Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narty
Autor Wiadomość
sylvia.63
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Narty
(14-12-2017 22:00)Aldona napisał(a):  Odkąd to w Jastrzębiej Górze można jeździć na nartach?
W tym roku zastanawiałam się nad alternatywą wyjazdu na narty zagranicę. Nigdy jednak nie brałam pod uwagę Ukrainy czy Serbii. Chętnie poczytałam o tych ośrodkach i muszę przyznać, że wypoczynek w nich może być bardzo udany.

Bukowel na Ukrainie jest fajnym ośrodkiem, w miarę nowoczesnym i na pewno większym niż nasze krajowe. Fajne trasy i ich całkiem spora ilość zapewniają, że nie będziesz się tam nudzić. A jak pojedziesz z Wytwórnią Wypraw to i cenowo na samym wyjeździe zyskasz, bo cena jest u nich całkiem atrakcyjna. Co prawda jak widzę to wolnych miejsc ciągle ubywa Smile

Moje poprzednie tematy:
    03-01-2018 21:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Haniula
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #12
    RE: Narty
    Ja jeździłam jak byłam mała, a teraz jakoś się boję Sad Nie wiem czym jest to spowodowane, może mam teraz większą wyobraźnię i boję się jakichś złamań albo siniaków Sad
    Moje poprzednie tematy:


      artyferia.pl
      04-01-2018 12:52
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      madula
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 4
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #13
      RE: Narty
      Zastanawiam się gdzie wyjechać na narty. Ostatnio na http://www.les-menuires.pl/ czytałem, że podobno w Alpach jest bardzo fajnie. Wydaje mi się, że mam już dość spędzania kolejnej zimy na polskich stokach i wolę chyba jednak wydać trochę więcej pieniędzy ale lepiej się zabawić. A wy co myślicie?

      Moje poprzednie tematy:
        06-01-2018 20:24
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Hozbi
        Member
        ***

        Liczba postów: 55
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #14
        RE: Narty
        Trochę odbiegając od miejsc, do których można pojechać, jakie ciuchy zabieracie na stok? Preferujecie ubrać się "na cebulkę" czy bardziej softshell? Albo jakieś merino? W sumie nigdy nie jeździłem na zjazdówkach (tylko biegówki), a chce sie nauczyć i nie wiem co zabrać żeby mieć odpowiedni komfort termiczny Huh

        Moje poprzednie tematy:
        09-01-2018 17:57
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        diksi
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 47
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #15
        RE: Narty
        (09-01-2018 17:57)Hozbi napisał(a):  Trochę odbiegając od miejsc, do których można pojechać, jakie ciuchy zabieracie na stok? Preferujecie ubrać się "na cebulkę" czy bardziej softshell? Albo jakieś merino? W sumie nigdy nie jeździłem na zjazdówkach (tylko biegówki), a chce sie nauczyć i nie wiem co zabrać żeby mieć odpowiedni komfort termiczny Huh
        jak będziesz ubrany na cebulkę to krępacja ruchów gwarantowana Tongue ja zdecydowanie wolę odzież merino od 2 lat się z nią nie rozłączam

        Moje poprzednie tematy:
          09-01-2018 22:21
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Hozbi
          Member
          ***

          Liczba postów: 55
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #16
          RE: Narty
          (09-01-2018 22:21)diksi napisał(a):  jak będziesz ubrany na cebulkę to krępacja ruchów gwarantowana Tongue ja zdecydowanie wolę odzież merino od 2 lat się z nią nie rozłączam
          No dobra to merino i co na to żeby zachować termikę odpowiednią? Bo raczej w samej bluzce nie jeździsz ?

          11-01-2018 19:29
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          diksi
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 47
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #17
          RE: Narty
          (11-01-2018 19:29)Hozbi napisał(a):  No dobra to merino i co na to żeby zachować termikę odpowiednią? Bo raczej w samej bluzce nie jeździsz ?
          no oczywiście że nie, ale jakąś bluzę termoaktywną na to i myślę że będzie okej, fajne bluzy mają z under armour ale dość drogie niestety

          11-01-2018 22:14
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Polariw
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 48
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #18
          RE: Narty
          na narty najwygodniej zakładać wyżej wspomniane ciuchy termoaktywne. Ja przynajmniej tak robiłam sezon temu, że ubierałam koszulkę termo i na to bluzę termoaktywną i cienką kurtkę na wierzch i jak jeździłam to było wszystko spoko i ciepło. Bądź co badź też się sporo ruszamy jeżdżąc Tongue

          A tak blisko tematu nart to używacie może ogrzewaczy , takich wkładanych do rękawiczek? Niestety moje łapki ciągle marzną i już sama nie wiem czym się ratować..

          Moje poprzednie tematy:
            11-01-2018 22:15
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            kajak
            Junior Member
            **

            Liczba postów: 34
            Dołączył: Jan 2018
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #19
            RE: Narty
            (11-01-2018 22:15)Polariw napisał(a):  na narty najwygodniej zakładać wyżej wspomniane ciuchy termoaktywne. Ja przynajmniej tak robiłam sezon temu, że ubierałam koszulkę termo i na to bluzę termoaktywną i cienką kurtkę na wierzch i jak jeździłam to było wszystko spoko i ciepło. Bądź co badź też się sporo ruszamy jeżdżąc Tongue
            Wszystko zależy od pogody ale są też tacy co zakładają kombinezon na samą bieliznę termo. Mi osobiście by było chyba zbyt zimno Tongue

            (11-01-2018 22:15)Polariw napisał(a):  A tak blisko tematu nart to używacie może ogrzewaczy , takich wkładanych do rękawiczek? Niestety moje łapki ciągle marzną i już sama nie wiem czym się ratować..
            Też szukam czegoś dla młodszej siostry. Te ogrzewacze benzynowe fajnie wyglądają ale czy to bezpieczne?

            Moje poprzednie tematy:
              22-01-2018 00:57
              Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
              Myszka
              Senior Member
              ****

              Liczba postów: 615
              Dołączył: Sep 2015
              Reputacja: 0
              Status: Offline
              Post: #20
              RE: Narty
              A czy był ktoś na nartach we Francji? Zastanawiam się nad wyjazdem z http://www.primoris.pl/narty/francja, ale dokładnie nie wiem gdzie warto jechać. Chce jechać z paczką znajomych, to będzie nasz pierwszy wyjazd za granicę, bo jak dotąd to byliśmy co roku w PL.

              Moje poprzednie tematy:
              22-01-2018 18:36
              Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
              Odpowiedz 


              Podobne wątki
              Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
                Narty biegowe- gdzie kupić? Dżej-Dżej 40 30,742 17-10-2023 13:11
              Ostatni post: albatros
                Z kim na narty w Alpy olajamroz 7 1,800 05-10-2023 14:37
              Ostatni post: barto776

              Skocz do:


              Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

              Reklama:


              auto promocje, wyprzedaże

              wyprzedaże, promocje - meble


              Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS