Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Związek na odległość - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Związek na odległość (/showthread.php?tid=5)

Strony: 1 2


Związek na odległość - ania90 - 02-06-2012 22:04

Jak myślicie czy taki związek ma w ogóle sens? Znalazłam się właśnie w takiej sytuacji i nie wiem co powinnam zrobić Sad


RE: Związek na odległość - zisia99 - 02-06-2012 22:10

Moim subiektywnym zdaniem nie ma żadnego. Byłam w takim związku i nic dobrego z tego nie wynikło...


RE: Związek na odległość - GSX 600R - 05-06-2012 19:02

jak go kochasz to ciągnijcie to dalej napewno coś z tego będzie Smile


RE: Związek na odległość - Regis - 05-06-2012 19:38

Nie bez sensu związki na odległość to nie to samo wiem z doświadczenie bo się nawet a takową osobą spotkałem i zauważyłem że ludzie w internecie zachowują się inaczej Smile


RE: Związek na odległość - Zepsuta. - 06-06-2012 22:09

(05-06-2012 19:38)Regis napisał(a):  wiem z doświadczenie

Też osobiście to znam od 4 lat jestem w Irlandii kiedy wyjeżdżałam miałam chłopaka próbowaliśmy 2 razy nie wyszło. Po prostu tęsknota czasem zmusza do takich rzeczy że nie jesteśmy w stanie potem być z tą drugą osobą.


RE: Związek na odległość - Misterio - 07-06-2012 14:14

Związek na odległość ma sens największy gdy posiada sie samochód że by sie spotykać z daną osobą inaczej jest on bez sensu Smile


RE: Związek na odległość - Hatsu - 07-06-2012 14:50

Starałem się taki związek stworzyć z pewną osobą ale nie udało się Wink Zaś z drugiej strony mam znajomego który jest w takim związku od roku i się to trzyma - wszystko zależy od człowieka, ja np. nie wytrzymałbym bez mojej tzw. drugiej połówki jednego dnia, a co dopiero tydzień czy miesiąc więc dla mnie taki związek nie jest dobrym pomysłem Wink Wszystko też zależy od wieku - mając 16 lat ciężko jest jeździć np. raz w tygodniu 300 czy 400 km żeby pobyć kilka dni z tą osobą, będąc na studiach już jest łatwiej ale nadal jest to męczące xP

Ale się rozpisałem xD Gomen~~ =^-^"=


RE: Związek na odległość - Misterio - 07-06-2012 14:54

No tak dobrze powiedziane ale znowu ale znowu z dziewczyną cały czas bym nie mógł bym być potrzebował bym jednego - dwóch dni że by gdzieś z chłopakami na browara wyjść oczywiście dziewczynie mojej podsuwam ten sam pomysł żeby z koleżankami sobie wyszła Smile


RE: Związek na odległość - achi009 - 07-06-2012 17:07

Właśnie.. jak kto woliSmile. ja już wiele znajomości przez internet poznałem,, ale miłości?? raczej nie ciągnął bym Smile.


RE: Związek na odległość - Misterio - 07-06-2012 17:14

MIłość przez internet hmm dlamnie jest chore gdy coś takiego sie ciągnie bez poznania w realu co innego jeśli sie zakochują w sobie i poznają w realu Wink