Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Hej Smile Jak w temacie - szukam sprawdzonych sposób na szybkie trzeźwienie. Ja znam tylko te rady na temat jak szybko wytrzeźwieć ale może wy moglibyście coś od siebie dorzucić?
Podobno mleko z sokiem z limonki pomaga Smile a ogólnie przy tego typu alkoholowych zagwozdkach warto zainwestować w porządny alkomat, żeby potem nie narobić sobie problemów Smile
Najlepiej to w ogóle nie pić i będzie spokój Smile Taki sposób polecam - trzeźwy umysł i rozsądne myślenie i podejmowanie decyzji sprawi że w życiu wyjdzie Ci lepiej Smile No i zdrowie też nie podupadnie a o to z wiekiem coraz trudniej...
(12-01-2018 00:35)Polariw napisał(a): [ -> ]Podobno mleko z sokiem z limonki pomaga Smile a ogólnie przy tego typu alkoholowych zagwozdkach warto zainwestować w porządny alkomat, żeby potem nie narobić sobie problemów Smile
no kumpel tak wsiadł na następny dzień po imprezie i stracił prawko. Dlatego tak jak mówisz dobrze się zabezpieczyć.
(17-01-2018 13:18)konicziwa napisał(a): [ -> ]Najlepiej to w ogóle nie pić i będzie spokój Smile Taki sposób polecam - trzeźwy umysł i rozsądne myślenie i podejmowanie decyzji sprawi że w życiu wyjdzie Ci lepiej Smile No i zdrowie też nie podupadnie a o to z wiekiem coraz trudniej...
myślałeś tak samo jak byłeś nastolatkiem? Ważne aby nie robić głupot i nie wsiadać po pijaku za kierownicę
musisz odczekać swoje, ewentualnei może ci pomóc trening
(22-01-2018 00:29)kajak napisał(a): [ -> ]no kumpel tak wsiadł na następny dzień po imprezie i stracił prawko. Dlatego tak jak mówisz dobrze się zabezpieczyć.

A używasz alkomatu ? masz jakiś który można by polecić ? Bo przymierzam się do zakupu i szukam czegoś sprawdzonego..Tongue
(24-11-2015 20:41)woj768 napisał(a): [ -> ]Hej Smile Jak w temacie - szukam sprawdzonych sposób na szybkie trzeźwienie. Ja znam tylko te rady na temat [...] ale może wy moglibyście coś od siebie dorzucić?
Możesz iść pobiegać. Jeżeli nie spiłeś się do nieprzytomności dnia poprzedniego to powinno pomóc. Zimą dobrze się ubrać, żeby jeszcze dodatkowo wypocić i już. Może być jakiś polar też Tongue
(17-01-2018 13:18)konicziwa napisał(a): [ -> ]Najlepiej to w ogóle nie pić i będzie spokój Smile Taki sposób polecam - trzeźwy umysł i rozsądne myślenie i podejmowanie decyzji sprawi że w życiu wyjdzie Ci lepiej Smile No i zdrowie też nie podupadnie a o to z wiekiem coraz trudniej...
Czy ja wiem... Wszystko jest dla ludzi i nie warto rezygnować z tego co daje nam XXI wiek. Tylko z jedną zasadą - rozsądnie. Poza tym wspominane alkomaty w dużej mierze eliminują pijanych kierowców, bo nikt nie chce trafić do pudła za potrącenie pod wpływem.
(25-01-2018 15:06)Polariw napisał(a): [ -> ]A używasz alkomatu ? masz jakiś który można by polecić ? Bo przymierzam się do zakupu i szukam czegoś sprawdzonego..Tongue
Ja używam elektrochemicznego od sentechu militaria.pl/sentech/alkomat_sentech_al8000_p52865.xml jak chcesz kupować to teraz jest też promka Wink
(27-01-2018 15:13)Hozbi napisał(a): [ -> ]
(24-11-2015 20:41)woj768 napisał(a): [ -> ]Hej Smile Jak w temacie - szukam sprawdzonych sposób na szybkie trzeźwienie. Ja znam tylko te rady na temat [...] ale może wy moglibyście coś od siebie dorzucić?
Możesz iść pobiegać. Jeżeli nie spiłeś się do nieprzytomności dnia poprzedniego to powinno pomóc. Zimą dobrze się ubrać, żeby jeszcze dodatkowo wypocić i już. Może być jakiś polar też Tongue
Bardzo lubię polary. Odzież termo, na to polar i luźna kurtka i jest meeeega ciepło

(27-01-2018 15:13)Hozbi napisał(a): [ -> ]
(17-01-2018 13:18)konicziwa napisał(a): [ -> ]Najlepiej to w ogóle nie pić i będzie spokój Smile Taki sposób polecam - trzeźwy umysł i rozsądne myślenie i podejmowanie decyzji sprawi że w życiu wyjdzie Ci lepiej Smile No i zdrowie też nie podupadnie a o to z wiekiem coraz trudniej...
Czy ja wiem... Wszystko jest dla ludzi i nie warto rezygnować z tego co daje nam XXI wiek. Tylko z jedną zasadą - rozsądnie. Poza tym wspominane alkomaty w dużej mierze eliminują pijanych kierowców, bo nikt nie chce trafić do pudła za potrącenie pod wpływem.
Często ludzie niestety też mają alkohol w organiźmie dzień po imprezie i nie wiedzą o tym nawet i tak częst o tracą prawko. Dlatego warto być zabezpieczonym i móc się sprawdzić

(27-01-2018 15:13)Hfozbi napisał(a): [ -> ]
(25-01-2018 15:06)Polariw napisał(a): [ -> ]A używasz alkomatu ? masz jakiś który można by polecić ? Bo przymierzam się do zakupu i szukam czegoś sprawdzonego..Tongue
Ja używam elektrochemicznego od sentechu militaria.pl/sentech/alkomat_sentech_al8000_p52865.xml jak chcesz kupować to teraz jest też promka Wink
porównywałeś jakoś jego dokładność z jakimś wiarygodnym źródłem?
(28-01-2018 20:10)kajak napisał(a): [ -> ]Bardzo lubię polary. Odzież termo, na to polar i luźna kurtka i jest meeeega ciepło
a są może polary termoaktywne ?


(28-01-2018 20:10)kajak napisał(a): [ -> ]Często ludzie niestety też mają alkohol w organiźmie dzień po imprezie i nie wiedzą o tym nawet i tak częst o tracą prawko. Dlatego warto być zabezpieczonym i móc się sprawdzić
w sumie warto mieć alkomat, sama kupiłam chłopakowi jakiś czas temu i czasami jak wracamy z jakiejś imprezy to się sprawdzamy czy w ogóle możemy jechać


(28-01-2018 20:10)kajak napisał(a): [ -> ]porównywałeś jakoś jego dokładność z jakimś wiarygodnym źródłem?
wiarygodne źródło znajdziemy na policji czy gdzie ?
Moje 2 sprawdzone sposoby to pić na pełny żołądek po porządnym posiłku i duża ilość wody przed snem Wink
Stron: 1 2 3
Przekierowanie