Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własna firma
Autor Wiadomość
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #561
RE: Własna firma
Jakiś czas temu zainteresowała mnie perspektywa założenia pralni wodnej. W okolicy żadnej nie ma, a wielu ludziom by się przydało by np., przeprać garnitur. Na sovrana.pl znalazłam sporo dobrego sprzętu dla takich firm, które piorą ubrania.

Moje poprzednie tematy:
27-08-2021 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #562
RE: Własna firma
Wiecie co, według mnie warto przemyśleć sobie kwestię sprawdzenia i skontrolowania wszelkich maszyn produkcyjnych lub takich, z których korzystają wasi pracownicy na co dzień. Wiem, że wiele firm oferuje tego typu usługi, wiec warto zrobić przeglądy sprzętu do pracy na wysokości. W końcu tutaj chodzi o życie i zdrowie Waszych pracowników.

Moje poprzednie tematy:
28-08-2021 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #563
RE: Własna firma
Gdybyś kiedykolwiek potrzebował porady prawnej w swojej firmie polecam zgłosić się do tgz.katowice.pl Jest to profesjonalna Transportowa Grupa Zakupowa. Uzyskasz tam profesjonalną pomoc prawną i wsparcie w innych dziedzinach. Sama prowadzę od niedawna własną firmę transportową, nasza flota powoli się rozrasta a TGZ już nie raz na pomogła! Mi się na początku wydawało, że własna działalność związana z transportem to pikuś. Rzeczywistość trochę mnie zmiażdżyła. Na szczęście otrzymałam już fachową pomoc.

Moje poprzednie tematy:
29-08-2021 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #564
RE: Własna firma
W firmie warto korzystać z dobrych programów. Bardzo ciekawą ofertę ma mega-tech Jest to program do wystawiania faktur uproszczonych. Warto zapoznać sie z tym programem. Tym bardziej że można go testować przez 7 dni za darmo.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2021 07:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Katarzyna88
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #565
RE: Własna firma
Pewnie, że warto korzystać z dobrych programów Wink Tylko coś ostatnio nie mam czasu za bardzo na zajmowanie się takimi rzeczami. Teraz na chwilę obecną poszukuję firmy, która zajmuje się rachunkowością jak np tutaj https://taxexpert24.pl/102-biuro-rachunk...rodmiescie

Moje poprzednie tematy:
03-09-2021 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,470
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #566
RE: Własna firma
Może zobaczcie sobie na stronę towary z chin import to artykuł który powinien zainteresować tych którzy często robią zakupy na chińskich stronkach. To pomocne informacje i instrukcje dotyczące zakupów w sklepach chińskich. Poczytajcie sobie polecam.

Moje poprzednie tematy:
10-09-2021 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #567
RE: Własna firma
Uprawa pieczarek staje się coraz bardziej popularna. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad taką opcją. Uważam, że warto na pewno wszystko dokładnie przekalkulować, aby znaleźć rozwiązania dopasowane do naszego budżetu. Co do wyposażenia, to na pewno należy zerknąć sobie tutaj http://luckygrower.com i wszystko przekalkulować.

Moje poprzednie tematy:
13-09-2021 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Macerna
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #568
RE: Własna firma
Gdy mamy własną firmę, to potrzebne jest własne wyposażenie pozwalające na wykonywanie odpowiednich działalności. Przykładowo podnośniki dla pacjentów są niezbędne w szpitalach i miejscach, gdzie zajmuje się chorymi.

Moje poprzednie tematy:
13-09-2021 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #569
RE: Własna firma
My rozważamy teraz wdrażanie produktów dell dla firm ponieważ po pierwsze robiliśmy generalny remont biura jeśli chodzi o wystrój, a po drugie chcemy kupić nowy lepszy sprzęt dlatego producent Dell wydaje się być najlepszym wyborem. Co sądzicie o tym albo napiszcie chociaż jakie komputery używacie do pracy w swoich biurach.

Moje poprzednie tematy:
14-09-2021 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nikolll
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #570
RE: Własna firma
W obecnym czasie jak najbardziej, dobry pomysł. Tylko weź też pod uwagę płatności, z tego co wiem, to najwięcej sklepów korzysta z blue media https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online. Bardzo łatwa opcja płatności dla klienta a dla ciebie szybkie transakcje.

Moje poprzednie tematy:
    14-09-2021 18:36
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Firma przewozowa piekna 34 11,058 Dzisiaj 09:23
    Ostatni post: dajuber
      Własna firma halka 52 15,218 Dzisiaj 09:06
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS