Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sucha skóra
Autor Wiadomość
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Sucha skóra
Mam bardzo wysuszoną skórę. Stosowałam już naprawdę mnóstwo balsamów itp. Jednak to nic nie daje - cały czas czuję że moja skóra jest okropna... szczególnie na nogach i rękach... Co mogę zrobić?

Moje poprzednie tematy:
05-10-2019 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Sucha skóra
Przekonałam się, że naturalne kosmetyki mają lepszy skład, co przekłada się na działanie na ciało. Używam teraz olejku witaminowego balansującego Hildegard Braukmann i dzięki temu, że ma on tak dobry skład moja skóra stała się odżywiona i zregenerowana. Ładnie pachnie, więc jest idealny także do masażu ciała.

Moje poprzednie tematy:
05-10-2019 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pietruszkamagda
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Sucha skóra
To prawda, że naturalne kosmetyki do twarzy mają lepszy skład. Dawniej stosując produkty drogeryjne często męczyłam się z trądzikiem. Od jakiegoś czasu używam kosmetyków z eshopannabelle. Skóra wygląda dużo zdrowiej i co najważniejsze nic nowego nie wyskakuje.

Moje poprzednie tematy:
    08-10-2019 14:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Brathanka88
    Member
    ***

    Liczba postów: 109
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Sucha skóra
    A spróbuj może takich zabiegów jak np z Restylane Skinboosters Wink Bardzo fajny zabieg, super nawilża skórę, jest jędrna, sprężysta.

    Moje poprzednie tematy:
      24-10-2019 12:50
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Polya1982
      Member
      ***

      Liczba postów: 82
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: Sucha skóra
      Niestety na jesieni oraz w zimę moja skóra ma większą tendencję do przesuszania się co niestety nie jest zbyt przyjemne. Dlatego niezbędna stanie się jak najbardziej skuteczna pielęgnacja suchej skóry. Bez tego niestety aż widać jak skóra z dnia na dzień staje się coraz bardziej sucha i łuszcząca się.

      Moje poprzednie tematy:
        05-11-2019 18:35
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        scyzoryk22
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 451
        Dołączył: Oct 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #6
        RE: Sucha skóra
        (05-11-2019 18:35)Polya1982 napisał(a):  Niestety na jesieni oraz w zimę moja skóra ma większą tendencję do przesuszania się co niestety nie jest zbyt przyjemne.

        Ja nigdy nie miałem problemów z suchą skórą, do czasu. Ostatnio strasznie się przesusza. Zacząłem dość intensywnie trenować pływanie, więc może chlor ją jakoś podrażnia. Generalnie bym się nie przejmował, ale zaczyna mnie to męczyć. Czytałem co nieco o neutrogenie https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekna...cja-ciala/. Specjalizują się w pielęgnacji suchej skóry. Może poradzicie co by było najlepsze? Znalazłem ich emulsje do bardzo suchej skóry, to chyba coś w rodzaju balsamu. Myślicie, że będzie odpowiednie? W kwestii kosmetyków nie jestem specjalistą.

        Moje poprzednie tematy:
        12-11-2019 23:47
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Amelka01
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 628
        Dołączył: Sep 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #7
        RE: Sucha skóra
        szczegolnie problematyczna bywa sucha skora twarzy zimą. W okresie mrozow nietrudno podraznic sobie buzię. Powinnismy wiec zagwarantowac sobie glebokie nawilzenie a takie ndaje nam kwas hialuronowy. Oczywiscie nie mowie tutaj ze mamy isc pod igle, bo sa produkty ktore zawieraja w sobie taki kwas http://sabaithai.pl/pielegnacja-sabai-th...uronowego/ jak np maseczki. Maja swietne dzialanie nawilzajace i ochronne Smile

        Moje poprzednie tematy:
        28-11-2019 20:05
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Folijka
        Member
        ***

        Liczba postów: 222
        Dołączył: Oct 2016
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #8
        RE: Sucha skóra
        Miałam taki problem ze skórą na dłoniach. Cały czas podrażniona, zaczerwieniona, sucha i szorstka. Wyglądało to naprawdę niefajnie, szczególnie, że mam pracę biurową i wszystkie takie mankamenty było od razu widać, gdy przychodził petent. Mogę wam polecić octenicare krem, który zwalcza wszelkie problemy skórne i pozwala się jej szybko zregenerować. Bez problemu możecie o niego pytać w aptece, jest łatwo dostępny i to bez recepty.

        Moje poprzednie tematy:
        29-11-2019 12:58
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Tereska087
        Member
        ***

        Liczba postów: 104
        Dołączył: Nov 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #9
        RE: Sucha skóra
        Z pewnością sucha skóra wymaga wzmożonej i świadomej pielęgnacji i doboru specjalistycznych kosmetyków. W pielęgnacji cery trudnej na pewno wskazane są do stosowania produkty ajurwedyjskie. Odznaczają się one wysoko jakościowym naturalnym składem, który dba o cerę, żeby była zdrowa i nawilżona. Oczywiście taka pielęgnacja przede wszystkim wymaga systematyczności.

        Moje poprzednie tematy:
          30-11-2019 00:02
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          fatyka
          Posting Freak
          *****

          Liczba postów: 2,293
          Dołączył: Jan 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #10
          RE: Sucha skóra
          u mnie w okresie jesiennym najgorzej, bo zawsze mnie mega wysypuje na twarzy nie wiem od czego to zależy ale jest to strasznie niefajne i mega źle się z tym czuję. Teraz własnie poszłam do lekarza do Panoramy Radzymin na konsultację i pobrano mi wycinek do badań, aby ułatwić diagnozę i późniejsze leczenie. Nie wiem czy wiecie jeszcze, ale teraz konsultacja dermatologiczna na black friday w http://cmpanorama.pl/ jest tańsza o 30 %

          Moje poprzednie tematy:
          30-11-2019 20:09
          Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            skóra naczynkowa help! alka 14 5,477 23-09-2023 11:31
          Ostatni post: Maziaja
            Bardzo wysuszona skóra sossandra 226 123,940 04-06-2023 01:00
          Ostatni post: kikom

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek:

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS