Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Związek na odległość
Autor Wiadomość
aire
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Związek na odległość
Moja koleżanka była w takim związku. jej chłopak podrywał inne i wgl. Ja osobiście nie chciałabym być w takim związku . Nawet rzadko się widujecie i wgl.

Moje poprzednie tematy:
08-06-2012 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bankai
╭∩╮(◣_◢)╭∩╮
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5
Status: Offline
Post: #12
RE: Związek na odległość
Moim skromnym zdaniem związek na odległość nie ma sensu. To tak jak próbować tkać szalik dając komuś instrukcje przez gadu-gadu...
Moje poprzednie tematy:


╭∩╮(◣_◢)╭∩╮

http://www.5teens.pl/showthread.php?tid=...54#pid8454
Mój pierwszy własny *.gif ^^

\m/ = (T_T) = \m/
09-06-2012 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gosiaaczek_
Member
***

Liczba postów: 156
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #13
RE: Związek na odległość
To jest śmieszne, milosc przez internet nigdy nie bedzie tak piękna jak ta realna, nie mozesz sie przytulic do osoby, nie mozesz popatrzyc jej w oczy, isc z nia na spacer, nic oprocz popisania, a co jesli on jak pojdzie lub ona to idą do swojej milosci w rl? Wink
Moje poprzednie tematy:


Nienawidzę Cię, Nienawidzę Cię za całokształt, Ale.. ale Cię Kocham.

http://www.5teens.pl/showthread.php?tid=...54#pid8454
09-06-2012 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #14
RE: Związek na odległość
(09-06-2012 14:03)Gosiaaczek_ napisał(a):  To jest śmieszne, milosc przez internet nigdy nie bedzie tak piękna jak ta realna, nie mozesz sie przytulic do osoby, nie mozesz popatrzyc jej w oczy, isc z nia na spacer, nic oprocz popisania, a co jesli on jak pojdzie lub ona to idą do swojej milosci w rl? Wink

Dokładnie przez internet można co najwyżej poznać osobę Smile Ale że był z tego związek trzeba sie znią spotykać i spędzać wspólnie czas a nie po drugiej stronie monitoraSmile
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
09-06-2012 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
itsfrajdej
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Związek na odległość
Ja osobiście nie uważam to za stosowne.-.-' Takie związki długo się buduje i szybko się rozpadają.

Moje poprzednie tematy:
09-06-2012 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zajarana_czekolada
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Związek na odległość
nie jest to rozważne Tongue

Moje poprzednie tematy:
09-06-2012 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
slash
Użytkownik miesiąca

Liczba postów: 217
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #17
RE: Związek na odległość
dla mnie żaden związek na odległość nie ma sensu..
jak kogoś się pozna przez neta i coś się do takiej osóby czuje to koniecznie trzeba się spotkać i poznać na żywo bo inaczej to ja tego nie widzę Smile
Moje poprzednie tematy:



Still love you,
I still burn


Love, hate, love
09-06-2012 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Demolition Man
Member
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #18
RE: Związek na odległość
(09-06-2012 16:16)slash napisał(a):  dla mnie żaden związek na odległość nie ma sensu..
jak kogoś się pozna przez neta i coś się do takiej osóby czuje to koniecznie trzeba się spotkać i poznać na żywo bo inaczej to ja tego nie widzę Smile

Jeżeli ktoś czuje jakieś uczucie do osoby której nie poznał w realu jest po porostu niedojrzały, toż to nie jest nawet miłość od pierwszego wejrzenia a poza tym jest jeszcze taka kwestia że osoba po drugiej stronie może podawać się za zupełnie kogoś innego.

Inną rzeczą jest związek na odległość kiedy to z przyczyn losowych partnerzy mieszkają daleko od siebie. Sam jestem można powiedzieć w takim związku, z moją Ukochaną widuję się raz w tygodniu no czasem się zdarza i więcej to zależy jak czas pozwoli, bo ja studiuje w innym mieście niż ona, jednak nie przeszkadzam nam to.Jesteśmy razem już od ponad półtora roku i od samego początku tak nasze spotkania wyglądały, niemniej jednak jak wspomniałem wyżej, nie przeszkadza nam to i jesteśmy ze sobą szczęśliwi.
Znam też inny przypadek mój dobry kolega powiedziałbym przyjaciel również jest w związku na odległość jednak u niego wygląda to inaczej ze swoją dziewczyną widuje się raz na 2-3 tygodnie trwa to jakieś 4 miesiące - ich związek, jednak dziś się dowiedziałem że jego zdaniem to nie ma sensu i w piątek zakończy tą znajomość. Tak że różnie to bywa, wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i oczywiście od tego czy się kogoś na prawdę kocha czy nie.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2012 01:54 przez Demolition Man.)
10-06-2012 01:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS