Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Narty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Jeździcie zima na nartach? Macie jakieś ulubione miejsca, ośrodki? Szukam inspiracji na wyjazd w tym sezonie i chętnie poznam Wasze wrażania i opisy tych miejsc.
Moja rodzina i większość znajomych uwielbia wypady na narty.Ja nie radzę sobie z deskami tak dobrze jak oni,ale nie poddaję się tak szybkoWink W zeszłym roku w przerwie świątecznej moja siostra namówiła nas na wypad na Ukrainę do ośrodka Bukowel i było super.W tym roku też planujemy taki wyjazd na ferie zimoweSmile
A czy podczas jazdy na nartach trzeba mieć google? Tutaj https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jakie...psze/6066/ czytam na ten temat. W tym roku jedziemy pierwszy raz na narty wiec nie bardzo wiem co trzeba kupic a co nie... Doradzi mi ktoś?
Niestety, nie jestem fanem zimy. Można powiedzieć, że kocham lato i jest to miłość, która nigdy się nie skończy. Niemniej, życzę udanej zabawy.
W Bukowel jeździłam w poprzednich latach. Zawsze się tam wybierałam z Wytwórnia Wypraw. Dzięki nim nie musiałam się martwić o organizację wyjazdu czy bukowanie noclegu. Po prostu organizowałam ekipę znajomych, pakowałam walizkę i jechałam by oddać się białemu szaleństwu. W Bukowel jest obowiązek jeżdżenia w kasku, a gogle są wielce przydatne i warto się w nie zaopatrzyć. W tym roku jadę z nimi do Kopaonik. Cena atrakcyjna, fajne miejscówki noclegowe bo blisko wyciągów, a w planie również wizyta w kąpielisku termalnym. Zapowiada się fajny urlop zimowy.
Jakoś nie wyobrażam sobie by jeździć bez kasku i gogli. To raczej mało bezpieczne. Kopaonik to ośrodek w Serbii. Z tego co wiem jest tam dość fajnie, sporo tras, stoki oświetlone, no i bałkańska gościnność Smile I kuchnia, która mi osobiście bardzo smakuje. Takie trochę smaki letnie pośród śniegu. Fajna koncepcja.
a co z nartami

________________
Maszyna Goldberga
Ja dotychczas jeździłam, ale na przyszły rok planuje spędzić rodzinne ferie zimowe w Primaveraspa Jastrzębia Góra. Znalazłam ciekawą ofertę tutaj https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie...03-2018-r/ i uważam, że szkoda byłoby nie skorzystać. Bardzo mi się podoba fakt, że oferują mnóstwo atrakcji dla dzieci np.: animacje tematyczne 6 dni w tygodniu. Co mnie zaskoczyło to cena, która jest naprawdę atrakcyjna.
Odkąd to w Jastrzębiej Górze można jeździć na nartach?
W tym roku zastanawiałam się nad alternatywą wyjazdu na narty zagranicę. Nigdy jednak nie brałam pod uwagę Ukrainy czy Serbii. Chętnie poczytałam o tych ośrodkach i muszę przyznać, że wypoczynek w nich może być bardzo udany.
U mnie zagranica odpada. Jadę do Szklarskiej poręby i tam z instruktorem narciarstwa ze szkoły skipoint będę ćwiczyć jazdę. Najwyższa pora, bo noga ze mnie jeśli chodzi o narty
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie