Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Związek na odległość
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak myślicie czy taki związek ma w ogóle sens? Znalazłam się właśnie w takiej sytuacji i nie wiem co powinnam zrobić Sad
Moim subiektywnym zdaniem nie ma żadnego. Byłam w takim związku i nic dobrego z tego nie wynikło...
jak go kochasz to ciągnijcie to dalej napewno coś z tego będzie Smile
Nie bez sensu związki na odległość to nie to samo wiem z doświadczenie bo się nawet a takową osobą spotkałem i zauważyłem że ludzie w internecie zachowują się inaczej Smile
(05-06-2012 19:38)Regis napisał(a): [ -> ]wiem z doświadczenie

Też osobiście to znam od 4 lat jestem w Irlandii kiedy wyjeżdżałam miałam chłopaka próbowaliśmy 2 razy nie wyszło. Po prostu tęsknota czasem zmusza do takich rzeczy że nie jesteśmy w stanie potem być z tą drugą osobą.
Związek na odległość ma sens największy gdy posiada sie samochód że by sie spotykać z daną osobą inaczej jest on bez sensu Smile
Starałem się taki związek stworzyć z pewną osobą ale nie udało się Wink Zaś z drugiej strony mam znajomego który jest w takim związku od roku i się to trzyma - wszystko zależy od człowieka, ja np. nie wytrzymałbym bez mojej tzw. drugiej połówki jednego dnia, a co dopiero tydzień czy miesiąc więc dla mnie taki związek nie jest dobrym pomysłem Wink Wszystko też zależy od wieku - mając 16 lat ciężko jest jeździć np. raz w tygodniu 300 czy 400 km żeby pobyć kilka dni z tą osobą, będąc na studiach już jest łatwiej ale nadal jest to męczące xP

Ale się rozpisałem xD Gomen~~ =^-^"=
No tak dobrze powiedziane ale znowu ale znowu z dziewczyną cały czas bym nie mógł bym być potrzebował bym jednego - dwóch dni że by gdzieś z chłopakami na browara wyjść oczywiście dziewczynie mojej podsuwam ten sam pomysł żeby z koleżankami sobie wyszła Smile
Właśnie.. jak kto woliSmile. ja już wiele znajomości przez internet poznałem,, ale miłości?? raczej nie ciągnął bym Smile.
MIłość przez internet hmm dlamnie jest chore gdy coś takiego sie ciągnie bez poznania w realu co innego jeśli sie zakochują w sobie i poznają w realu Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie