Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z chłopakiem
Autor Wiadomość
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #11
RE: Problem z chłopakiem
No widzisz ! Widzisz ! I co to zawsze dziewczyny tak ? Ohh i uwierz mi nie tylko ty jeden bo co chwilę słyszę że ktoś się rozstał przez diablo.
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
06-06-2012 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Regis
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #12
RE: Problem z chłopakiem
Ja się rozstaje z dziewczynami po 3 tygodniach. Chyba za bardzo lubie dyskutować nawet kiedy nie mam racji i mam takie czarne poczucie humoru ; )

Moje poprzednie tematy:
06-06-2012 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #13
RE: Problem z chłopakiem
Albo po prostu trafiasz nie na takie Tongue miałam kiedyś ten problem. Ale to tylko że co chwile mi się nudzili od roku i 2 miesięcy jestem w szczęśliwym związku bo w końcu ja pogodziłam się z tym że on co chwile cieszy się z nowej zabawki a on do tego że ja ciągle jestem zajęta czymś na komputerze Smile.

06-06-2012 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Regis
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #14
RE: Problem z chłopakiem
Widzisz ze mną jest tak że żadnej nie podobają się moi znajomi. Raczej mam szeroki krąg bliskich mi osób z którymi bardzo lubię dyskutować większość to punki co przez bardzo wiele dziewczyn jest źle odbierane albo jarają się tym jakby ciuch zobaczyły. Życie dla większości nie są zrozumiałe też moje poglądy. Nie wierzę w Boga jestem anarchistą ogólnie taki anty społecznik Wink

06-06-2012 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #15
RE: Problem z chłopakiem
Właśnie dlatego sugeruję że dziewczyny które spotykasz nie są dla Ciebie. Wiesz poza tym jeżeli ty się już kiedykolwiek zakochasz twoi znajomi będą musieli zaakceptować ten związek jeśli jesteś dla nich naprawdę ważny Smile.

06-06-2012 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Regis
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #16
RE: Problem z chłopakiem
Moi znajomi są bardzo tolerancyjni i otwarci. Tylko że nie wszyscy to doceniają, żyje tak żeby niczego nie żałować a moi znajomi to coś najważniejszego co mam w życiu powiedział bym ci więcej i dlaczego skakał bym za nimi w ogień ale forum nie jest do tego najlepszym miejscem

06-06-2012 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #17
RE: Problem z chłopakiem
Coś o tym wiem... Też nie lubię rozmawiać o sobie na forach to znaczy nigdy tego nie robię nie chcę by ludzie wiedzieli o mnie tak wiele.

06-06-2012 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #18
RE: Problem z chłopakiem
Co do tematu główne według mnie Ty go powinnaś przeprosić bo Ty zachowałaś sie jak dziecko Smile Co jest ważniejsze facet czy kosmetyki pewnie chciał Ci powiedzieć coś ważnego albo Cie gdzieś zabrać, a Ty oglądałaś sobie akcesoria mając go w tylnej części ciała Smile Po prostu chłopak sioe zdenerwował i wyszedł byłem świadkiem takich sytuacji mi osobiście sie to nie zdarzyła taka sytuacja Smile

Moje poprzednie tematy:
07-06-2012 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Waru
Member
***

Liczba postów: 85
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Problem z chłopakiem
haha. jewu, jakie z tego kolesia dziecko. obrazić się bo przeglądałaś kosmetyki. Porypało go. olej. to on jest jakimś dzieciakiem bo się obraża o byle, przepraszam za słownictwo, gówno!
Moje poprzednie tematy:


Idź, niszcz, twórz, WALCZ
07-06-2012 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #20
RE: Problem z chłopakiem
(07-06-2012 20:59)Waru napisał(a):  haha. jewu, jakie z tego kolesia dziecko. obrazić się bo przeglądałaś kosmetyki. Porypało go. olej. to on jest jakimś dzieciakiem bo się obraża o byle, przepraszam za słownictwo, gówno!

OK każdy ma swoje zdanie ale pozwól że przytocze Ci sytuacja (czysto teoretyczną) przychodzisz do mnie i nawijasz mi że mnie kochasz itp. Następnie zapraszasz mnie do kina a ja Ci wylatuje z tekstem "kochanie mówiłaś coś bo wlaśnie sobie auta przeglądałem" zdenerwowała byś sie ?


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
07-06-2012 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Masz problem? Szkoła się Ciebie pozbędzie. marta_narkopolacy 5 13,656 23-09-2013 11:41
Ostatni post: dzikus
  Problem z kartą sieciową. Zepsuta. 4 5,639 02-08-2012 20:08
Ostatni post: Zepsuta.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS