Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masz firmę?
Autor Wiadomość
helena_trojanska
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #381
RE: Masz firmę?
Prowadząc działalność typu szkolnego czy przedszkolnego, warto spojrzeć w ich asortyment szafek szkolnych https://melmet.com.pl/kategoria-produktu...i-szkolne/ Meble metalowe MELMET świetnie się sprawdzają z ich niebanalnymi rozwiązaniami. Porównując ceny z podobnym sklepem stwierdzam, że ceny są konkurencyjne.

Moje poprzednie tematy:
22-11-2021 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olka22
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #382
RE: Masz firmę?
Ja tam jestem zdania, że Odzież firmowa z logiem jest bardzo ważna w firmie. My zamawiamy odzież z haftowanym logiem od GQB i jestesmy zadowoleni. Wszyscy pracownicy mają zestaw - spodnie, koszulka i bluza. Na zimę domówimy jeszcze kurtki.

Moje poprzednie tematy:
29-11-2021 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #383
RE: Masz firmę?
W swojej firmie warto wprowadzać najnowsze rozwiązania i usprawnienia. Także Callpage a Livechat się sprawdzi. Takie systemy pozwalają na sprawne wykonywanie połączeń do klientów i odbieranie ich. To sprawi, że firma będzie jeszcze bardziej profesjonalna.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2021 00:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #384
RE: Masz firmę?
Własna firma to duży obowiązek i wiele tematów, które ma się na głowie. Warto pamiętać również o polisie - https://amaconsulting.pl/index.php/ubezp...poracyjne/ . Firma musi być ubezpieczona. To podstawa , jeśli chodzi o bezpieczeństwo firmy.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2021 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #385
RE: Masz firmę?
Zerknijcie sobie koniecznie tutaj https://hrk.pl/pl/dla-klienta/payroll-consulting . Macie tam bowiem namiar na firmę, która zajmuję się outsourcingiem kadr i płac. Myślę, że taka pomoc może okazać się niezwykle pomocna. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Takie usługi mogą okazać się niezwykle praktyczne i pomocne.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2021 21:56 przez śliwa.)
01-12-2021 01:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,051
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #386
RE: Masz firmę?
Super firma do nakręcenia teledysku albo spota reklamowego ja skorzystałam z ich oferty produkcja reklam to bardzo profesjonalna firma która ma w swoich usługach wykonanie filmu opisującego firmę albo krótkiej rpezentacji firmy. Możesz zdecydować się na pełny reportaż oraz na krótki zwiastun który będzie zapowiadał to wydarzenie.

Moje poprzednie tematy:
03-12-2021 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #387
RE: Masz firmę?
Jeśli prowadzicie swoje firmy to może zainteresuje was ta propzycja tu https://door.com.pl/ Firma prowadzi szkolenia dla firm i kursy, które podnoszą kompetencje i umiejętności osobiste pracownika. Prowadzą szkolenia online i stacjonarne. Np są to szkolenia integracyjne i komunikacyjne, menadżerskie itp.

Moje poprzednie tematy:
11-12-2021 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tym
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #388
RE: Masz firmę?
Otóż to. Przecież dzisiaj jesteście w stanie zdecydowanie skuteczniej poradzić sobie z dobraniem odpowiednich systemów pod kątem usprawnienia pracy Waszego biznesu. Ja czytałem na stronie https://bfgroup.com.pl/uslugi-informatyc...lpdesk-it/ o zewnętrznej obsłudze informatycznej i czuję, że może mieć to sens. Co Wy o tym sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
    31-12-2021 16:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lena007
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,315
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #389
    RE: Masz firmę?
    Warto na pewno zerknąć sobie tutaj https://fordata.pl . Myślę, że FORDATA Virtual Data Room przyda się w każdej firmie. Ten system informatyczny dostępny jest przez przeglądarkę. Służy przede wszystkim do bezpiecznego i kontrolowanego udostępniania poufnych dokumentów innym podmiotom. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2022 00:04 przez lena007.)
    31-12-2021 19:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ninjaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 642
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #390
    RE: Masz firmę?
    Prowadzenie firmy to spore wyzwanie ale moim zdaniem warto się go podjąć. Sama działam jako przedsiębiorca już od kilku lat, ciągle rozwijam swój biznes. Na pewno wiecie, ze istnieją ciekawe i skuteczne narzędzia badania rynku, które umożliwiają ocenę danej sytuacji i dają możliwość na ewentualne zmiany kierunków rozwoju danej firmy.

    Moje poprzednie tematy:
    04-01-2022 13:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jaką firmę otworzyć? irena47 39 17,437 01-10-2023 03:52
    Ostatni post: biddu
      Jak wybrać najlepszą firmę cateringową na wesele? kardamonka 1 268 30-07-2023 15:49
    Ostatni post: scyzoryk22

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS