Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: depilator
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jakiego depilatora używacie? Ja zastanawiam się nad http://www.electro.pl/Depilator_BABYLISS...36876.html chociaż z drugiej strony sama nie wiem, może jednak przy maszynkach zostać, hę? xD
Jakieś dwa lata temu miałam kupiony depilator (rowenta elite). Opinie ludzi na jego temat nie były złe, w sklepie był jednym z polecanych. Depilacja moich nóg by były gładkie zajmowała mi dużo czasu, a można by rzec że bardzo dużo. Minusem były też wrastające włoski oraz to, że niektóre włoski były urwane a nie wyrwane. Osobiście wolę zostać przy maszynce, mimo że trzeba się codziennie golić. Depilatora używam bardzo rzadko. Jednak czy depilator komus przypasuje czy nie to jest kokos osobista sprawa;]
Braun silk epil czy jak tam to się pisze ;p. Nie narzekam, a wręcz sobie chwalę Smile
Nie używam depilatora, gdyż golenie się maszynką jest dla mnie o wiele wygodniejsze i szybsze.
Może i wygodniejsze i szybsze, ale ja już niestety nie mogę używać maszynki bo moja skóra powiedziała, że ma dość. Koleżanki korzystają z salonu w którym wykonują depilację laserową w Łodzi i postanowiłam się skusić. Jestem zachwycona, efekt utrzymuje się już bardzo długo, dlatego jeśli możesz to spróbuj, a na pewno już nie wrócisz do depilatora.
Zawsze chciałam mieć depilator, bo słyszałam że po nim włoski tak szybko nie odrastają. Niestety kupiłam i nie mogę go używać z powodu wrastania włosów w skórę z czego są brzydkie rany i blizny.
ja wam dziewczyny odradzam depilator zdecydowanie wygodniejszy i trwalsze efekty są po użyciu lasera, byłam 4 miesiące temu w salonie Laser Glamour i polecam depilację laserową w Łódzi. Radzę spróbować.
Ja mam Braun Silk Epil 5 bodajże. Jest całkiem ok i można używać go pod prysznicem.
Ja to bym się w ogóle nie porwała na depilator ... Tongue
Ja tam się boję depilatorów i od roku chodzę na depilacje laserową do http://www.laserglamour.pl/ i naprawdę jest to najlepsza metoda, wloski wolno odrastają, a ja nie muszę się juz niczym krępować Smile
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie