Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moda dla Pań
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #91
RE: Moda dla Pań
Marynarki taliowane to rewelacyjny pomysł, jeśli chodzi o eleganckie ubrania. Gdybyście byli zainteresowani, to koniecznie wejdźcie sobie na stronę https://varlesca.pl/ubrania/marynarki/ma...-taliowane . Tam kupicie sobie przepiękne marynarki. Polecam!

Moje poprzednie tematy:
21-05-2022 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #92
RE: Moda dla Pań
Streetwear - to jest to, co obecnie jest modne. Nawet na stronie https://radiopoznan.fm/informacje/materi...ielek-mody można przeczytać wyczerpujący artykuł na ten temat. Pamiętajcie o tym, że to moda jest dla nas, a nie odwrotnie.

Moje poprzednie tematy:
28-05-2022 07:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kotar
Senior Member
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #93
RE: Moda dla Pań
Przecież moda ma pomagać w odpowiednim wyrażeniu siebie, a nie być jakąś uciążliwością, z którą trzeba się zmagać. Najlepiej znaleźć swój styl, który będzie Wam odpowiadał i po prostu się go trzymać. Moim zdaniem odpowiednio dobrana torebka damska może być naprawdę cennym uzupełnieniem garderoby. Co sądzicie na temat takich propozycji jak na przykład https://www.props.com.pl/kategoria-produ...ka-damska/ ? Ja staram się podchodzić do zakupów racjonalnie i ciekawi mnie, jakie jest Wasze zdanie na temat takiej galanterii.

Moje poprzednie tematy:
    30-05-2022 11:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Gooosia
    Member
    ***

    Liczba postów: 146
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #94
    RE: Moda dla Pań
    Jak już jesteśmy w temacie mody, a muszę ją na bieżąco śledzić bo prowadzę sklep z odzieżą i dodatkami dla kobiet to nerki saszetki damskie hurtownia produkująca je mieści się może w Wólce Kosowskiej? Mam trzech dostawców asortymentu i wszyscy są z tej miejscowości, jeżeli znacie hurtownię nerek damskich to będę wdzięczna za polecenie. Muszę poszerzać asortyment o takie dodatki.

    Moje poprzednie tematy:
    31-05-2022 14:07
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #95
    RE: Moda dla Pań
    Jeżeli chcecie zrobić swojej kobiecie prezent na gwiazdkę (tak, wiem, ze jeszcze kilka miesięcy) to na stronie https://www.oswiadczeniewoli.pl/bielizna...y-prezent/ jest kilka fajnych propozycji. Kobiety uwielbiają dostawać perfumy, kwiaty, ale także seksowną bieliznę erotyczną Wink

    Moje poprzednie tematy:
    14-06-2022 15:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kikom
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 456
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #96
    RE: Moda dla Pań
    Na naszą stylizację wpływa każdy szczegół. Mi udało się znleźć świetne kozaczki do sukienki, które równie dobrze wyglądają do spodni Smile Stylowe, wygodne i modne buty Smile
    Moje poprzednie tematy:


    grzejnik dekoracyjny
    26-06-2022 17:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,363
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #97
    RE: Moda dla Pań
    Jeśli szukasz sprawdzonej i profesjonalnej firmy zajmującej się sprzedażą ubrań to polecam Roco Fashion. Jest to renomowana hurtownia odzieży damskiej w tym sukienek polskiego producenta. Hurtownia online oferuje możliwość podglądu stanów magazynowych, wysyłania pojedynczych ubrań bezpośrednio do klienta detalicznego oraz szybką wysyłkę zamówionych produktów.

    Moje poprzednie tematy:
    30-06-2022 18:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    maminka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,231
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #98
    RE: Moda dla Pań
    Bez wątpienia mogą przydać się tutaj metki towarowe, które spełnią określone wymagania i potrzeby w tym obszarze. Warto jest zatem zainwestować w coś spełniającego oczekiwania i będącego dobrym rozwiązaniem. Polecam zajrzeć na stronę https://www.topsmycze.com.pl/produkty/metki-odziezowe, gdzie trafisz na kilka przydatnych produktów, które na pewno będą dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

    Moje poprzednie tematy:
    30-06-2022 21:17
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #99
    RE: Moda dla Pań
    Szczegolnie teraz w okresie letnim modne są damskie okulary przeciwsłoneczne. Zobaczcie tu https://iokulary.pl/ W tym sklepie każda kobieta znajdzie eleganckie, markowe okulary dla siebie. Okulary przeciwsłoneczne to modny ale też praktyczny dodatek do damskich ubrań.

    Moje poprzednie tematy:
    04-07-2022 07:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dziewczynaszamana
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,855
    Dołączył: Jul 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #100
    RE: Moda dla Pań
    Teraz coraz więcej sklepów ma w ofercie ubrania dla bardziej puszystych Pań i moim zdaniem jest to super Smile

    Moje poprzednie tematy:
      04-07-2022 08:49
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Upominek dla maluszka Lukrecja 33 14,679 26-04-2024 07:55
      Ostatni post: dajuber
        dieta lekkostrawna dla dzieci kojawoko 1 119 19-04-2024 13:04
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS