Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
depilator
Autor Wiadomość
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: depilator
A nie lepiej zdecydować się na depilacje laserową? Przecież to jest całkowicie bezbolesny zabieg a depilatorem to chyba średnia przyjemność. Moja dziewczyna robiła w salonie http://www.innaklinika.pl/ i jest bardzo zadowolona.

Moje poprzednie tematy:
04-01-2016 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieduzy
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: depilator
Też tak mówię. Depilacja laserowa jest wygodna. W salonie Vici Clinic w Krakowie mają świetny laser Light Sheer Duet. Zabieg nim jest bezbolesny a na dodatek aktualnie mają na depilację laserową najniższą cenę wmieście.

Moje poprzednie tematy:
21-01-2016 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: depilator
Ja kiedyś używałam depilatora ale włosy bardzo mi się wrastały. Od tamtego czasu doszłam do wniosku, że najlepszą dla mnie opcją jest depilacja katowice. W salonie przynajmniej depilacja jest przeprowadzona w profesjonalny sposób.

Moje poprzednie tematy:
26-09-2017 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #24
RE: depilator
Miałam okazję korzystać z depilatora, ale niestety wrastające włoski skutecznie zniechęciły mnie, do ciągłego stosowania tego sprzętu. Bardzo chętnie natomiast skorzystałabym z zabiegu depilacji laserowej, dostępne w http://skinlogica.pl/ . Słyszałam o dużej skuteczności stosowanego tam lasera diodowego, wobec czego chętnie skuszę się na skorzystanie z takiego, mam nadzieję skutecznego rozwiązaniaSmile.

Moje poprzednie tematy:
20-11-2017 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: depilator
U mnie też przygoda z depilatorem nie zakończyła się fajnie i ostatecznie nabawiłam się tylko podrażnień i potwornego urazu do tego urządzenia heh. Jak koleżanka wyżej wybrałam salon Skinlogica we Wrocławiu i tam pod okiem bardzo doświadczonej kosmetyczki robię właśnie serię zabiegów depilacji laserowej na nogi Smile Jestem już po 2 zabiegach, myślę, że jeszcze 3-4 przede mną i będzie po sprawie Smile Generalnie polecam miejsce - komfortowe warunki i świetna atmosfera.

Moje poprzednie tematy:
28-12-2017 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terence
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: depilator
Ja jestem zdania, że lepiej jest doradzić się specjalisty w tym zakresie. To jest chyba najlepsze możliwe rozwiązanie...
Moje poprzednie tematy:


    Najbardziej boję się samej siebie
    28-12-2017 16:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    elenka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 637
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #27
    RE: depilator
    fiona11 mam bardzo podobne doświadczenia. Nawet chodzimy do tego samego salonu Smile Z tym, że ja we Wrocławiu a nie w Lesznie Smile Potwierdzam, że warto się tam wybrać. Fajni ludzie, zabiegi wykonanywane z dbałością o każdy szczegół. Ja zawsze czuje się w 100% ,,dopieszczona" a o to właśnie chodzi - by się zrelaksować a przy okazji zadbać o swoje ciało Smile

    Moje poprzednie tematy:
    23-02-2018 12:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    szyszunia
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 260
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #28
    RE: depilator
    Kiedys czytalam ze depilatory bolą bo wyrywaja wloski a nie gola wiec na takie cos bym sie nie zdecydowala... ja poszlam na depilacje laserowa i mam swiety spokoj.. wybralam warszawska klinike miracki http://klinikamiracki.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ ze wzgledu na dobre opinie i spoko ceny.. jestem bardzo zadowolona z efektow

    Moje poprzednie tematy:
    26-02-2018 20:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wigzi
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,036
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #29
    RE: depilator
    Według mnie depilator Excellence ze sklepu https://politaipl.com/ jest jednym z lepszych, posiadałam już kilka depilatorów świetlnych, ale on najbardziej spełnia moje oczekiwania.

    Moje poprzednie tematy:
    20-04-2021 14:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sylka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #30
    RE: depilator
    I jak, wybraliście już coś dla siebie? Jak zobaczyłam ile modeli jest w sklepach, to też nie wiedziałam co wybrac. Tyle dobrze, że koleżanka poleciła mi stronę depilator-laserowy.pl z aktualnym rankingiem. Przynajmniej podjęcie decyzji nie bylo takie trudne.

    Moje poprzednie tematy:
    03-12-2021 08:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS