Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki w promocjach
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Książki w promocjach
Duży wybór książek i podręczników oferuje księgarnia internetowa http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html Tu znajdziecie wysokie rabaty i promocje. Jeżeli zamówienie przekracza 300zł. można skorzystać z kupna na raty. Nie spotkałam do tej pory tak dobrej oferty.

Moje poprzednie tematy:
12-12-2017 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,433
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Książki w promocjach
W księgarniach często pojawiają się promocje, sam chętnie z nich korzystam.

Moje poprzednie tematy:
    13-12-2017 14:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajka22
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 550
    Dołączył: Dec 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Książki w promocjach
    Ja uwielbiam książki. I bardzo często kupuję nowe - niezależnie od tego czy są w promocji czy nie. Jakiś czas temu trafiłam na Kroniki Saltamontes Moniki Marin. Świetna pozycja. Jest to ciepła i wzruszająca historia dwóch uroczych chłopców. Pełna przygód i niesamowitych wydarzeń. Dawno tak dobrze nie bawiłam się przy lekturze. Adam i Aleks to niesamowici bohaterowie potrafiący wszędzie dostrzec dobro. Książka Moniki Marin zdecydowanie wciąga, a kolejne kartki znikają w zastraszającym tempie. Dwa pierwsze tomy już za mną, z niecierpliwością czekam na kolejny. Oczywiście zdecydowanie polecam, bo to książka dla każdego, bez względu na wiek.

    Moje poprzednie tematy:
    13-02-2018 10:22
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda906
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 281
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Książki w promocjach
    Znam Kroniki Saltamontes - zupełnie przypadkiem na nie trafiłam i tez czekam na kolejną część. Dla mnie poza treścią, wieloma prawdami i przesłaniami istotne były ilustracje - zwróciłaś uwagę?

    Moje poprzednie tematy:
    13-02-2018 21:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Tajemniczy_Don_Pedro
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 621
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Książki w promocjach
    Kiedyś znaleźć fajną książkę w niskiej cenie, to była dla mnie największa radość.

    Moje poprzednie tematy:
      14-02-2018 13:25
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Henryk3
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 701
      Dołączył: Jun 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #16
      RE: Książki w promocjach
      No każdy lubi promocje, wiadomo, ale raczej nie uważam, że kupowanie wszystkiego, co przecenione jest dobrym pomysłem, szczególnie jeżeli chodzi o literature Wink Te zazwyczaj kupuje po prostu z polecenia Smile Ostatnio czytałam dwa tomy Kronik Saltamontes Moniki Marin. Fajne ksiażki, szybko się je czytało. To opowieść o dwóch chłopcach z sierocinca - Adamie i Aleksie. Pomimo ciężkich reali - koniec II wojny światowej i zniszczona Europa to chłopcy nie przestają marzyć, chcą zbudowac maszynę do produkcji szczęścia. Autorka super opisuje przyjaźń, to jak ona powinna wyglądać. W książkach nie brak ciekawych przygód, ale też tajemnic, chociażby samo tajemnicze bractwo. Książka trzyma w napieciu, super się ja czyta, także jak nie wiecie po co sięgnać, to już wiecie Wink

      Moje poprzednie tematy:
      14-02-2018 19:22
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kajka22
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 550
      Dołączył: Dec 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #17
      RE: Książki w promocjach
      Też opisywałam tę pozycję Big Grin Masz jakiś swój ulubiony wątek? Ja miło wspominam moment, gdy chłopcy ratują psiara... przed zjedzeniem przez ludzi. Sam motyw może mało zabawny, ale z miłym zakończeniem. Pies zostaje przyjacielem na długo. No i to jego imię - Kotlet Big Grin

      19-02-2018 11:36
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Henryk3
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 701
      Dołączył: Jun 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #18
      RE: Książki w promocjach
      (19-02-2018 11:36)kajka22 napisał(a):  Też opisywałam tę pozycję Big Grin Masz jakiś swój ulubiony wątek? Ja miło wspominam moment, gdy chłopcy ratują psiara... przed zjedzeniem przez ludzi. Sam motyw może mało zabawny, ale z miłym zakończeniem. Pies zostaje przyjacielem na długo. No i to jego imię - Kotlet Big Grin

      No ten moment faktycznie był niezły, pokazywał prawdziwy obraz powojennej Europy. Tak samo z tymi szczurami... Nie bedę zdradzała szczegółów, żeby nie popsuć nastroju czytania innym, ale mi bardzo się podoba jak w książkach pojawia się prawdziwy realizm życia.

      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2018 16:25 przez Henryk3.)
      20-02-2018 16:25
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      magda906
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 281
      Dołączył: Mar 2014
      Reputacja: 1
      Status: Offline
      Post: #19
      RE: Książki w promocjach
      A zwróciliście uwagę na wątek miłosny? Chciałabym poczuć się jak Katarzyna, która wielbi jeden z chłopców.... Oczywiście pojawia się i zazdrość, ale uczucie jest silne, dzisiaj już tak się nie kocha. nawet młodzieńcza miłość jest inna. Mnie fascynowały tez losy bractwa, jakie starają się odkryć chłopcy. Czytałam jednym tchem, zwłaszcza drug tom. Co przyniesie trzeci? Monika Marin nie zawiedzie Smile

      20-02-2018 21:06
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      karinos83
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 579
      Dołączył: Jul 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #20
      RE: Książki w promocjach
      Pewnie, że tak Smile Ja uważam, że ten cykl książek porywa i nie mogę się doczekać 3 tomu. Mnie urzekły mądre zdania jakie pojawiają się w niej. Do niektórych z nich chętnie wracam, są uniwersalne. Fajnie jeśli jakiś młody czytelnik przyswoi, jeśli nie, nadal będzie się świetnie bawić. Mój ulubiony cytat to: "Tak, tak mój drogi. To nie rzeczy tworzą nasze życie, ale nasza wiara w możliwość bycia szczęśliwymi." ???? Ale takich fajnych sformułowań jest więcej.

      Moje poprzednie tematy:
      27-02-2018 15:00
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Ksiazki pawelpruski 5 632 28-03-2021 00:49
      Ostatni post: monikabert90
        Ksiazki elacara 1 396 15-02-2021 10:21
      Ostatni post: pawelpruski

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS