Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łowcy okazji
Autor Wiadomość
Basia
Member
***

Liczba postów: 98
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Łowcy okazji
Lubicie tego typu seriale ? Czasami bardzo fajne rzeczy znajdują Ci panowie w tych magazynach Smile W tv można go zobaczyć: http://puls2.pl/lowcy-okazji , każdy odcinek ma jakiś swój klimat.

Moje poprzednie tematy:
30-09-2014 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
darianna
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Łowcy okazji
Łowcą okazji to jestem zawsze jak robię zakupy Big Grin. Ostatnio wyłowiłam bransoletkę http://www.carlena.pl/shamballa . Czaiłam się na nią już jakiś czas, aż w końcu się udało Tongue.

Moje poprzednie tematy:
13-10-2014 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
drzewo
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Łowcy okazji
Widzę, że w internecie można już wszystko kupić i sprzedać Smile Tutaj ktoś chce sprzedać cielaki i inne zwierzęta. Kupowaliście już kiedyś zwierzę przez internet?

Moje poprzednie tematy:
    20-11-2014 12:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    arabeska
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Dec 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Łowcy okazji
    Prawie każdy jest "łowcą" czegoś, jedni szukają taniego sprzętu, inni markowych ciuchów, ja np. stale poszukuję ciekawych promocji biletów lotniczych. Dość często podróżuję i dzięki temu że są tanie loty mogę sobie pozwolić na zwiedzanie świata. tzn. na razie Europy, ale wszystko w swoim czasie Smile akurat teraz są świetne krajowe loty i zamierzam skorzystać, lecę do Gdańska na kilka dni http://www.centerfly.pl/media/38-zl-za-l...-,286.html podróże lądowe po naszym kraju są straszne, a to nie powód by rezygnować z poznawania Polski. Podzielcie się tym, na co wy polujecie w sieci.

    Moje poprzednie tematy:
      04-12-2014 11:41
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      asap
      Member
      ***

      Liczba postów: 53
      Dołączył: Jan 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: Łowcy okazji
      @Drzewo, genialneSmile

      Ale to prawda, że można w sieci wszystko sprzedać i kupić - przychodzi to wręcz z taką łatwością, ze potrafię kupować rzeczy w tym samym serwisie co sprzedaję inneSmile Ale myślę, że to fajne rozwiązanie, bo mam masę ciuchów, w których już nie chodzę, nie przepadałam za nimi nigdy lub też zrobiły się za małe. Sprzedaję je wtedy na http://odkupuj.pl/ i zarabiam pieniążki, a raczej zwraca się część tych wydanych. Często niestety znajduję coś do kupienia, bo wiadomo - rzeczy w dobrym stanie i w niskiej cenie - jak tu nie wziąć?Smile

      Moje poprzednie tematy:
        05-03-2015 23:52
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        kosmonauta
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 396
        Dołączył: Jul 2014
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #6
        RE: Łowcy okazji
        Ja łowię okazję, ale też sprzedaję na sprzedajemy.pl . To darmowy serwis ogłoszeń lokalnych, na który wchodzi coraz więcej osób. Warto zajrzeć. Polecił mi go kumpel i nawet nie wiem jak bardzo mogę mu być wdzięcznySmile Sporo mi się tam udało sprzedaćSmile

        Moje poprzednie tematy:
          (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2016 00:51 przez kosmonauta.)
          01-03-2016 12:49
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS