.com.pl/domy-nad-wilga/, podobają się wam? Bo przyznam szczerze, że to jest aktualnie mój faworyt i chyba się zdecyduję właśnie na tego. Dajcie znać proszę co sądzicie

Moje poprzednie tematy:
    07-12-2018 13:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nieduzy
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,022
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #22
    RE: Projekty domu
    Zawsze marzył mi się uroczy dom z ogrodem. Nawet ostatnio zaczęłam szukać i znalazłam swój wymarzony dom z garażem , który mnie zachwycił. Projekt jest bardzo dobrze zrobiony i przede wszystkim jest funkcjonalny.

    Moje poprzednie tematy:
    08-12-2018 17:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Michas007
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 11
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Projekty domu
    Mam nadzieję, że moda na gazetki zwane "projektami gotowymi " szybko minie w miarę bogacenia się społeczeństwa. Projekty domów powinno wykonywać się na indywidualne zamówienie, nie jest to jakaś droga inwestycja, kwoty za projekty domów rzędu 20-30 tys zł i więcej dotyczą tylko "wybitnej architektury" .Ilu inwestorów w taką architekturę inwestuje? Może 5%. Dziś można zamówić projekt indywidualny w cenie niemal takiej samej jak koszt tzw. projektu typowego+ koszty adaptacji, np. dobra oferta na projekty indywidualne jest dostępna na http://www.archdesign.pl. Można też wybrać projekt już gotowy ale.. projekt, który nie był wykonany jako typówka ale jako projekt indywidualny a później został dopuszczony do sprzedaży jako projekt gotowy.

    Moje poprzednie tematy:
      01-01-2019 06:39
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Emil434
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 581
      Dołączył: Dec 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #24
      RE: Projekty domu
      Też od paru lat marzyliśmy o swoim domu, jednak nie chcieliśmy brać kredytu na jego budowę a po prostu przynajmniej do stanu deweloperskiego go nie zaciągać. Szukaliśmy możliwości budowy domu tak do 75m2 Przyznam, że projekty domów gotowych tutaj są naprawdę bardzo ciekawe i przemyślanie wykorzystujące przestrzeń. No i patrząc na kosztorysy takich budów można swoimi siłami dojść do celu, my budujemy dom w większości sami z pomocą znajomych i rodziny. Trzymajcie kciuki!

      Moje poprzednie tematy:
      25-03-2023 15:03
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Karo29
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 276
      Dołączył: Sep 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #25
      RE: Projekty domu
      To jednak duzo bardziej złożone kwestie. Moim zdaniem warto byłoby się dobrze zastanowić nad tym, w jaki sposób moglibyście zorganizować poszczególne transakcje. Moim zdaniem wiedząc, co zrobić w sytuacji, gdyumowa najmu wygasła a lokator nie chce się wyprowadzić, będzie Wam o wiele prościej podejść do tego tematu.

      Moje poprzednie tematy:
        29-03-2023 13:55
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        patisia78
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 2,222
        Dołączył: Apr 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #26
        RE: Projekty domu
        Sama niedawno musiałam szukać projektu domu i nie sądziłam, że tak trudno będzie mi zdecydować się na ten jeden konkretny. Po przejrzeniu wielu stron trafiłam w końcu do Projekt z wizją . Ich propozycje są całkiem interesujące i zastanawiam się , czy wy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście.

        Moje poprzednie tematy:
        30-03-2023 18:34
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        ewelina546
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 573
        Dołączył: Mar 2014
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #27
        RE: Projekty domu
        Nie warto szukać architekta, bo lepiej skorzystać z gotowych projektów. Takie projekty domów oferuje firma Domywstylu. Mają ich ponad 800. Dostępne są różne style i rodzaje. Możecie się zdecydować na parterowy, piętrowy, z garażem albo bez. Wybór jest spory, a do projektu dołączona jest też wizualizacja i kosztorys budowy. Poza tym można zaoszczędzić czas i pieniądze.

        Moje poprzednie tematy:
        (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2023 19:48 przez ewelina546.)
        30-03-2023 19:47
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        albatros
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 369
        Dołączył: Oct 2015
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #28
        RE: Projekty domu
        skup nieruchomości Gdańsk to sposób na uniknięcie formalności związanych z tradycyjną sprzedażą. Tutaj powinna pójść wszystko dużo szybciej. Łatwiej będzie również osobom które nie mają doświadczenia w obrocie nieruchomościami. Oczywiście tutaj nic nie zwalania nas z odpowiedzialności i warto dokładnie przeczytać umowę, a jeśli będziemy mieć wątpliwości zapytać się kogoś bardziej doświadczonego.

        Moje poprzednie tematy:
        01-08-2023 20:35
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        barto776
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 1,051
        Dołączył: Nov 2017
        Reputacja: 1
        Status: Offline
        Post: #29
        RE: Projekty domu
        Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego garażu lub innej konstrukcji stalowej, to polecam Wam sprawdzić ofertę producenta Stalmex - https://blaszaki.com.pl . Wykonali dla mnie garaż blaszany w naprawdę dobrej cenie.

        Moje poprzednie tematy:
        16-08-2023 16:43
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        sylka
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 1,401
        Dołączył: Nov 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #30
        RE: Projekty domu
        Z tego co zauważyłam, to ponownie są modne domy z płaskim dachem. Nawet kilka konkretnych projektów wpadło mi w oko z oferty https://franc-home.pl/projekty-domow-z-plaskim-dachem/ Jestem ciekawa, na jaki projekt wy finalnie postawicie?

        Moje poprzednie tematy:
        24-08-2023 09:42
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Co przy budowie domu Kalamaro 375 151,482 15-02-2024 10:12
        Ostatni post: Melka
          Remont domu Mamałyga 3 1,044 12-01-2024 17:45
        Ostatni post: danosia

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS