Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Problem z chłopakiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Moj chłopak własnie przed chwila pojechał odemnie bo sie na mnie obrazil ale bez powodu tzn dlatego ze ogladalam akcesori kosmetyczne a nie gadalam z nim czy to normalne czy powinnam go za to przeprosic czy to on mnie powinien za to przeprosic ze zachowuje sie jak dziecko?
To nie facet, zostaw go.
Powinno się takich usuwać z planety ziemia. Gdyby mój się zdenerwował za takie coś to chyba bym go zabiła Sad Przecież mogłabyś założyć słuchawki na uszy i słuchać justinka <33 a on i tak nie ma powodu do obrażania się!!!
(02-06-2012 22:39)izaa napisał(a): [ -> ]Powinno się takich usuwać z planety ziemia. Gdyby mój się zdenerwował za takie coś to chyba bym go zabiła Sad Przecież mogłabyś założyć słuchawki na uszy i słuchać justinka <33 a on i tak nie ma powodu do obrażania się!!!


OMG.. Brak słów
Ty musisz go za to przeprosić i go nie zostawiaj chyba że go już przestałaś kochać przez taką głupote
Mnie akurat bardzo irytuję to jak ktoś mnie ignoruję. Powinnaś go przeprosić bo założę się że gdyby nie zwracał na ciebie uwagi to byś się fochała przez tydzień Big Grin


Reg
Szczerze ? Ja bym nie przepraszała. Chyba powinno być dla niego najważniejsze to że po prostu z tobą siedzi a nie że ty coś sprawdzasz a on ma to w dupie i jedzie do domu bo przez 5 min nie zwracałaś na niego uwagi. Moim zdaniem on po prostu szukał pretekstu żeby sobie wyjść.
No to szykuje się nam tutaj konflikt płci. Ale ja jestem konfliktowy Smile. Może chciał albo mówił coś ważnego ?! Oczywiście facet raczej rzdko jest wylewny z uczuciami więc ignor w takich chwilach może lekko wkurzyć
Skoro nic nie mówił to jak mógł się czuć ignorowany ? ;> Przecież na pewno widział że ona coś robi, poza tym ile razy tak jest kiedy facet dostanie jakąś jedną ze swoich cudownych zabawek takich jak nowy telefon albo nowa karta graficzna do kompa ;> lub cokolwiek innego Big Grin.
Fakt przez Diablo3 straciłem dziewczynę ;/
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie