Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej?
Autor Wiadomość
woj768
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej?
Hej Smile Jak w temacie - szukam sprawdzonych sposób na szybkie trzeźwienie. Ja znam tylko te rady na temat jak szybko wytrzeźwieć ale może wy moglibyście coś od siebie dorzucić?
Moje poprzednie tematy:


Nie składaj obietnic, jeśli nie jesteś pewny, czy zamierzasz ich dotrzymać.
24-11-2015 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polariw
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej?
Podobno mleko z sokiem z limonki pomaga Smile a ogólnie przy tego typu alkoholowych zagwozdkach warto zainwestować w porządny alkomat, żeby potem nie narobić sobie problemów Smile

Moje poprzednie tematy:
    12-01-2018 00:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    konicziwa
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej?
    Najlepiej to w ogóle nie pić i będzie spokój Smile Taki sposób polecam - trzeźwy umysł i rozsądne myślenie i podejmowanie decyzji sprawi że w życiu wyjdzie Ci lepiej Smile No i zdrowie też nie podupadnie a o to z wiekiem coraz trudniej...
    Moje poprzednie tematy:


      dławiki
      17-01-2018 13:18
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kajak
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 34
      Dołączył: Jan 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #4
      RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej?
      (12-01-2018 00:35)Polariw napisał(a):  Podobno mleko z sokiem z limonki pomaga Smile a ogólnie przy tego typu alkoholowych zagwozdkach warto zainwestować w porządny alkomat, żeby potem nie narobić sobie problemów Smile
      no kumpel tak wsiadł na następny dzień po imprezie i stracił prawko. Dlatego tak jak mówisz dobrze się zabezpieczyć.
      (17-01-2018 13:18)konicziwa napisał(a):  Najlepiej to w ogóle nie pić i będzie spokój Smile Taki sposób polecam - trzeźwy umysł i rozsądne myślenie i podejmowanie decyzji sprawi że w życiu wyjdzie Ci lepiej Smile No i zdrowie też nie podupadnie a o to z wiekiem coraz trudniej...
      myślałeś tak samo jak byłeś nastolatkiem? Ważne aby nie robić głupot i nie wsiadać po pijaku za kierownicę

      Moje poprzednie tematy:
        22-01-2018 00:29
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        vaban
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 4
        Dołączył: Jan 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #5
        RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej?
        musisz odczekać swoje, ewentualnei może ci pomóc trening

        Moje poprzednie tematy:
          22-01-2018 23:41
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Polariw
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 48
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #6
          RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej?
          (22-01-2018 00:29)kajak napisał(a):  no kumpel tak wsiadł na następny dzień po imprezie i stracił prawko. Dlatego tak jak mówisz dobrze się zabezpieczyć.

          A używasz alkomatu ? masz jakiś który można by polecić ? Bo przymierzam się do zakupu i szukam czegoś sprawdzonego..Tongue

          25-01-2018 15:06
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Hozbi
          Member
          ***

          Liczba postów: 55
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #7
          RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej?
          (24-11-2015 20:41)woj768 napisał(a):  Hej Smile Jak w temacie - szukam sprawdzonych sposób na szybkie trzeźwienie. Ja znam tylko te rady na temat [...] ale może wy moglibyście coś od siebie dorzucić?
          Możesz iść pobiegać. Jeżeli nie spiłeś się do nieprzytomności dnia poprzedniego to powinno pomóc. Zimą dobrze się ubrać, żeby jeszcze dodatkowo wypocić i już. Może być jakiś polar też Tongue
          (17-01-2018 13:18)konicziwa napisał(a):  Najlepiej to w ogóle nie pić i będzie spokój Smile Taki sposób polecam - trzeźwy umysł i rozsądne myślenie i podejmowanie decyzji sprawi że w życiu wyjdzie Ci lepiej Smile No i zdrowie też nie podupadnie a o to z wiekiem coraz trudniej...
          Czy ja wiem... Wszystko jest dla ludzi i nie warto rezygnować z tego co daje nam XXI wiek. Tylko z jedną zasadą - rozsądnie. Poza tym wspominane alkomaty w dużej mierze eliminują pijanych kierowców, bo nikt nie chce trafić do pudła za potrącenie pod wpływem.
          (25-01-2018 15:06)Polariw napisał(a):  A używasz alkomatu ? masz jakiś który można by polecić ? Bo przymierzam się do zakupu i szukam czegoś sprawdzonego..Tongue
          Ja używam elektrochemicznego od sentechu militaria.pl/sentech/alkomat_sentech_al8000_p52865.xml jak chcesz kupować to teraz jest też promka Wink

          Moje poprzednie tematy:
          27-01-2018 15:13
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          kajak
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 34
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #8
          RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej?
          (27-01-2018 15:13)Hozbi napisał(a):  
          (24-11-2015 20:41)woj768 napisał(a):  Hej Smile Jak w temacie - szukam sprawdzonych sposób na szybkie trzeźwienie. Ja znam tylko te rady na temat [...] ale może wy moglibyście coś od siebie dorzucić?
          Możesz iść pobiegać. Jeżeli nie spiłeś się do nieprzytomności dnia poprzedniego to powinno pomóc. Zimą dobrze się ubrać, żeby jeszcze dodatkowo wypocić i już. Może być jakiś polar też Tongue
          Bardzo lubię polary. Odzież termo, na to polar i luźna kurtka i jest meeeega ciepło

          (27-01-2018 15:13)Hozbi napisał(a):  
          (17-01-2018 13:18)konicziwa napisał(a):  Najlepiej to w ogóle nie pić i będzie spokój Smile Taki sposób polecam - trzeźwy umysł i rozsądne myślenie i podejmowanie decyzji sprawi że w życiu wyjdzie Ci lepiej Smile No i zdrowie też nie podupadnie a o to z wiekiem coraz trudniej...
          Czy ja wiem... Wszystko jest dla ludzi i nie warto rezygnować z tego co daje nam XXI wiek. Tylko z jedną zasadą - rozsądnie. Poza tym wspominane alkomaty w dużej mierze eliminują pijanych kierowców, bo nikt nie chce trafić do pudła za potrącenie pod wpływem.
          Często ludzie niestety też mają alkohol w organiźmie dzień po imprezie i nie wiedzą o tym nawet i tak częst o tracą prawko. Dlatego warto być zabezpieczonym i móc się sprawdzić

          (27-01-2018 15:13)Hfozbi napisał(a):  
          (25-01-2018 15:06)Polariw napisał(a):  A używasz alkomatu ? masz jakiś który można by polecić ? Bo przymierzam się do zakupu i szukam czegoś sprawdzonego..Tongue
          Ja używam elektrochemicznego od sentechu militaria.pl/sentech/alkomat_sentech_al8000_p52865.xml jak chcesz kupować to teraz jest też promka Wink
          porównywałeś jakoś jego dokładność z jakimś wiarygodnym źródłem?

          28-01-2018 20:10
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          diksi
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 47
          Dołączył: Jan 2018
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #9
          RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej?
          (28-01-2018 20:10)kajak napisał(a):  Bardzo lubię polary. Odzież termo, na to polar i luźna kurtka i jest meeeega ciepło
          a są może polary termoaktywne ?


          (28-01-2018 20:10)kajak napisał(a):  Często ludzie niestety też mają alkohol w organiźmie dzień po imprezie i nie wiedzą o tym nawet i tak częst o tracą prawko. Dlatego warto być zabezpieczonym i móc się sprawdzić
          w sumie warto mieć alkomat, sama kupiłam chłopakowi jakiś czas temu i czasami jak wracamy z jakiejś imprezy to się sprawdzamy czy w ogóle możemy jechać


          (28-01-2018 20:10)kajak napisał(a):  porównywałeś jakoś jego dokładność z jakimś wiarygodnym źródłem?
          wiarygodne źródło znajdziemy na policji czy gdzie ?

          Moje poprzednie tematy:
            03-02-2018 22:57
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            mrdemolka
            Junior Member
            **

            Liczba postów: 4
            Dołączył: Feb 2018
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #10
            RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej?
            Moje 2 sprawdzone sposoby to pić na pełny żołądek po porządnym posiłku i duża ilość wody przed snem Wink

            Moje poprzednie tematy:
              08-02-2018 23:40
              Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
              Odpowiedz 


              Podobne wątki
              Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
                Jak dieta bogata w kolagen może poprawić Twoją skórę? daniel4437878 3 146 17-04-2024 09:32
              Ostatni post: barto776
                Jak wybrać samochód? Niepokorny 158 134,787 26-03-2024 15:20
              Ostatni post: dajuber

              Skocz do:


              Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

              Reklama:


              auto promocje, wyprzedaże

              wyprzedaże, promocje - meble


              Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS